Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvorcovia:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (viac)

Lucka07

Není mnoho seriálů, kde mě baví téměř všechny postavy, ať už kladné, či záporné. Jistě se zde najde mnoho chvály na hlavní duo - Mike Ross a Harvey Spector. Ale upřímně, kde by ti dva byli, nebýt skvělé Donny a Louise, případně Daniela Hardmana? ()

VesVes

Seriál z právnického a hlavně kancelářského světa, žádná krimi nebo doktořina, takže taková odpočinkovka. Problém je, že s přibývajícími sériemi to začalo být trochu stereotypní. Ale hlavně se tam pak ti hrdinové začli chovat trochu jako blbci, až se člověk chytal za hlavu. Nejlepší byl stejně emotivní Luis, Harvey byl jak skála a Mike by si zasloužil občas pár facek. ()

tomuleee

Opravdu povedený pohled do pravnických amerických firem. Kde musí zaměstanec neustále číst nudné a nudné knihy a přesto je to celé svěží a neokoukané. Gabrile Macht který se mi zaryl do podvědomí díky České spojce je úžasný a mladej učedník je k sežrání. Jo je to trochu za vlasy přitažené ale náramně se bavím. Hodnotím po 6 dílech 90% ()

TheDoktor

Super ! Když jsem viděl první díl tak mě to zezačátku celkem unavovalo. Asi po 20 minutách jsem se těšil na další díl. Super seriál s prostředí právníků a "kravaťáků" .. Jen tak dál... ***** ()

Jops

bavim se u toho. Mam rad tento typ filmu (pravnici a vse okolo), ale ve skutecnosti bych s nima nechtel mit nic spolecneho :) Jsem u osmeho dilu hodnoceni porad nechavam na 5ti hvezdickach. Mam rad serialy, ktere na sebe tolik nenavazuji a nemusim hltat kazdy dil jako bylo treba u Prison Break ci LOST :) a jeden poznatek..... MEGHAN MARKLE, TO JE SAKRA BABA :))) ()

ventus

Naprosto sterilní dílko, takové to slušně profesionálně provedené nic proti ničemu bez chuti a bez zápachu. Lehce plyne, snadno se na to dívá, z hlavy okamžitě zmizí. Big Mac za 3.99 USD, neotrávíte se, ale ani si nepochutnáte. ()

Klaruz

Nedá mi to nehodnotit. Každý díl zaujme (a to jsem byla skeptik ohledně toho právnického prostředí..), postavy velmi příjemné (Donnu snad musí milovat každý), dialogy dávají smysl a navíc, i když to není vyloženě komediální seriál, mám pořád úsměv na rtech. Těším se na 2. sérii! ()

Scott4

Naprosto skvělý seriál s vynikající ústřední dvojicí (casting by zasloužil prémie za výběr herců pro hlavní i vedlejší role). Zábavné, inteligentní a chytlavé! Zatím po 7.díl 1.série 95% ! ! ! ()

vnimat_Krasu

Arogance, slovní průjmy a ranec geniality - to jsou vlastnosti, které můžou fungovat pouze ve skvěle napsaném seriálu. Suits přesně takový je a nabízí jiný pohled na vysokou právničinu, než většina dosavadních televizních pokusů. Ač je hlavní hvězdou především nevzdělaný chytrák Mike Ross, jsou to souboje Harveyho a Louise, které dělají ze seriálu vynikající přestřelku intelektů. Herecky přesné (Macht i Hoffman nepochybně své role už nikdy nepřekonají), nahláškované a svěží. V druhé sezóně se přidávají i vztahové pletichy na osobní a profesionální rovině, fungující taktéž na jedničku. ()

vonTossis

V tuto chvíli jeden z TOP seriálů, který opravdu miluji. Dostatečně vtipné, dramatické, svižné a působí to tak nějak "jako ze života". 100% ()

drak3go

V dnešní době spousta seriálů "bla bla, vyšetřujeme a vyřešíme, jsme přeci super-duper policajti".. ale tento mě opravdu hodně překvapil, vymyká se ze standardu jak postavama tak případama, opravdu se na to krásně kouká :-) ()

johnnyWOO

U mna jednoznacne serial roku! Ok, pecky ako Dexter, či Homeland ešte nezačali, ale Louisa asi nic neprekona :) Nazor Ant presne vystihuje moje hodnotenie tohto serialu... ()

barapatty

Nemám co bych tomuto seriálu vytkla, druhá série dokonce ještě lepší než první a konec série špička. Všechny postavy sedí do děje, perfektně obsazené, hlavně ústřední dvojice. Nemůžu se dočkat 3. série. ()

iiPSii

První série - 80%, ovšem druhá série 100%! A všimněte si, jak geniální hudba je v každém dílu! Např. Lee Fields - Wish you were here...paráda! ()

lavahorsecz

Opravdu úžasný seriál z právnického prostředí.. řadím ho do své top 10. Super herní obsazení, dialogy, hudba.. Nevím co víc k tomu dodat. Opravdu mě tento seriál nadchnul. ()

papez12

Konečne som narazil na úplne vynikajúci seriál, ktorý mi vyhovuje po všetkých stránkach až tak moc, že sa až paranoidne obávam, či tvorcovia náhodou nevykradli moje sny a túžby ohľadom geniálneho seriálu z právnického prostredia. Geniálne. Pre mňa 100 hviezdičiek. pecka ()

Lazy87

1. řada: No opravdu mě tento seriál nijak nelákal, bylo to až takové nouzové řešení. Ale co se týče postav, tak to opravdu vychytali. Hlavně Donna, ta nemá chybu. // Druhá řada už trochu ztratila tempo, přesto se na to dá pořád dívat.Ale některé věci bych tam sestříhal.// 3.řada. Je to stále jako na houpačce. Líbí se mi citace z filmů, či seriálů. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)