Scrat sice způsobil rozpad kontinentů, ale i přes veškeré nástrahy se nakonec zvládl dostat do bezpečí. Jenže ne na dlouho. Ocitne se na pustém ostrově, najde mapu s pokladem a nakonec je zajat piráty. (TwoFace)

SOLOM.

Ani tentokrát Scrat nezklamal, ale na můj vkus to bylo až moc krátké. Rozhodně mě ovšem tento trailer zaujal a na čtyřku se určitě podívám. ()

Okara

Bohužel nepříliš povedený rádoby trailer na Ice Age 4, kde je ovšem "dobrodružství" Scrata trapné a který na mě ale doslova zapůsobil opačně - nevím, zda se na to chci ještě podívat, protože piráti z toho pravděpodobně udělají jen další tuctový animák, kde se kouzlo původní Doby Ledové absolutně vytratí. 50% ()

korbitch22

Nezastavitelné výbuchy smíchu a maximalní dojetí nad nejlepší animovanou postavičkou,která kdy spatřila světlo světa,kdo ví jak dlouho nás bude ještě pixar nakopávat 3-5 minutovými spoty a pár štěky v celovečerních hitech Doby Ledové,než tahle šílená potvůrka dostane svůj vlastní celovečerák jako Kocourek v Botách. ()

Stanislaus

Sice na tak vydařený "Ice Age" kraťas jako ten předešlý, ale i tak jsem se pobavil a asi to říkám nejspíš pokaždé, ale Scrat je prostě BŮH!!! ()

ScarPoul

Do objavenia sa pirátskej bandy sa jednalo o ďalšie z povestných Scratových dobrodružstiev, ktoré bolo nápadité a dalo sa na ňom zasmiať. Ten koniec to výrazne oslabuje. Dokonca sa vďaka postavičkám pirátov celkom obávam 4 dielu. Viem si totiž predstaviť zaujímavejšieho protivníka. ()

gogos

Patrně nejslabší Scratův kraťas... Je to bohužel dáno pouhým vystříháním několika scén z Doby ledové 4. Časy, kdy Scrat zažíval vlastní dobrodružství jsou asi nenávratně pryč... Přesto dokáže Scrat stále pobavit! 3* ()

kaylin

Oproti prvnímu dílu je tohle v podstatě bez nápadu a ani to není tolik zábavné. O nějaký ten kontinentální drift tu už opravdu nejde, prostě jen o jeden dva dobré gagy, které jsou roztahané na necelé tři minuty, kdy následně zjistíte, že tohle je primárně reklama na celovečerní film a nic moc jiného. ()