Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

Antaeus

Až na niekoľko sračiek (občas doslova) vynikajúca zábava. A to pritom nie som fanúšikom podobnej "zábavy". A ako málo stačí na lístok do neba.. Celý život môžeš byť sráč najhrubšieho zrna, potom v súdny deň nejaká tá sebareflexia, obeta a hajde už sa vezieš modrým expresom do Edenu. Alebo sekaj dobrotu a máš rezervačku vopred a bez stresu. Jedného by to až primelo chodiť v nedeľu do kostola. Alebo ho to od onej návštevy odradilo. Záleží od toho, na ktorej strane spektra sa dnes nachádza.. ()

Standic1

Nepřemýšlejte nad tím, dívejte se na to jako na perfektní bejkovinu a nebudete zklamaní! Herecky super a o zábavu bylo také postaráno. Závěr naprosto perfektní! :) ()

arcticsky

No - potěš koště! Strašná vylomenina a všechochuť filmových žánrů. Hlášky tak akorát na hraně. Ale debata o "znásilnění" Emmy Watson pod záminkou zájmu o historky z natáčení Harryho Pottera skvostná! ()

Harpy

nepovedala by som, ale naozaj som sa zasmiala - a viac krát ! Boli hluché miesta, ale celkový dojem z filmu ostal veľmi pozitívny. ()

warrenur

Strasna hlupost, plna trapnosti a uvrieskanych, radoby-hercov (az na jednu, dve vynimky). Dufam, ze som spravne vydedukoval, ze je zaroven koncom podobnych hovadin, v ktorych sa tito 'prezentovali'. Za to a asi este za 2 vtipne scenky s narazkami, ta hviezda. Inak by to slo rovno do odpadu. Sam sa cudujem, ze som ho tam nenapalil z voleja. Naviac, kazdu chvilku si uvedomujete premrstenu stopaz, ked sa na vas doslova rinu tie splasky. ()

joudas

Možná to nepatří zrovna mezi nejinteligentnější filmy, ale já jsem se smál od začátku do konce a ještě dlouho potom (a to ani moc nepřeháním). Pro mě zatím největší letošní překvapení a nejlepší komedie, jakou jsem za poslední dobu viděl! ()

KOZEL84

Film pro radost,který i když není nějak pekelně (nebo nebesky) vtipný,tak z něho ta pohoda fakt sálá a jednou nejspíš dosálá až na 5.Cera nejlepší a ''elefant in the room'' zbořil. ()

Fairbanks

Pro me klasickej Seth Rogen- ma to jakoby velkej potencial bejt chytre-nechutne vtipny, ale nakonec mam pocit, ze se tema filmama bavi hlavne oni a na divaka zbyva jen odpad okolo. McBride ma muj uprimnej obdiv za to, s jakou bravurou umi ve svejch filmech vyseknout ty nejvetsi parchanty pod sluncem! ()

sNeDy

Nemám rád huličské komedie a nijak zvlášť neuznávám Setha Rogena. Ale tohle se opravdu povedlo. Pokud nečekáte humor britského střihu můžete se výborně bavit. Určitě zážitek roste s množství použitých kamarádů nebo drog (nejlépe asi obojího). ()

heihatchi

Na tento film jsem se těšil opravdu hodně, neboť zde hrají všichni mí oblíbení herci. Film se rozjel v dobrém tempu a já si užíval každý vtip co mi Seth a další naservírovali. Ale už po první půlhodince jsem byl poměrně přesycen a druhá třetina filmu mě celkem nudila. Ovšem závěr byl opět výborný - Chaningova minirolička byla opravdu skvělá. Výsledek tedy za tři hvězdy, třeba to další projekce vylepší. PS: doufám, že Rihanna umřela nadobro a už se ve filmech nikdy neobjeví! ()

spoonman

Abyste byli schopni docenit humor tohoto filmu, musíte se alespoň trochu orientovat v popkulturních souvislostech, což obnáší vědět, kdo je Lindsay Lohan, a proč by si mohla myslet, že je James Franko Jake Gyllenhaal. Mít předchozí zkušenost s tvorbou Setha Rogena také není od věci, alespoň si pak nemůžete stěžovat, že jste nevěděli do čeho jdete, protože on skutečně hraje jenom jednu postavu, ale už to má léty vybroušené...kolem a kolem je třeba si zodpovědět jenom jednu otázku: SPOILER přijde vám legrační, kdyby Jonaha Hilla v polospánku osouložil démon obřím pyjem? pakliže je odpověď ano, nemáte co řešit (pakliže je odpověď "TO MUSÍM VIDĚT", je čas to říct to alespoň kamarádům ve fotbalovém týmu, třeba se s vámi už nebudou chtít sprchovat) ()

TaanStari

No bóže, ten konec byla děsná sračka a Jay Baruchel je ten nejotravnější lead, jakého si jen lze představit, ale fekály typu hádka Franco/McBride byly prostě kurevsky poklesle zábavné, že tomu ty 4* dám. ()

Tred2

Docela dobrá sranda se slušným nápadem. Bohužel těch opravdu dobrých vtipů/scén tam je jen pár (s nožem, Hermionou, ..) Koukatelné to je, a v určitém rozpoložení asi i dost, ale mě to nějak víc neoslovilo. ()

zahadum

Vyháňanie diabla z Jonaha Hilla bude už asi navždy v sieni slávy :)))))) konečne poriadne nabitá komédia čo má " cecky " :)) ()

Dr.Manhattan

Are you fucking kidding me ? Jedine kvôli čomu budete pozerať tento film bude obsadenie, ktoré je síce pekné, ale ďalej už nič. Sem tam nejaký joke inak celé zle. Scenár zbúchaný asi za dva dni, aj tak to na koniec pri natáčaní skončilo asi freestylom... ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013