Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

baribal

To byla zase řachanda, no ještě že na začátku natáhnul bačkory Alanův táta, protože jinak by to bylo akorát o dekapitacích nevinných zvířátek. Čím víc cool chce film vypadat, tím je horší.. jednička byla celkem normální, ale postupem času se z "pařeb" stala komerční stálice s příběhem na hovno. V prvním díle byli vtipní všichni, ted už jenom Galifianakis a to je opravdu vtipná možná tak polovina jeho vtipů. Posun příběhu od wolfpacku směrem k Alanovi a Chowovi je vidět a znamená to, že podle tvůrců by vtipem Bradley Cooper ani Ed Helms netáhli. Ergo tímto dílem prostě končí humor wolfpack a Todd Phillips bude točit filmy už jenom s Galifianakisem spolu s Downeym Jr. a jindy zase s jinou komediální hvězdou. ()

JimWayne

Wolfpack je späť a tentokrát naposledy aspoň tak sľubovali, no človek nikdy neviem možno o tri, štyri, päť rokov vymazlia príbeh, vrátia pôvodnú koncepciu a štvorica bude znova na vrchole. Čo bolo v predošlých dvoch častiach samozrejmosť, prebúdzanie, hľadanie pravdy čo sa vlastne stalo sa vytratilo. Humor funguje, vtipné situácie sú naozaj vtipné a Galifianakis je kráľ. Film šlapal po návrat do Vegas dobre povedal by som na 70%, po návrate na miesto činu dostal film 100% obrátky ako mal v predošlých častiach. Výborný záver trilógie. 80% ()

Alqarin

Ujetá magoroprasečina, která se vyšvihne ke komickým vrcholům i vyválí v tom nejbídnějším bahně. Nová Pařba je sympatická šílenost, jíž ten prapodivný mix vkusného humoru, nevkusného humoru a vážně míněné gangserky víceméně vychází přinejmenším aspoň jako nutný odklon od zavedené šablony. Ale je dobře, že tahle série končí. (Snad) ()

SaNcHeZ_cz

Todd Phillips a parta kolem něj potřetí a vyloženě nejhůře. Třetí Pařba je překvapivě velká nuda, která nemá moc co nabídnout. Dobré úmysly v oddálení od konceptu předešlých dvou dílů se totiž odehrávají jen na povrchu a v jádru je to v podstatě opět to samé. Absence úrovně humoru která byla v předešlých dílech jen ukazuje, že tato látka již nemá divácky moc co nabídnout. Jedno z největších zklamání léta přišlo tentokráte už na jeho začátku. Je smutné, že se původně nápaditá a do jisté míry originální komediální látka loučí s filmovým plátnem takto průměrnou tečkou. [55%] ()

Hannibal92

Abych tomuhle dílu mohl dát 4*, musel jsem druhému jednu ubrat, protože i když part II byl parádní tak tohle bylo prostě lepší a zároveň o trochu horší než jednička. Každopádně ale parádní zakončení série, které neurazí a nepokazí celou sérii. Jen pevně doufám že nebude snaha o nějaké další pokračování, to už by opravdu dobře nedopadlo. Nemůžu se už dočkat až vyjde nějaká edice všech dílů na dvd případně na blu-ray, protože tohle je jedna z mála komediálních sérií (možná že i jediná), která za ten nákup stojí. [cinestar Anděl - 4.6.2013]. ()

LV.Helter

Ten zbytočný koncept je naprosto devastajúci, ale tendenciu celej sérii to vobec nebrzdí. Tentokrát maximálne predražená, hotová vec, kde Todd Phillips vytrča zádok a vobec sa s ničím nesere. Masakrózne pohodová vec. Je možno týmto dielom, že mi je ľúto, že je s touto sériou koniec. Najlepšia distributorská vychýtavka je prehľadne veľký priestor pre Ken Jeonga, ktorý je pre Hangover potrebnejší Uma Thurman v Kill Bille. Krásny dozvuk a krásne epické vychytávky. Emocionálne chvíle dokonca vo večšej miere prevalcuvavajú satirické scény. Pošahaný herci a krásna práca s kamerou. Naprosto božia vec!. Túto scénu si budem ešte dlho pametať.. ()

Greg

"I'm ready." Zpětně nedokážu posoudit, zda bylo nebo nebylo dobré začínat série tímto třetím dílem. Ale film jako takový můžu hodnotit víceméně pozitivně, takže to nakonec snad ani nevadilo. Uvidím, jak se můj názor změní, až uvidím první dva díly série. K filmu jsem přistupoval skoro až se skeptickým očekáváním a na konci jsem byl rád, že jsem se spletl a docela jsem se bavil. Spíš kriminální příběh je docela jednoduchý, ale o to tady v první řadě nejde. Hlavní jsou ve filmy hlavně vtipy, nečekané pointy a absurdní situace. A těm jsem se většinou zasmál. I když se našly i takové scény, které byly až za hranicí dobrého vtipu a vkusu. O ty nejlepší momenty filmu (ale i o ty nejméně vtipné) se stará hlavně Zach Galifianakis, ale snaží se i jeho parťáci. Ani Ken Jeong a John Goodman nebyli úplně špatní, ale jejich postavy mě tak zaujmout nedokázaly. Soundtrack k filmu není špatný, některé písně jsou naopak velmi trefně použité. Ale není to asi soundtrack, který bych si poslechl víckrát a samostatně. Ale na slušně čtyři hvězdičky to filmu ještě stačí. ()

Paxxx.cz

Ne vždy platí do třetice všeho dobrého. Propojení s úvodním dílem bylo sice fajn, ale mě prostě hlavně nesedí primitivní humor Gallianakise, na kterém trojka (stejně jako nepovedená dvojka) staví. Dívat se na trailer před shlédnutím filmu je chyba, protože se v něm proflákla ta hrstka věci, u kterých jsem se zasmál. Nej byla prostě jednička...40%. ()

ArsenalEagle

No, asi jsem trochu líný vypisovat všechny své pocity :D Tak se tedy snížím na pouhé zkopírování jednoho příspěvků, který vše řekl za mne :)... Spiker01 ***** Třetí part mi přišel jako úplně jinak pojatý film, než byly ty předchozí dva díly. Opět se vrací ta stará dobrá Vlčí smečka a potrhlý asiat Chow, aby mohli opět začít s neuvěřitelným příběhem. Na scénu však tentokrát přichází výborný a svěží John Goodman (pan Flinstoun), což je opravdu skvělá volba. Na druhou stranu však příliš prostoru nedostane. Celkově mě třetí část dost bavila, ale ze začátku to teda byl celkem hnus. Jeden trapný vtip za druhým včetně extrémně nechutné scénky s hlavou žirafy. Pak se to ale naštěstí rozjelo a připomínalo to starou dobrou jedničku. Bangkok byl jako přes kopírák Pařby ve Vegas a i nyní se dočkáme úplně náhodného vyřazení Douga ze hry., ovšem už to není v takovém měřítku a v jistém smyslu je tento díl alespoň trošičku originální. A jestli se jedná o úplný konec Vlčí smečky? Konec filmu a dosavadní tržby nám nabízejí dvě různé možnosti, tak uvidíme....85%... ()

javak810i

Hozhodně horší, než jednička a jen krapet lepší, než Pařba v Bangkoku. Pozitivum vidím v tom, že tu dostal více prostoru Chow, protože to je podle mě asi nejzábavnější postava celé série. Každopádně oproti předchozím dílům není Pařba na třetí takový odvaz a na to, že se jedná o komedii, jsem se bavil jen občas. Za mě slabší 3*. ()

E.. odpad!

Zase jeden z letošních zbytečných filmů. Jakoby tvůrci spolíhali na to, že jednička byla dobrá a dvojka taky přeci ušla, tak na tý trojce už tolik nezáleží, dyť lidi na to půjdou. Jediný, co mě fakt bavilo byl kousek "I believe I can fly" a to taky proto, že jsem ve Vegas byla a vidět ho takhle zvrchu musí bejt bombaaaa :)) Už samotnej příběh mě vůbec nechytil, romantický pasáže bych úplně vystřihla a taky nevim, co tam dělala useknutá hlava žirafy :( Takže prostě dávat ani ty dvě hvězdičky jen kvůli předešlým dílům nebo pohlednýmu Cooperovi fakt nehodlám (stejně se mi ani nelíbí :)). A co má znamenat ten konec? Takže vy jste natočili nudnou trojku a dáváte nám teaser na čtyřku, která podle toho vypadá, že by zas mohla bejt taky zábavná? Nebo prostě jen roztáhnout to na celovečerák je prostě už moc práce.. No, nebudu to nějak moc rozpytvávat, tenhle díl je pro mě bohužel kravina na třetí od začátku do konce. ()

Praxis

Překvapivě usedlá třetí pařba, která neobsahuje zdaleka tolik šílených gagů, jako její starší bratříčci. Ani koncept Hangoveru se tady vlastně vůbec nevyskytuje a jde tak o film, který spíše těží ze slavného jména a značky. Za naprosto famozní žirafu a vloupání se do vily to přece jen trochu vytahuje nad průměr. 65% ()

Riddick77

Ano, schéma se mírně změnilo, leč Phillips a "Vlčí smečka" už opravdu nemají co nabídnout. Mix několika výborných hlášek, kupy prasečin, úchyláren a napínavé skorogangsterky se jen těžko hrabe k průměru. Ale ani Alan tam partičku mamlasů nedokope, tudíž kvalitativní regres pokračuje (a snad i končí). Please, NO MORE!! Recenze zde. 4/10! ()

JJ.Gibson

Na závěrečnou část Hangoveru jsem se neskutečně těšil!!! Chtěl jsem do třetice vidět to, jak se kluci setkají a zničí se a pak hledají důvody proč se to tak stalo! Ale o tom třetí díl není a já se ptám proč?? Všichni jsou střízliví a i když zažívají zvláštní chvíle a někdy i šílené, tak to není ono! A hlavně, vytratil se humor, nebo aspoň jeho značná část! Kdyby to bylo postaveno jako samostatný film, hodnotil bych hvězdičkou navíc, ale s odřenýma ušima, sem tam přišel zajímavý zvrat nebo nápad, ale to je celé. Takhle v návaznosti na sérii můsím dát pouhopouhé dvě hvězdičky a to mě vážně mrzí... ()

MikO_NR_1909

Úvodné fóriky s Alanom (pohreb) skvele zapadajú k predošlým častiam, ale od stretnutia s "Čauom" som začal trpieť. Phillips už nedokáže využiť prvoplánové vtipy a už vôbec ich nedokáže previazať k príbehovej vetve. Už len sa opäť vrátiť k jednotke :-) ()

erased

Todd Phillips jako tvůrce konečně dospěl a s ním i jeho Hangover. Kde první díl přišel s originálním pojetím ujeté komedie a druhý ho částečně kopíroval s tím, že víc tlačil na pilu, Part III hraje úplně na jinou notu a vlastně ani není tolik komedie. Tam, kde je, už konečně naplno využívá svých dvou es Alana a Chowa, a co je důležitější, ani jeden z nich už nepůsobí trapně, což je u druhého zmíněného sám o sobě takový malý zázrak. Zamrzí sice, že Phil a Stu už tolik místa nedostanou, ale na svém prostoru díky tomu září o to víc. Taky je trochu škoda, že je čekání na kocovinu v závěrečné části skoro marné (i když to pomrknutí v titulcích je naprosto bez chyby), a tradiční téma pátrání po ztracených vzpomínkách nahrazuje dost špatně vykonstruované pátrání po Chowově zlatě. Vážnější pojetí s občasným návratem k tradičním šílenostem konečně ale zase přináší něco svěžího. Jedno s druhým tady k sobě prostě zapadá a lepší a důstojnější rozloučení s komediální sérií si představit nedokážu. ()

Makky

Vo svojom žánri nemá Hangover konkurenciu. Neuveriteľná kadencia zábavy a chorého humoru obohatená o slušnú dávku akcie. Hoci mi tu chýbal ten poriadny hangover (vďaka aspoň za tu scénu v záverečných titulkoch), ide pravdepodobne o najlepšiu časť. Hangover ako celok je dokonalá komediálna trilógia a postava Alana je proste nenapodobiteľná. "My name's Alan and I bought a giraffe! Oh, my life is perfect!" ()

kaylin

No, jak je patrné, ta pařba v názvu nějak nesedí, protože nějaká skutečná pařba tu zrovna moc není. Koneckonců, ani ta opice (hangover) se tu nevyskytuje. Až na samý závěr, který je snad nejlepším momentem celého filmu, což je trochu smutné. Přesto se ale daří bavit. Postavy se nezastaví, tvůrci se snažili o dynamickou podívanou, která tentokrát stojí hodně na Chowovi, který vyznění filmu místy mění z komedie na pořádné drama, a to celkem drsného ražení. Tohle se mi líbí. Film získává novou dimenzi. Je na tom vidět, že je to snaha ukončit trilogii velkolepě, ale ono pořád jde sakra jen o to, aby chytli jednoho malého Číňana. Některé scény jsou nezapomenutelné, hlavně ten závěr, ale ten humor najednou není tak třaskavý. Sice by mě zajímalo, jakby to mohlo pokračovat, ale čtvrtý díl už raději ne. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/07/parba-na-treti-2013-60.html ()

ABLABLABLA

Tak to pardon, ale na tomhle nebylo nic vtipného. Celé je to už až moc úchylné a trapné. Například hned první scéna, byla neskutečně nechutná, nikoliv humorná.. stít žirafu o most? Který perverzní mozek to vymyslel? Jako největší nedostatek celé série Hangover, ale především ty dva následující díly beru to, že si nejsem schopná vlastně vybavit o čem jednotlivé filmy byly, především dvojku si nevzpomenu ani ň. A po tomto díle budu mít stejný problém tak za měsíc, možná týden. (A to většinou sklerózou netrpím a hodně snímků si pamatuju po dlouhou dobu.) A ten úplný konec? Tak to bylo asi to nejvíc "cheasy", co jsem kdy viděla. A jak píšu ten komentář, tak si uvědomuju, že to bylo ještě lacinější, takže žádné 2* ale 1,5*. Celkové hodnocení Hangoverů - když už evidentně skončily? První díl 4*, byl vážně povedený a originální. Druhý díl 2-3*, vím že jsem se místy smála, ale nevybavím si už čemu. Třetí díl 1-2*, největší úchylnost ale v tom špatném slova smyslu. ()

DH3Factor

Třetí pařba, co vlastně už není tak docela pařbou, je o mnoho klidnější než předchozí dva díly. I přes tuto nečekanou změnu konceptu musím uznat, že je to film velmi sympatický. Zatímco v jedničce, nás režisér zásobuje celým houfem oplzlých vtipů a absurdních situací, ve dvojce pak vykrádá sám sebe, si v třetím pokračování na údernou scénu celkem počkáte. Tento "prostor" však filmu svědčí a o to víc si pak užijete jednotlivé výlevy Vlčí party, vedené především šíleným Galifianakisem. Pro mě překvapivě dobré finále této série o partě zvláštních přátel a jednom zdrogovaném Číňanovi. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni