10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

• Česko Deset důvodů, proč tě nenávidím (viac)

V prvý deň v novej škole sa Cameron (Joseph Gordon Levitt) okamžite zaľúbi do Bianky (Larisa Oleynik), krásneho dievčaťa svojich snov. Jediný problém je, že Bianka má zakázané chodiť na rande... až kým na rande nepôjde aj jej nevľúdna a neobľúbená staršia sestra Kat (Julia Stiles)! Cameron sa tento problém pokúsi vyriešiť a vytipuje si jediného chlapca, ktorý by sa ku Kat mohol hodiť: záhadného zlého chlapca (Heath Ledger), ktorý má tiež škaredú povesť. (Disney+)

Tereza666

Tento film zbožnuji, už jen kvůli Heathu Ladgerovi. Navíc mám ráda filmy z tohoto prostředí a s touhle tématikou, ale málokdy se film zdaří. Pro mě je 10 Things I Hate About You nejlepším teenegerovským filmem. ()

zdenny

Přitažlivý a atraktivní Heath Ledger a nepříliš přitažlivá dívka s ještě víc nepřitažlivou sestrou, kterou ale všichni chtěli. Možná by se mi ty holky jako puberťákovi taky líbily. Kdo ví. Heath je povahově i životním stylem naprosto jinak založený než dívka, kterou má pozvat na rande. Na rande ji má pozvat proto, že dostal zaplaceno od jiného kluka. Protože ten zase chtěl jít na rande se její ségrou, ale její otec to nechtěl dovolit z titulu výchovného rozhodnutí "buď obě anebo ani jedna". Tím se roztáčí kolotoč celkem zábavných událostí. Film je z prostředí americké střední školy a proto má i šablonovitou zápletku. Celkem vysoce je tato romantická komedie hodnocena z důvodu účasti Heatha Ledgera. Jinak maximálně lehčí nadprůměr, co se tohoto subžánru týče. ()

Timak

Blbina a nesympatická hlavní "kladná" hrdinka Bianca a vlastně i Julia se mi moc nelíbí. Ale je to celkem vtipné a Heath je prostě dobrej. 3,5* ()

VanTom

Jízlivě ironické představení americké střední školy s ad absurdum dovedenými skupinkami a stereotypy (kovbojové :)) překvapilo na teenagerskou komedii velkou svěžestí a nadhledem, což platilo i u rozjetí úskočného plánu na "zkrocení zlé ženy". Nevyhnutelné středoškolské zaláskování ovšem s tímto podvracením úplně nesouznělo a do zajetých kolejí se spíše vrátilo. ()

cross

Tenhle film není ničím jiným, než tím, co si přeje každý teenager v Americe videt. Stupidní příběh který danou skupinu osloví, nádherná děvčata, neodolatelní chlapci a happy end. Ok, nemám nic proti, ale když něco dělat, tak kvalitně a nejlíp s vtipem - a to se tvůrcům ztratilo někde za horizontem! ()

Ev.D.

,,To je fuk, beru auto. Kdo Ti zbouch ségru?" Trochu předvídavý ,ale dalo se to. Přece jen se na Heatha pěkně kouká ;) ()

dinsdale

Nenáročná teenagerská komedie - variace na Shakespearovo Zkrocení zlé ženy - se sympatickými herci v hlavních (Julia Stiles a Heath Ledger) i vedlejších (Joseph Gordon - Levitt a Larisa Oleynik) rolích. ()

Luteka

1) Nenávidím tento film. 2) Nenávidím černého učitele a jeho hlášky. 3) Nenávidím ironii a nadsázku tohoto filmu. 4) Nenávidím zpívání Heatha Ledgera. 5) Nenávidím Kathinu umanutost a tvrdohlavost. 6) Nenávidím dvě naprosto odlišné fotky Joeyho. 7) Nenávidím Kathin PSM syndrom. 8) Nenávidím, že se tento film snaží o inspiraci Shakespearem a jeho hry. 9) Nenávidím, že mě dokáže rozesmát i rozplakat. 10) Nenávidím, že místo slova MILUJI píši NENÁVIDÍM. ()

giovanni3

Ucházející ,,teen,, romantika... Najdete tu veškerá klišé, nejobletovanější holka skončí v náručí outsidera na úkor modela s penězi a drahým autem + její sestra skončí v rukou kluka co jí zlomil srdce, ale poněvadž láska hory přenáší, tak se mají prostě rádi.. Co k tomu říci víc? Je tu pár dobrých scének, ale minimálně stejná porce mizerných... Dávám průměr tedy 3z5 ()

venca163

Heat Ledger v roli týpka, co snědl živou kachnu, Larry Miller jako tatík s připínacím těhotenským břichem vždy po ruce a David Krumholtz jako geek z audiovizuálního. To je nejlepší trojka z tohohle sice malinko amatérsky vyhlížejícího kousku, kterej ale bezvadně funguje =). "Some day you gonna get bitch-slapped!" (85%) ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (viac)