Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou neza-městnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit…
Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného. Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil? (Bioscop)

B.Wilde

Když to vezmu kolem a kolem, ten film je vlastně naprostá hovadina (což se ale v tomhle žánru dá naprosto chápat) bohužel je problém především v tom, že to bylo celkově nedotažené a něco tomu chybělo. Dávám tři hvězdy, ale všechny si zaslouží především Sam Rockwell, který z toho dokázal udělat aspoň pro mě koukatelný film (ta stopáž tady byla docela odvážný krok, co si budeme) on totiž i psychopata dokáže zahrát tak, že se stane nejlepší postavou příběhu. A ta jeho čepice? No byl k sežrání, nebudu tvrdit že ne. Jeho musí tyhle weirdo role vyloženě bavit, jinak to není možné. ()

PEZ

Ak bude Martin McDonagh robit taketo filmy, tak nech si ich robi hoc aj kazde 4 roky, tak ako to robil doteraz. Vzdy sa bude oplatit cakat. Ked som videl tu plejadu hereckych es a spomenul si na In Bruges, ocakavania boli velke. Ako moje srdce zaplesalo asi v polke filmu, ked som si uvedomil, ze sa naramne bavim. Brutalne zabavny a zabavne brutalny kusok, ktory umne miesa tarantinov styl s refnovym, pricom nevykrada, ale ide si svojou cestou. Farell, Rockwell, Walken, Harrelson a Waits exceluju. Zopar scen uz teraz kultovych (Hans stretnuci Charlieho bandu blizko konca). Taketo filmy plne sebareflexie/sebaparodie a cierno-cierneho humoru proste zerem. McDonagh zreziroval, napisal a produkoval. Je to proste pan. Uz teraz sa tesim na znovupozretie. ()

Killingjoke

Černohumorný příběh o hollywoodském scénáristovi a jeho kámoších, nepravidelně oscilující mezi gangsterkou, psychotrillerem a komedií. Na první pohled nesourodý mišmaš, kde se jednotlivé historky o psychopatech mísí s realitou a skutečnými životními osudy. Film má vcelku nápaditý koncept a výborně přesvědčivé obsazení. Vždyť jména jako Colin Farrell, Sam Rockwell nebo Woody Harrelson jsou v podobném žánru zárukou skvělých výkonů. A všem těmto ve snímku nepřekvapivě kraluje Christopher Walken, který je v roli nezcela příčetných chlápků jako doma. Pokud vás baví černé komedie nebo vás zajímá jak dopadl třeba skutečný Zodiak, známý americký sériový vrah, rozhodně je Sedm psychopatů film pro vás. Pro mne je to navíc originální komedie, která se mezi rádoby zábavnými filmy, které se dnes natáčí rozhodně neztratí… ()

ZackSawyer

Ujeté, cynické, komické, stylové, ukecané, vypravěčské, byzarní a originální... Nebýt Colina tak to mohlo být snad i pět hvězd, ten je totiž topornej, divnej, přeceňovanej, neemoční. Zbytek herců sedí jako prdel na hrnec! Takové gangstersko-amatérsko-psychoušské pošušňáníčko. Kam se hrabou Bruggy, to se nedá srovnat! :-D ()

bararich8

Moc pěkné. Od hereckého obsazení, originální příběh, neustálý příval povedených hlášek až po závěrečný, tak nějak očekávaný konec. Potěšilo, ale na plný počet tomu ještě něco malinko chybělo. 4* ()

jauzdu

Možná po pár úvodních minutách filmu nabydete dojmu, že se koukáte na kultovní záležitost. Tak to je (bohužel) omyl. To co se děje na plátně postrádá vtip a trochu té nechutnosti, která ke kultovním filmům patří. Možná je to tím, že se vše soustředí spíše na dialogy, které vyznívají v depresivním tónu, a proto si říkáte: "Tak už to probůh dořeš, ať se posunem dál!" I když "V Bruggách" miluju, tímto jsem zklamána. ()

Gabretta

Bylo to takové nahoru-dolů... Chvílemi to perfektně šlapalo a člověk se těšil, kterým směrem se to ten Farrellův připravovaný scénář k filmu posune, chvílemi to bylo jen bla, bla, bla - užvaněné nic. Největší drsňák ve filmu byla nakonec ta shitzáková Bonny, ta to měla pěkně na háku. Tenhle film prostě jen strašně chtěl být perfektním kouskem, až to nevyšlo a zabředl do šedi průměrnosti. ()

Torgal

Roztrieštené na epizódy, ktoré sú samé o sebe veľmi dobré a veľmi zábavné čiernohumorným spôsobom, ale ako celok je film značne rozháraný a nekonzistentný. Výborné herecké obsadenie medzi sebou vedie nemenej skvelé dialógy, len že toto je presne ten prípad, kedy je cesta dôležitejšia ako cieľ. Súhlasím s názorom, že tvorca parádnych In Brugges strašne chcel prekonať svoj majstrštyk, a tá silená snaha je z toho cítiť, už to nie je také uvolnené. 7+/10 ()

barcisz

Nemělo to sice takový spád jako V Bruggách, ale i tak to byl opět zajímavý McDonaghův film s opět skvělých Colinem Farrellem a dalšími. ()

cogi

Prostě mi v tam něco chybělo. Něco Tarantinovského. Něco, co by celý snímek povznesl na vyšší úroveň. Popravdě u české verze (s Kotkem a Mádlem) o únosu psa jsem se víc smála ()

pa3ce

O niečo slabšie ako predchádzajúci McDonaghov počin, ale aj tak stále neskutočná a často aj šialená zábava. Film v podstate o tak trošku netradičnom tvorení scenára pre film, Herci sú úžasní, príbehy jednotlivých psychopatov zaujímavé a všetko je to pekne zabalené do autorových originálnych myšlienok, ktoré však po polke filmu tak nejak už budete očakávať. Čo však pre mňa nebralo filmu na zábavnosti, len práve v tomto aspekte mi 7P príde od Brúg slabší. A Hansov posledný prírastok do scenáru je TOP. 'Fags' don't like being called 'fags' anymore. They prefer 'homos' nowadays. ()

Kingjiri

Předem musim říct, že gangsterky a filmy, který rozvíjej příběh kolem několika postav najednou (a děj se stává stále víc překombinovanym), nemám v oblibě. Takže jsem Sedm psychopatů zkouknul vlastně jenom kvůli hereckýmu obsazení. Z tohohle pohledu jsem taky zklamanej nebavil, ale překvapivě jsem ani nebyl příliš zklamanej z příběhu. Zejména první polovina byla dost povedená, nicméně po tom, co se dal Marty s Billym a Hansem na útěk, zábavnost výrazně klesla. Plusový body však dávám za hudbu, závěr i dodatek v titulcích. Za mě tři silnější hvězdy, pokud jste fanoušci tohohle žánru, klidně si ještě jednu hvězdu k mýmu hodnocení přidejte. ()

darkreider

Čakal som jazdu a ono je to dosť rozvláčne, najväčšie vtipy zazneli v trajlery a tak je to skôr veľmi psychadelická haluz. Je tu pár fajnových zvratov, ktoré si zaslúžia pochvalu, ale aj tak som sklamaný, asi preto, že som čakal niečo trochu iné. ()

Ondr@932

Celkem docela zklamání... Po absolutně precizním filmu v Bruggách. Tohle už taková pecka nebyla. Párkrát jsem se malinko zasmál. Ale prostě už to nebylo takové.. Víckrát bych tento film prostě nemusel vidět. 60% ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

30.10.2021

Režisér a dramaturg Martin McDonagh za svou kariéru natočil doposud jen tři filmy, všechny ale sklidily obří úspěch, pobraly několik prestižních ocenění a samotný tvůrce si díky nim vytvořil pověst… (viac)

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

13.06.2013

Na obrazovky zřejmě nejuznávanější kabelové stanice míří nový sci-fi seriál The Leftovers z tvůrčí dílny Petera Berga (který produkuje a zrežíruje pilotní díl) a Damona Lindelofa (který byl nenáviděn… (viac)

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (viac)