Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

Safa Daniel

Po dlouhé době kreslená pohádka u které jsem se pobavil, zasmál a velmi mě bavila, hlavně konec, když jeden z Mimoňů....nechte se překvapit :) Vždy, ale musí být nějaká ta kritika, tak tedy jediné co se mi nelíbilo bylo, když Gru má na hlavě borůvkové muffiny a Lucy Wilde mu je stírá z obličeje mají oba úplně čisté ruce, trošku chyba, jinak bych nic špatného nevytknul. Doporučuji! ()

Mooney21

Ja neviem...v mojom okolí boli všetci neskonale unesení...asi aj preto som veľmi skeptická...áno, beriem, že mimoni sú cool a viackrát som sa zasmiala na nich... ale na 5 hviezdičiek to u mňa rozhodne nebolo...aj napriek tomu, pozretie nehodnotím ako stratu času :) ()

Blazis34

V druhém díle tohoto animáku nám ukázal Gru i svoji hodnou stránku a cit pro romantiku. Dílo bylo velmi hezky zanimováno a zrežírováno vtipně a vkusně. Děj doplnilo spoustu známých hitů a za bezmála sto minut se divák nenudil. Já, padouch 2 dávám 65% - tři hvězdy. ()

mArtinko5MB

Podobne ako v prípade Monsters University. Výborná a zábavná rozprávka pre deti, ktoré počas sledovania musia pukať smiechom, keď som sa ja niekedy dokázal slušne zasmiať. Po spomínaných príšerách určite najlepší animák tohto roku.85% ()

Jarlaxle

Mini movies (bonusy na DVD) jsou daleko lepší než celý film - jsou krátké, takže nemají čas nudit, a navíc jsou zábavné, jsou v nich minioni, co chtít víc :-) ()

Felixthecat

Čtyři hvězdičky za zábavu, mimoně a hudbu, je to nadprůměrně vtipný příjemný animák a pátá za 22 slavnostních prdů a Agnesinu interperetaci Gruových gest. Královsky jsem se bavila. ()

pafka

Bez mimonu by to bylo bohuzel dost mimo zasah prvniho "dilu". Tam bylo vse nove, neokoukane a hlavnim tahounem byl naprosto skvely dej. Bohuzel, tohle vse dvojka postrada. Velika skoda. ()

Dragiii

Příběhově to ani náhodou není lepší než jednička. Ale vem to čert, jsou tam minioni! Já vážně nevím, kde by ten film byl bez nich. A ani si ho bez nich nedokážu představit. Zatímco v jedničce byli spíše něčím navíc, tak ve druhém pokračování to vysloveně stojí na nich. Většina vtipných scének a hlášek je spojená právě s nimi. Škoda absence propracovanějšího příběhu, protože jinak se u toho člověk skvěle odreaguje a pobaví. Skvělý rodinný film ale musí nabídnout víc, aby se takovým titulem mohl honosit. ()

srolyma

Klasický scénář všech dvojek, kde se to, co slavilo úspěch v jedničce, zněkolikanásobí, už jednou použité se použije znovu a s nějakou originalitou si nikdo hlavu neláme. Takže je to tu přímo přeplácáno mimoni, kteří téměř neslezou z plátna a házejí jeden gag za druhým, ale v podstatě o nic jiného než o sled humorných a většinou až infantilně zábavných situací tu ani nejde. A komu to vadí? Mně tedy rozhodně ne, já jsem se bavil královsky a celou sérii považuji za jeden z nejvtipnějších animáků posledních let. Ta závěrečná parodie na Village People byla prostě skvělá! ()

Luckyboy

Film neurazí, protože člověk čeká, že je to pro celou rodinu. A i bez ní bylo jeho sledování fajn. Kvality výborné jedničky dvojka nedosáhla, ale i tak nejde o ztracený čas. A jestli máte děti, a nejsou to malí Sheldonové, tak s tímhle animákem snad nejde udělat chybu. ()

Veskoslav

Jo skvělý animák, který jsem si jako dospělý užil, což se málokterému animáku povede. A domů chci mimoňe! Jo a v kině jsme byli nejmladší:) ()

Facerr

Chce to zapomenout na svůj dospěláckej "progres" a naivně si užívat celej biják. Je to dobrodružný, veselý, laskavý a vtipný . Za poslední přívlastek můžou hlavně žlutý mimoňové, který v tomhle případě dostali o dost větší prostor, než v jedničce (a ještě víc v titulcích, který doporučuju:). V podstatě díky nim jsem omrknul ještě pár mimoňskejch upoutávek po filmu na youtubu. Myslím, že tihle žlutý a ujetý "tiktaci" budou mít ještě velkej úspěch v konzumním průmyslu. Mimoňi v plyši, na klíčích, na penále, v komixech, na profilový fotce Facebooku ... snad jen na ten toaleták bych je nedával:). ()

cguio

Všechno zachraňují mimoňové, kteří díky bodu dostali mnohem více prostoru než v prvním díle. Grua jsem měl o trochu radši jako tuplovaného padoucha, ale stejně to byla legrace. Uvídíme, co nám tvůrci naservírují do třetice. ()

Aywes

Zábavný videoklip na jedno odpočinkové kouknutí. Horší pokračování animáku, které ještě více směřuje na mladší publikum. Pořád se sice bavíte, ale napravený hlavní hrdina už tolik nebere. ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)