Fantastický Spiderman

• Česko Senzační Spider-Man (viac)

Peter Parker je docela obyčejný mladík, dokud ho nekousne geneticky upravený pavouk. V té chvíli získá nadlidské schopnosti a je rozhodnutý použít je proti všem, kteří ohrozí jeho přátele nebo páchají nebezpečné zločiny! (oficiálny text distribútora)

Spacecore

Jako komiksák pokaždé říkám: Filmy a seriály natočené podle komiksových předloh (teď myslím jen superhrdiny) neobsahují sex, násilí ani sprostá slova a naopak jsou plné hrdinství, vědy a fantazie. Sám jsem vyrůstal na animovaném Spider-Manu z roku 1994 a tenhle animák není lepší, ale neurazí ani skalní fanoušky. Je zaměřen více na děti a děj je podán více zábavně, humorně a animace je "roztomilá". Postavy jsou více moderní, používají mobily atd., ale charaktery zůstávají stejné jako v původním kresleném Spider-Manovi. Každý díl nabízí jednoho z klasických Spideyových záporáků (Vulture, Schocker, Electro, Lizard, Dr. Octopus, Green Goblin) a souboje jsou docela na kvalitní úrovni. Jako zachování kultu Spider-Mana pro další generace výborné. Jen ať děti sledují Spider-Mana místo mozku vymývajících Pokémonů a podobných blbostí. ()

Gazy

Tenhle Spidey je jednoznačně určen menším divákům, tomu se podřizuje animace i hodně zjednodušený děj. Postupem času se v seriálu ukáží všichni ultimátní protihráči Pavoučího muže, v každé epizodě většinou vidíme zároveň zrod i pád zloducha. Díly mají vzestupnou kvalitativní tendenci a hlavně 12. epizoda, kde se "Spíďa" potýá se symbiontem je vynikající a Sam Raimi by si ji měl po příšerném Spider-Manovi 3 pořádně prostudovat. ()

Aurus

9,5/10. Jsem velmi spokojen. Tenhle seriál byl prostě perfektní a pro mě se stal mím 3 nejoblíbenějším seriálem. Škoda že není 3 série protože tento seriál by ji fakt potřeboval protože konec byl hodně otevřený. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je perfektní, akce tu je neskutečně skvělá, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. ()

hynn3k

Netuším, co s tímhle seriálem udělala Nova nebo kdo ho u nás vysílal, ale asi to muselo být něco hrozného, když se tady hodnocení tak liší od toho na IMDb. A zdejší negativní komentáře mi taky neprozradily, jak je možné, že se seriál dostal do několika žebříčků těch nejlepších animáků. Tak jsem se na 26 dílů musel podívat na vlastní oči, abych zjistil, kde je chyba. A nezjistil jsem. Jediná výtka směřuje jen k očím postav, které jsem až do konce nebyl schopen zkousnout. Jinak je to prostě Spider-Man, který bojuje se svými největšími protivníky a má v zásobě vtípky i když čelí porážce. Určité příběhové detaily se liší od komiksu/filmů/jiných seriálů, ale zasazení do střední školy nabízí příležitosti pro trochu jiné vyprávění. ()

Potjoc odpad!

Nechápu, jak tohle mohli dávat na NOVě, která vysílala jen kreslené komedie. Mě ty superhrdinské pořady nezajimají, to podání bitek mě děsí, moc dobrodružné, navíc to ještě převalcovává moje oblíbené seriály jako Kačeři, Tom a Jerry a Šmoulové. Ještě tohleto napodobňujou v ČR, jsou populární, a ještě to smixujou se seriály pro nejmenší a řeknou, že to porazí Disneyovky. ()

• Peter MacNicol v seriáli nadaboval Doctora Octopusa. MacNicol je veľkým fanúšikom komiksov o Spider-Manovi a Doctor Octopus je jeho obľúbeným záporákom v sérii Spider-Man. (Pat.Ko)
  • Úloha Tombstonea je založená na Kingpinovi. Dôvod, prečo sa Kingpin nakoniec v seriáli neobjavil, je preto, že Kingpin bol v tom čase viacej známy ako záporák v sérii Daredevil. Aj napriek tomu, že Kingpin sa prvýkrát objavil v sérii Spiderman. (Pat.Ko)