LokalFilmis

• Česko LokalFilmis

Staré cigánske proroctvo predpovedá príchod mesiáša z rómskej osady, ktorý zmení svet. Narodí sa Rytmaus a postupne sa z neho stane najznámejší rapper v Európe. Rytmaus sa rozhodne kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky. Proti nemu sa vo voľbách postaví Pišta Lakatoš. Zo Slovenska sa vďaka predaju čistej pitnej vody stáva svetová veľmoc, ktorá spolurozhoduje o budúcnosti ľudstva s najväčšími mocnosťami ako je USA, Rusko či EU. Do hry o planétu sa zamieša aj diabol Moloch... (Continental film)

Flopik

Strašná nuda a to som Lokaltv celkom zvykol pozerať.Originálne to bolo, občas prišla nejaká vtipná hláška ale to je všetko.Najlepšia jednoznačne rybička.Pesničky vo filme totálne mimo a bolo ich strašne veľa.Zasmial som sa naozaj len 2,3 krát a to je myslím na komédiu málo takže bohužiaľ len 2.Čakal som vtipnú blbosť nakoniec len blbosť. ()

toi-toi

Príliš dlhá reklama na minerálku, ktorá je viac smutná ako vtipná. LokalTv mám rád. Teda rybku a orla. Tu je pár dobrých vtipov s Pištom (doslova pár, rozumej dva kusy) a inak vulgarizmy, spievanky a nesúvisiace scénky. Je fajn mať konečne slovenský animák. Škoda, že sa práve vydal cestou primitivizmu. ()

tomo41

Po skvelej prvej polovici to ide s kvalitou, žiaľ, rapídne na dol. Tvorcom ako by došiel dych a tak druhá časť nie je ani tak vtipná, ani príbehovo zaujímavá a celkom nudí. To však nemení nič na tom, že Lokalfilmis je (hlavne za prvú polovicu) to lepšie, čo nám tu za posledné roky vzniklo. ()

Shredo

Skalným fanúšikom tohto žánru si táto sfilmovaná podoba získa oblubu. Autori sa hecli a niet sa čomu čudovať, keď popularita Lokalu dosiahla vrcholu a trebalo z toho ťažiť. Ale áno, prvá polka bola super, druhá o dosť slabšia, čo je škoda, ale na druhú stranu vytvoriť vyše hodinu trvajúce dielko je aj pre autorov, niečím novým. Každopádne palec hore o pokus spopularizovať tento žáner a bohvie, možno sa hecne aj niekto iný a vznikne animománia, prečo nie. :) ()

peteriko

60% ... Vtipné momenty sa neustále striedajú s nudnými. Tvorcovia mohli ešte jeden alebo dva roky venovať príprave scenára a bolo by to dokonalé. Lenže prostredie slovenskej kinematografie nie je moc naklonené animovaným snímkam a niekde bolo treba začať. Určite sme o partičke z InOut nepočuli poslednýkrát a zaslúžia si obdiv, že dokázali do kín dostať projekt robení doslova na kolene. ()

balcazar

Typický príklad filmu, ktorý v traileri vyčerpá všetko vtipné. Pišta Lakatoš dostal ako hlavná postava pramálo priestoru, rybička bola zabitá. Ale doslova, pretože nebola vôbec vtipná, čo je pri tejto postave alarmujúce, keďže to bola jedna z postavičiek, ktorá predtým mohla povedať hocičo a vy ste sa na tom smiali. Povrchné, slabé, nudné. ()

boo-boo

LokalFilmis sa nepodaril. Ako takému mu dôjde dych prekvapivo skoro (20 minút) a po pomerne slušnom úvode síce neprestáva sypať jednu šialenosť za druhou, ale zabúda byť zároveň aj vtipný. Na papieri to mohla byť strašná sranda, v kine to s divákom nepohne. Napriek masívnemu fan servisu neverím, že sa z tohto diela stane stálica alebo kult. Nato postráda výbušnosť, cit pre situačnú komiku a potrebný drajv vlastný jeho internetovým predchodcom. Krónerovmu humoru jednoducho oveľa viac svedčí krátkometrážny internetový underground. ()

speedy7929

Lokalfilmis, posledný film ktorý som musel vidieť do konca roku a poviem Vám veľké sklamanie. Pridajte tomu žáner: muzikál keď sa dá. Otrepané hlášky, všetko už bolo použité v seriály a zasmiať sa na tom mohli deti. Bohu vďaka, že som na tom nebol v kine. 10% je za tú námahu spraviť prvý slovenský kreslený celovečerný film než za dej. 5% za seriál a Lokalfreestyle battle. /15% ()

Zombiepod

Od Lokal celovečeráku sa nič iné čakať ani nedalo. Úpadok humoru v slovenskom prevedení plnom sprostých slov aj tam, kde to nie je vtipné či nezbytné, v trápnom a úbohom príbehu. Jedna hviezda za pár kratučkých skečov a hlášok, ktoré sa vydarili, no zrátať sa dali na jednej ruke aj s rezervou. Slovenská kinematografia to jednoducho nevie. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Strašná blbost, ale dobrá :D Super kecy, hlášky a postavy, nejlepší byl "menežeris"! Mohlo to být lepší, nebýt hluchých míst a častého zpěvu. ()

papadoce

Je to niečo ako disstrack na Rytmusa, ktorý sa (ne)pravidelne strieda s fenomenálnym Pištom Lakatošom. Uznávam, že to má slabé pasáže, ale tých lepších bolo podľa mňa viacej. Párkrát som sa zasmial naozaj z chuti a raz som sa od smiechu rozplakal . Škoda, že takých chuťoviek nebolo viacej. Mňa to bavilo, i keď potenciál to má nepochybne ešte väčší. ()

Scraffy

Veľmi slabé náznaky humoru. Snaží sa byť strašne cool pre dnešnú mládež, hláškovať ako na bežiacom páse a mať hromadu sprostých nadávok, no nedarí sa mu to a je to strašná nuda. Ak vás krátke scénky bavili a páčili sa vám, tak budete spokojný, no ja som veľmi sklamaný. ()

MERKATtv

Film má veľmi dobrú prvú polovicu kde aj pesničky sú veľmi dobre spravené a všetko je proste super. Od polovice (scéna s facebookom) to ide už dole vodou a je mi to trochu ľúto. Film je super, bavil ma, ale príbeh je slabší a to celý film kazí. ()

1V4N

Mal som príliš veľké očakávania, ako fanúšik Lokal TV, no v kine prišlo mierne sklamanie. Celkovo som od tohto projektu očakával viac. Najlepšia bola opäť rybička. ()

Dslike

Škoda tých prespievaných pasáži, miestami som mal pocit ako keby sledujem animák od disneyho a ja osobne to moc nemusím... Lokal TV zbožnujem, zasmial som sa už aj lepšie ako na tomto celovečeráku no dalo sa to v pohode pozerať a zabaviť sa (tých 77 minút ušlo veľmi rýchlo). Fandím chalanom že to dostali do kín. ()