13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 265 h 23 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Radka Gipsyho Bangy (2008) (S03E36) odpad!

Nevím vůbec čím by mě měl tenhle "týpek" zaujmout. Svým vzezřením určitě ne, hudebním projevem už určitě ne a názory ani omylem. Jeho vyprávění o rasismu v ČR je opravdu k popukání. Hlavně, že ví, kde je chyba. ()

13. komnata Romana Vojtka (2008) (S03E37)

Zcela nezajímavé, průměrné a chaotické vyprávění člověka, který více pořadů moderoval, než toho odehrál. ()

13. komnata Zuzany Baudyšové (2008) (S03E38)

Zuzana Baudyšová vzpomíná a vzpomíná i na svého manžela, který už před nějakou dobou odešel, a v něm odešel i jeden z významných porevolučních politiků. ()

13. komnata Karla Vágnera (2008) (S03E39)

Nehoda, neštěstí, okupace, to vše se mísilo v hlavě po těžké nehodě muzikantovi Karlu Vágnerovi. ()

13. komnata Martina Maxy (2008) (S03E40)

Tři hvězdičky za dotažení do 13. komnaty patrně nejnudnějšího člověka pod Sluncem. Při jeho vyprávění jsem patrně ztratil několik milionů mozkových buněk. ()

13. komnata Veroniky Žilkové (2008) (S03E41)

Vcelku nudné povídání o osudech ženy, která se protloukala jak uměla a mnohokrát to neuměla, v čemž pokračuje její dcera Agáta, která je patrně tím nejvíce zbytečným člověkem českého šoubyznysu. ()

13. komnata Petra Kratochvíla (2008) (S03E42)

Petr Kratochvíl a Ta Fantastika k sobě neodmyslitelně patří a on dokazuje, že jsou jeden organismus. ()

13. komnata Mileny Vostřákové (2008) (S04E01)

Zejména pro starší ročníky zajímavé připomenutí pohledu na řadu událostí našich dějin, které přímo ovlivnili jednu známou osobnost. ()

13. komnata Pavla Nového (2008) (S04E02)

Pavel Nový si zcela jistě své prožil. Jedny z nejtěžích chvil prožil na kolečkovém křesle, kdy se zdálo, že už jej vidíme naposledy. On se ale vrátil. ()

13. komnata Evy Hruškové (2008) (S04E03)

Další s alkholových dílů třinácté komnaty. Tentokrát v ní účinkuje Eva Hrušková, i když ne jako přímý konzument. To však nemění na klasickém vzkazu, nechlastejte, když to neumíte. ()

13. komnata Luby Skořepové (2008) (S04E04)

Luba Skořepová patří mezi mé oblíbené české herečky. Jako puberťák jsem navíc měl rád erotické scény, ve kterých občas něco odhalila. :) ()

13. komnata Pavla Landovského (2008) (S04E05)

Nemám rád Pavla Landovského, jedni ho mají za obrovského disidenta, já ho mám spíše za alkoholika, který nezvládá své problémy. ()

13. komnata Jiřího Krampola (2008) (S04E06)

Jirka Krampol skvěle vypráví vtipy, ale o tom tenhle pořad skutečně není. Rozhodně je ale o tom, že i člověk, který se pohybuje na vrcholu filmu už 40 let má také svá trápení. ()

13. komnata Jaroslava Čejky (2008) (S04E07)

Karoslav Čejka je smutný příklad divadla a filmu. Člověk, který na sklonku života nikoho nezajímá je idální pro dokument, po kterém se chcete cítit hodně špatně a zklesle. ()

13. komnata Ladislava Freje ml. (2008) (S04E08)

Synátor velmi známého českého herce se zpovídá před kamerou ze svých hříchů, pardon ze svých splínů. ()

13. komnata Šárky Ullrichové (2008) (S04E09)

Sympatická dívčina Šárka Ulrichová, kterou známe hlavně z Ulice se zpovídá mj. z toho, proč holdovala drogám. ()

13. komnata Dáši Bláhové (2008) (S04E10)

Nejsem nějaký extra fanoušek Dáši Bláhové, spíše jsem k jejímu vyprávění přistupoval, jako k vyprávění člověka, který se zbalil a odešel do cizí země, kde se dokázal prosadit. ()

13. komnata Vladimíra Marka (2008) (S04E11)

Jak vám zasáhne do života smrtelná neléčitelná nemoc AIDS, to nám vysvětlé Vladimír Marek a zároveň tak ukáže část své třinácté komnaty. ()

13. komnata Petra Rezka (2008) (S04E12)

Zpěvák, který se ale vytratil to neměl jednoduché v dětství a ještě méně to měl jednoduché v dospělosti, když vychovával své děti. ()

13. komnata Jiřího Ježka (2008) (S04E13)

Vůle jedince je nezměrná a Jiří Ježek to dokazuje ze 125 procent. O tom, že něco nejde tenhle člověk nechce slyšet a to je dobře, rozhodně inspirace pro nás všechny. ()