The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrália The Human Centipede III (Final Sequence) (viac)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Sfinkter

Ocenit se musí různorodost této trilogie - takový rozdíl mezi jednotlivými snímky nenajdete nikde jinde. Avšak řečeno na rovinu - čekání na poslední díl se nevyplatilo. Některé hlášky jsou výborné a uvidíte vedle stonožky i lidskou housenku, většinu filmu se však nic neděje a i přesto, že se tentokrát díváme na komedii, tak je hodně momentů vyloženě trapných či nudných. Pokud máte náladu na "Byl jednou jeden polda" po americku, pusťte si třetí díl Human Centipede. ()

A.L.E.S.

Tohle byla parodie na předchozí dva díly. Jedině v takové parodii si guvernéra může zahrát takové béčko jako Eric Roberts. Nápad lidské stonožky byl použit jako trest na vězně a nepatrně rozšířen. Nápad je to tak zvrácený, že i Robertsovi je z toho špatně. Ale musím uznat, že má něco do sebe, protože pro některé lidi je uvěznění spíše hotel než trest. Kam se na to hrabe vězení Černý delfín? Je milé, že se dvě největší zrůdy z předchozích dvou filmů potkaly ve společném snímku, ačkoliv Harvey má normální a vcelku uvěřitelnou roli. Laser vyměnil inteligenci za zvrácený sexappeal. Ale myšlenka založená na tom, že byly dva předchozí filmy použity jako instruktáž pro sestavení vězeňské stonožky za asistence jejich režiséra, je opravdu brilantní. A stonožka doživotně odsouzených? Nechte se překvapit. ()

TKKMR

Vynikajúce, príliš vážne sa netváriace a samo zo seba si uťahujúce zakončenie Sixovej kontroverznej trilógie. Dieter Laser a jeho rasisticko-sexistické hlášky nemajú chybu. ()

LEGACY

To, že Six tvrdil, že se dvojka s porovnáním s tímto pokračováním bude řadit mezi Disneyovky byla dobrá reklama, ale rozhodně to nebyla pravda. Ten nácek tam né jednou, nebo dvakrát, ale asi tak padesákrát na někoho histericky křičí a samotná postava režiséra se tam prostě absolutně nehodí, a reálný je to asi stejně jako, že půjde cigán v pondělí do kostela, ... ale na druhou stranu. To, co moc nefunguju jako horor vynahrazuje humor, který byl libový. '' We can even save more money if we attach them in circle like .... a perpetuum mobile. Zklamán nejsem. ()

pabulator

Tož totok Tomíku kurva nééé tos posral beru galon ohnivé vody a s okamžitou platností volám Bobbymu Sixkillerovi,že má kontrakt na lidský totem neomezené výšky ze všech učinkujících ochotníků Eric Roberts jako šťastný výherce loterie dostává milost,ale jen tak tak. ()

zolo23

Každý režisér má určite sen mať vlastnú trilógiu, lenže Tom Six asi nepochopil sám seba čo chce vlastne natočiť. Kým prvá stonožka bola originálna, druhá nepríjemne nechutná tá tretia bola úplne mimo všetkého. Komická? To by som sa musel smiať, ale bolo mi trápne hlavne z postavy Dietera Lasera aka dozorcu Bossa. Jeho neustály urevaný hlas mi pílil uši a fakt som rozmýšľal ,že to po dvadsiatich minútach vypnem. Tom Six sa mi sprotivil a jeho typické reklamy na predchádzajúce dve stonožky sú len trápnym marketingovým ťahom pre divákov, ktorý nedajbože tieto "skvosty" ešte nevideli. Slabých 15%. ()

blackkocour

Já dobře věděl, proč jsem to před rokem vynechal z podzimní sklizně, a neuzavřel stonožčí triologii kolonoskopického porna pro analisty. S odstupem času, kdy se mi filmový rozhled více a více rozšiřuje, stejně jako moje panďero, ale za to může genetika vole, mám velký kosti prostě.., no a nakonec mi ta dvojka stonožky přijde asi nejpovedenější. Martin je božskej, psychopat na entou, na poměry čechovské nátury. Jestli se Tomča trefil do černého, obzvlášť tam kde slunce nesvítí, a díky bohu, že uzavřel tu nejšílnější triologii od dob Babovřesek. Tady zase exceluje ředitel věznice, který si střihl roli felčara v jedničce, a tady hraje narcistického, a pokryteckého sadistu, co si chce vydobít respekt u vězňů, kteří by ho s hodou náhod znásilňili všichni do prdele, asi tajná úchylka režiséra [??]. Celá Amerika je dost nesmyslná, a tahle nekorektní satira to krásně jen vyzdvihuje. Pořád jde ale o sračku, na kterou velmi rád zapomenu, a jelikož jsem si všechny vtipy o prdech a hovnech vytřískal u recenze na dvojku, tak asi to nechám jiným odborníkům na hovno.sk #odpadnísklizeň [2023] ()

netahlo

Dieter Laser se tady mozna zapsal do historie jako nejvic prehravajici herec vsech dob. Uz dvojka byla blabol a tady Six jenom potvrdil, ze to evidentne nema v hlave v poradku. Ze sympatie k Bree Olson jedna hvezda. ()

srbak

Ono, od Toma Sixa som čakal už asi fakt všetko, ale že sa začne vysmievať sám sebe a svojím predošlým dielom tak to snáď nikto neodhadoval. Nie je to už horor, ale taká fekál-nezávislá-hovno-sračko komédia s pritepleným humorom, ktorý mňa osobne celkom pobavil. Bohužiaľ kvalitami sa s prehľadom jedná o najslabší zo všetkých troch dielov. Už len čakám s čím pre svojich verných fanúšikov príde Mr. Six nabudúce. ()

Forsberg11

Dlho sme čakali na zavŕšenie trilógie a možno až tak dlho, že naše očakávania predčili realitu. Trojka stonožky už nejde v nechutných explo šľapajách svojich dvoch starších sestier. Skôr ako to už viacerí spomenuli si robí srandu sama zo seba, a zrejme aj z divákov. Dieter Laser je vynikajúci a ťahá celý film ako sa len dá. Nebiť jeho, neviem neviem aký dôvod by som mal pozerať sa na film viac ako 20 minúť. Sám to však nezachráni. Na to podstatné, teda samotnú ľudskú stonožku čakáme takmer až do záveru filmu. Aj keď tu bolo zopár poriadne nechutných scén aj mimo toho, na viac ako 3* to nestačí. Môžme však byť aspoň radi, že zakončenie trilógie nie je úplna blamáž ako sa to už viackrát v minulosti stalo. 65 %!! ()

sedm.1

Třetí stonožka není prakticky nic jiného, než one man show, v podání nenapodobitelného Dietera Lasera, který tu předvádí takovou exhibici, že jsem na jeho výkon čuměl s otevřenou hubou a vše ostatní jsem v podstatě ani moc nevnímal. Samozřejmě, přehrával zcela naprosto nesoudným, až doslova strašlivým způsobem, ale právě to bylo to pravé ořechové, co tenhle film potřeboval, to byl ultimátní výkon z říše snů, maniakální herecký nářez, který mě strhnul, nadchnul a stal se pro mě jednoduše neuvěřitelným zážitkem, neboť sledovat tohoto šílence v životní formě je naprostá bomba. A za jeho nezapomenutelný výkon jsem o to víc rád, protože zbytek třetí dílu je taková bída, že jsem z toho opravdu upřímně zatraceně smutný a zklamaný. Prakticky ve všech ohledech si k prvním dvěma Stonožkám toto pokračování ani nečichne, veškerá originálnost, nápaditost, zábavnost, to vše je zcela pryč. Film ztratili i na působivosti, atmosféře, překvapivosti, o nějakých šokujících, nekompromisních, či snad dokonce až lahůdkově zvrácených momentech, které z jedničky a dvojky udělali nedostižná, kultovní a nezapomenutelná díla světové kinematografie, si může trojka též jenom nechat zdát, tohle je zkrátka ve výsledku už jen skutečně velice slaboučký a nevýrazný odvar prvních dvou mistrovských děl. Tom Six trojku prostě fakt podělal, nevím, jestli mu tedy došli nápady, nebo chtěl docílit podívané pro širší publikum, což by ale tedy byl určitě hodně naivní přístup, každopádně, opakuji, díky alespoň za ďábelského Dietera Lasera, který ten film vyloženě zachránil a teď pane Sixi šup na další, už jiné projekty, jsem totiž přesvědčen, že o Vás ještě uslyšíme. ()

herr_carter

chachaaaaa aaaaaaaa !! úchylárna největšího kalibru je tady, musel jsem tu velkolepou trilogii dojet...ten film je taková sračka až je geniální a Dieter Laser předvedl nejheroičtější herecký výkon asi všech dob !! ;D...........moje hodnocení = 8 z 10. ()

korndaddy

Jedničku ani dvojku pravděpodobně neuvidím, ale troufám si říct, že režisér, se vyčerpal už v jedničce a pak svůj nápad pouze zrecykloval. Přirovnal bych to k lidské stonožce. Jídlo je pouze na začátku, mění se v hovno a pak putuje prdelema a ústy a prdelema až z toho zmizí veškeré nutriční hodnoty a vy to musíte dohánět injekcema aby z toho alespoň něco zbylo. ()

666Carnage

Jo tak tohle byla zběsilost. Dieter Laser byl teda uječenej parchant. Byl tam takový zvláštní vtip v tom filmu, který asi není pro každého, ale něco ten film měl do sebe. 45% ()

bruceman7

Pořádná magořina, taky co jiného (soudě podle předchozí tvorby) od pana Sixe čekat. Nutno ale dodat, že přesně s tímhle očekáváním k tomu člověk už předem přistupuje. (jestli) Příště (tak) snad jen míň řevu (asi jediný místní projev páně Lasera) a víc cecků (když už tam angažovali slečnu Olson). 6/10 ()