Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

zelvicka.

Teresa Palmer je hodně podobná Kristen Stewart, ovšem jako bonus má stále zachovanou obličejovou mimiku a během hraní ji uplatňuje! Nicholas Hoult je ovšem při hraní totálně prkenný, jeho postavě chybí život a krev. Nakonec ovšem docela romanťáček, všelék světa je pořádnej huban! ()

Steel32

Na tohle jsem se těšila hodně a měla jsem proč. Kdo si myslí, že se jedná o další Stmívání v zombie verzi je na omylu (možná mi i přijde, že si to ze Stmívání utahuje). Warm Bodies oproti tomu disponuje dobře promyšlenými postavami, pěknými a milými scénami, místy vtipností a akčností -začátek a konec- a dobře vybranými hlavními postavami . Plus taky za povedené Kostlivce. Délka akorát, po dlouhé době jsem se nenudila ani chviličku. ()

kristynca

Finále jak v Berlíně v osumdesátýmdevátým, jen zatím nevím, kteří z nich měli představovat východní Němce :-). Dle mého ani sám autor nedokázal ukočírovat jinak zajímávý nápad až do konce, takže proč ne... ()

Ronaldo79

Still better lovestory than Twilight :-D Sám sobě se divím, že se mi to líbilo, nejspíš za to může fakt, že je to nevtíravé a ani jednou mi to nelezlo na nervy, jak tomu u podobným snímků býva. Musím vznést jednu námitku, masky zombíků jsou slabé, kdyby se zombies nepohybovali tak strnule, člověk by je skoro nepoznal. 8/10* ()

Bezda202

Čekal jsem nějakou Twiglight sračku a nakonec jsem byl příjemně překvapen. Oproti Twiglight je výhoda tohoto filmu v tom, že se nebere příliš vážně a je brán spíše jako komedie. Ale nesmí se u něj moc přemýšlet a chce to vypnout mozek, protože tento film docela postrádá logiku :D Jako jednohubka na večer ideální :) 3* ()

Bukk

Ach ta filmová zklamání...bohužel i tohle mezi ně bezesporu patří. Výhodou je, že není třeba u filmu přemýšlet a stihnete v hlavě vymýšlet scénáře na místo jiných hlášek, které vlastně hláškami vůbec nebyly. ()

BreHas26

Don't be creepy...don't be creepy..don't be creepy!!! Nemohu si pomoct, ale musím dát tomuhle filmu 5*. Je sice pravda, že je to velmi, velmi zvláštní zombie pojetí filmu, ale rozhodně lepší než třpytivé děvky sající kapku krve alá Twilight. Mě se Warm Bodies líbilo opravdu hodně a nechyběla chvilka, kdy jsem se musel tak strašně smát... jako pako. Doufám, že se od (soudě podle bonusů) příjemného, sympatického a mladého režiséra dočkám více takových výborných filmů jako je moje oblíbené 50/50 a nebo teď Warm Bodies! :-) ()

andio

Hmmm, tenhle film je pro mě opravdové dilema. Na jednu stranu to úplně haní zombie žánr, na stranu druhou mě to jako Romeo a Julie alegorie doopravdy bavilo a rozhodně to bylo aspoň stokrát lepší než Tvajlajt. Akorát je píčovina, aby je vyléčila jenom láska. Okej, vole, zamiluju se a vyléčí se mi rakovina! Takhle to asi nefunguje. Autorovi to asi ještě nikdo nevysvětlil.. 6/10 ()

Paul_cz

Kamarád mi tento film nedoporučil s tím, že se jedná o nudnou sračku kterou vypnul po půl hodině. Needless to say, jsem rád že jsem tomu dal šanci a mohl si udělat vlastní názor. Takhle mě totiž žádný romantický film ještě tolik nebavil (je pravda že jsem jich moc neviděl. Ten žánr rád nemám). Jasně, je třeba přistoupit na dost neobvykle fungující zombie apokalypsu. Ale s tím jsem neměl problém. R a Julie mají výbornou chemii, obzvlášť s přihlédnutím k tomu, že je jeden z nich zombie. Funguje skvěle i akčně dramatická linka se skeletony. Soundtrack jsem si okamžitě sehnal. Přeslazený závěr, jasně. No a co? ()

Skarface

Moc povedený zombie film trošku jinak než jste zvyklý a musím říct že i tímto stylem se mi to moc líbilo. Vraždění,humor,napětí,láska = povedený film a dokonce i s příjemnou muzikou :) ()

Silviaxx

Predstava milostného vzťahu zombie a človeka je tak trochu nechutná a ani vo sne by mi nenapadlo, že sa ju niekto pokúsi zrealizovať. Možno aj preto mi film neprišiel veľmi sympatický a nebol schopný sa mi dostať "pod kožu". Skôr som sa na rozvíjajúci vzťah pozerala znechutene a neposkytoval mi dostatok chémie, iskrenia na to, aby som sa tešila kedy sa medzi našimi postavami zomelie niečo bližšie. Apokalypsu v podobe zombie využilo ako svoju ústrednú myšlienku už mnoho filmov/seriálov, ale tuším nikdy sa zo zombiekov nestali spätne cítiace, hovoriace, uvažujúce bytosti. Pomerne zaujímavá, síce nie príliš atraktívna, ale aj tak inovatívna myšlienka. Napriek tomu ma film príliš neoslovil. ()