Ultimate Spider-Man

• Česko Dokonalý Spiderman (viac)
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Duncan Rouleau

Predloha:

Walter Simonson (komiks)

Hudba:

Kevin Manthei

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee, Rick D. Wasserman (viac)

LokiZombie

Po shlédnutí první série: Běžnému divákovi nemusí sednout styl vyprávění posílený českým dabingem, nicméně seriál exceluje ve vykreslování Spider-manovských dobrodružství v širším kontextu univerzaa ,,Co kdyby byl Spider-man teenagerem ve světě Avengers a Shieldu". A zatímco komiksový hrdina si vyšlapal za 50 let cestičku, po které se mu jde lépe sólo s klapkami na očích, tahle svěží mutace pavoučího hrdiny též funguje jak od začátku pro dětského diváka, tak postupem času i pro diváka dospělého. Absolutním vrcholem pro mě byly epizody 13(s Dr. Strangem), 25 a 26 (povedené zkombinování goblinských mytologíí dvou různých univerz- hulkoizní Ultimatní skřet na mainstream vznášedle byl dokonalý). ()

Davanity

Nemůžu si pomoct, ale tenhle Spidey mě prostě baví, nejdřív jsem si říkala: Co to sakra je?! No nakonec, když jsem se do toho zakoukala dost mě to pobavilo. Jistě je to dětský seriál, ale proč ne. Navíc Spidey jako Chibík mě prostě dostává :D ()

MartinTerran

Tento seroš obsahuje vše co od superhrdinského akčního seriálu lze očekávat. Animace je kvalitní, bitky svižné a povedené a hlavní postava hláškuje co to dá. Co víc si přát? No příběh většinou není extra složitý, ale to nevadí, stejnak asi je to pro děcka, tak aby to taky pochopili, ale i tak seriál pěkně odsýpá a já mu v hvězdách dávám plný počet. EDIT: Ve třetí řadě mě mile překvapila mini série Spider verse, ve které se jedná o alternativní dimenze a jde vidět, že si s tím autoři hezky pohráli a výsledek opravdu stojí za to. Čtvrtá řada se opět povedla, hlášek je tu opět přehršel, akční i napínavé to je stále. Mini série vždy patří k tomu nejlepšímu díky dostatečnému času na příběh a také se vrátil koncept série Spider verse a je to snad ještě lepší než v řadě minulé. Hodnocení: 1.řada: 94/100, 2.řada: 93/100, 3.řada: 95/100, 4.řada: 96/100, Celkem: 95/100. ()

Lastsurvivor

Asi nejlepší superhrdinský animovaný seriál co jsem viděl, sice trochu dětinské ale spiderman je tu konečně takový jako v komiksech- nejvtipnější superhrdina ze všech. ()

Víteček

Viděl jsem jen 3. a 4. řadu, jiná na Netflixu není a je to prostě takové strašně prostinké a nepřináší to vůbec nic zajímavého. EDIT 2022: Nyní jsem to už viděl celé a známka zůstává. Rozhodně si to nepolepšilo, spíš naopak. Je to infantilní, hlášky nejsou vtipné, musí tam být úplně každý a hlavně je to prostě většinu času nuda. ()

TheBrain odpad!

Hana Montana pre chlapcov...telenovela, ktorá sa ani zdaleka nechytá na povodny serial, skoda ma to potencial a ono to musia posrat ()

sokor3

Perfektní, luxusní, dokonalý!!! Ale teď vážně, už hrozně dlouho jsem se u žádného seroše takhle nenasmál, typický Spider-man... Doporučuji všem, kteří mají rádi komiksovou tvorbu od Marvelu. ()

lilekbig

Sice dosti dětské, ale stále ZÁBAVNÉ - Aneb jeden z nejlepších seriálů o mém Nejlepším superhrdinovi Spidermanovi.... za mě dokonalých 80% ()

Kenji

Áno je to viac pre deti, ale zas nie tak úplne. Pozerávam to s dcérou a bavím sa pri každej časti. Chvíľu mi vadili tie stop momenty, keď Spidey hovorí priemo k divákom, ale asi od poloviče časti som sa nechal baviť skvelými hláškami. Animácia a akcia tiež dobrá, ale tento seriál stojí na hláškach. ()

starblade

Je to takové jaké to má být. Humor, který se objevuje tady je i v komiksech (ne ve všech) . Prostě je to dobrý i když spíš to sedne mladší generaci. Ale **** si to zaslouží a to jen proto, že je to lepší jak anime Wolverine, Iron man a X-men. ()

Epco

Odľahčená skôr bláznivá verzia, nezaťažená rečami o zodpovednosti, kde sa mihnú skoro všetci podstatný hrdinovia a záporáci Marvelovského universa na čele so samotným Stanom Lee. ()

Rychleji

Vtipné, to ano, ale příliš dětinské. Nemyslím dětinské ve smyslu pro děti kolem 10ti, ale asi kolem 6ti. Komunikace Spider-boye (fakt se tu nedá označit za muže) s divákem ... No... Hodně špatně podaný. Seriály se dají dělat i tak, aby byly zajímavé jak pro děti, tak pro starší (pro ty vtipem, pro děti akcí), tady se to však nevydařilo a starší divák pravděpodobně toto sledovat nevydrží. ()

Lokitre

Jako velký fanoušek Marvel komiksů jsem vyloženě zklamaná. Nikdy jsem neměla Spideyho v lásce, ale tohle se mi hnusí. Animace, herci - to všechno ještě šlo, ale TEN DĚJ ! Jistě jsou to pořád komiksy, ale i ty mají mít nějakou tu myšlenku. Trapné hlášky, kterými je propleten celý seriál vůbec nejsou vtipné ani trochu nápadité. Kdyby tam nebyl Coulson a Avengers, tenhle seriál by si nezasloužil ani tu jednu hvězdičku. Nicméně tam jsou, tak za snahu 2 hvězdy. ()

Bull2

Nádherné animace, dobrý dabing a spoustu hrdinů, zlosynů a serepetiček. Příběhy setkání/zrození se neshodují a to ani u těch nejprofláklejších jako například Doctor Octopus či Zelený Goblin. Ale co čekat, když to má název Ultimate Spiderman (stejně tak jako Amazing Spiderman aneb WTF Electro?). Humor, dělaný pro ranný školní věk, se v některých dílech dá vydržet, jindy je toho zase moc. Vydržel jsem to a nakonec jsem nebyl zas až tak zklamán, že jsem to udělal. Spidy, don't steal fourth wall break from Deadpool. ()

66pepo66

Tak Spider-Mana z 94-tého to síce neprekonáva, ale čo sa týka humoru, samotného animovaného prevedenia, tak je to super. Hosťujúce postavy Avengerov, Wolverina, Daredevila, Shieldu a ďalšich sú tiež fajn. Mňa to dosť baví. :D Len ma mrzí, že to nemá nejaký dej, ktorý by sa riešil vo viac častiach, ale všetko, resp. takmer všetko sa vyrieši behom jednej časti. Trocha škoda, ale aj cez to super. // Dopozeral som druhú sériu, tak som zvedavý čo prinesie tretia. :D // Tak som sa dostal po časť "Nightmare on Christmas" a musím povedať, že táto seria je zatiaľ super. Páči sa mi, že Spidey (je už tak nejako členom Avengers) v tejto sérii viac menej hrá skôr sólo. Po dlhej dobe dostal opäť v tomto smere viac priestoru pre seba. Ku tomu Triskelion, nové obleky Novy, White Tiger, Iron Fista aj Luka Cage-a a taktiež ďalšie nové postavy ako Vulture, Shocker, Agent Venom či Nightmare sú super prírastkom. Vyzdvihnúť chcem aj naozaj skvelý štvordiel s názvom "The Spider-Verse". Bola to naozaj zábava. Teším sa na ďalšie časti a nemôžem hodnotiť inak, než 5* :) ()

vassil

Když jsem byl malý, miloval jsem ten původní kreslený seriál Spider-Man. Ale když jsem jej viděl nedávno se synem, nebral mě, prostě už jsem z toho vyrost. Na Ultimate Spider-Man se dívám taky se synem, a ten humor - i když je určen jiné věkové skupině - mě prostě nějak bere, a je to super podívaná. ()