Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

Roman.Ticka

Ortodoxně tvrdím, že kdo nemá rád srandu typu myself, je suchar a amen s ním, neboť je z(a)tracen. Nápad s průřezem napříč životem a živobytím soudobých komiků, což je vlastně totéž, jelikož herci mají to štěstí mít práci chlebem i zábavou a koníčkem zároveň, se fuckt povedl a i když bych se měla strachem ze soudného dne nerouhat, přiznávám otevřeně - závidím jim. Kluky ušatá Jamese, Jonaha, Setha, Jaye, Tatuma (čekala jsem na pár vteřin s ním celou věčnost) beru, něco mám nakoukáno a humor v tomto balení mi není cizí. Ještě nikdy jsem neviděla tak otevřenou zpověď na téma honění a vůbec plno vyznání blízko katarzi, aby vyzněly vtipně a vážně současně. Seth není jen dobrý komik, ale má i v hlavě a to je sakra dobrá kombinace. Uvidíme co vymyslí příště, anděl s ďáblem v těle. Dabing v tomto případě bez šance na přežití.☺ ()

anais

Tak absurdní úlet střílející do řad herců (do slova:)) a filmových žánrů tu nebyl od Tenatious D-Pick of destiny. Film, který není formálně dobrý, ale je natočený s takovou dávkou nadšení, že se přenese i na vás. Už jen kvůli scéně s Emmou Watson to stojí za vidění! ()

HellFire

Hodně ujetá záležitost :). Celou dobu jsem měl pocit, že se nedívám na film, ale na jeden ne až tak normální den ze života celebrit, které si utahují ze sebe navzájem. Nedokážu posoudit, do jaké míry byly dialogy improvizací, ale dívá se na to opravdu příjemně. Potěšila mě celá ta sorta herců. ()

TheEvilTwin

Tak tohle byl těžký průser. Áčkoví herci, snaha o zábavné pojetí apokalypsy a film prošpikovaný vtipama a hláškama. No ale bohužel vtipy z 90% prostě absolutně vůbec nefungovaly a ačkoliv jsem je chápal (většinou odkazy na předchozí filmy herců), tak to vtipné prostě nebylo. Občas se mi koutky zvedly, ne že ne, ale tento film měl prostě daleko vyšší ambice, které failnul na plné čáře. Nudné, nezáživné a hodně, hodně o ničem. Od tohohle jsem čekal daleko jiný zážitek. ()

Thomick

Michael Cera pošel jako první. How convenient! --- A já měl velkou chuť to zabalit jen pár minut po něm. Asi jsem totiž jaksi nepochytil účel tohohle filmu. Co touhle přehlídkou slušný řádky odpadních herců Hollywoodu Seth Rogen zamýšlel? Chtěl nám všem naznačit, že právě oni jednou kinematografii dovedou k podobný apokalypse? To přece nebylo třeba. A je mi popravdě hodně smutno z vývoje Francovy kariéry - protože jakym nesmyslum se on poslední tři roky upisuje, to člověk prostě nepochopí. ()

AlfaNumerO

[ČSFD PROJEKCE] Pokud nemáte rádi připitomělé filmy, nechoďte na ně. Tenhle je přepálenější víc než olej z fritézy a není tak vhodný pro lidi trpící Oleophobií. Kdo chce ovšem vidět Rogena, jak si chčije do huby, ten bude tenhle snímek milovat. Já ho miluju. TOP 10 za rok 2013! 83% ()

eraserhead666

Debilní, ale zábavné. Prostě úlet, na který se buď naladíte nebo vám zkazí večer. Mé první setkání s Emmou Watson v nepotterovské roli a jako jo... Nejvíce mě rozsekával dobrosrdečný Jonas Hill. ()

SOLOM.

Další debilovina na entou, ale ze začátku mě to i docela bavilo. Bandička co hrála sebe sama, hulení, laciné hlášky, nějaká ta kuřba na hajzlíku – potom počátek apokalypsy, díra v zemi – no říkal jsem si, že to má i docela uajímavou atmosféru. Jak ovšem naše bandička pokračovala v přežívání, začalo to být čím dál tím víc trapnější a trapnější. Nějaké ty monstra docela ušla, scény, ve kterých se přitvrdilo, se mi taky líbily, ovšem kvalita humoru šla dolů a ke konci už mě to nebavilo skoro vůbec. Michael Cera jasně nejlepší debílek z celého filmu, škoda, že se tam dlouho neohřál. Na jedno zhlédnutí se to dá přežít, ale víckrát to vidět opravdu nepotřebuju. ()

luka4615

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmál! Skvělé hlášky, odkazy na filmy a fekální Rogenův humor. Zkrátka kombinace, která z tohoto filmu dělá jednu z nejlepších komedií roku 2013. „Hermione just stole all of our shit. And then Jay suggested that we all rape her and now she's gone. I think the only reason why he did that is because Jay knows he's about fucking two minutes away from becoming the house bitch himself.“ ()

becki_tu

Nápad, že herci budou ve filmu hrát sami sebe, byl v podstatě geniální. Bohužel tento potenciál zůstal trestuhodně nevyužit a až na několik opravdu povedených scén to byla scénáristická improvizace jak s trapnými momenty, tak s vtipnými odkazy na filmovou tvorbu všech zúčastněných. I tak je ale fajn vidět, že si herci umí dělat srandu i sami ze sebe. A samotný závěr? "- Go ahead, Jay. Make a wish. Anything you think of. - Anything?..." ()

MáŠa

Teda takováhle divočina se jen tak nevidí. Uvažoval jsem o 3 nebo 4 hvězdách. Nakonec dávám tedy 4, protože a) na film se rád kouknu klidně znova, b) bylo tam několik fakt povedených hlášek (např. scéna se znásilněním Hermiony) a za c) na to, jak moc je to divný a námětem trapný zároveň, tak to překvapivě celkem funguje a člověka z toho moc mozek nebolí ()

Will_X

Pro mě parádní film, který jsem zapínal s vědomím, že to dle "ohlasů" je tzv. blbost. Po první půlhodince jsem byl naopak mile překvapen než nějak znuděn. Samotný nápad, že herci hrají sami sebe je taky výborný. Skvělé hlášky,vtipy a odkazy na jiné filmy ve kterých hrál například J. Franco (-> 127 hodin). Film jsem bral s velkou nadsázkou a s klidem mohu dát 75% "Vítejte v nebi mam*di!" ()

mm13

Zúčastnení si zo seba po celý čas dosť nevyberane uťahujú, dobre zo seba debilov nerobia. Takže môže byť. Bavil som sa bez pocitu trápnosti, dokážem im ten ich úlet nie len akceptovať, ale aj oceniť. Slušný "párty" výplach. ()

JASON_X

Tedy ne že by tahle komedie nebyla vtipná, nebo že byla málo vtipná, ale její styl humoru není úplně můj šálek kávy. Ale když se zrovna neřešily všelijaké homosexuální vztahy, byly tam celkem dobré gagy i hlášky a občas jsem se i s chutí zasmál. Film jsem dal na doporučení a jeho hereckou partičku (kromě Franca) neznám a příliš mi nesedla, v tom taky asi spočívá ta moje vlažná reakce. Zklamala mě Rihanna, že tak rychle zahučela do díry, zato výborná byla Hermelína z Pottera, škoda že nedostala větší roli mezi těmi užvaněnými kašpary. ()

matestlust

Primárně je to stavěná komedie s klasickým humorem Setha Rogena, který mě baví a zde ve spojení s tolika známými tvářemi to prostě nemůže zklamat. Zároveň je to ale hodně působivý apokalyptický a post-apokalyptický kousek, kde ze samotné apokalypsy mrazí v zádech a celkové provedení je hodné kdejakému katastrofickému filmu, či hororu ligové úrovně. Za mě hodně dobrý ! ()

MonaSax

Je to tak stupidní, až je to skvělý a člověk se náramně baví, konec mně dostal a musel jsem se na něj podívat několikrát. Backstreet's back, alright. ()

Coleator

Po většinu času neskutečně hloupé. První polovina ještě docela ušla, ale s přibývajícími minutami klesalo moje hodnocení čím dál tím víc. Stále jsem doufal, že se to zase zlomí, ale bohužel. Na 107 minut bylo těch pousmání fakt málo a tak je z toho nakonec trochu lepší jedna hvězda. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013