Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

Rosalinda

Některé scénky jsou až smrtelně vtipné. Některé hry se povedou tak, že se musím smíchy za břicho popadat. A že je jich celkem i většina. Když jsem Partičku ale viděla poprvé, říkala jsem si, bože, co to je??? Pustila jsem to někde v půlce a vůbec nevěděla, oč jde. Takže se některým hodnocením ani nedivím, viděno takhle, tak je to skutečně příšernost. Ale když pořadu dáte šanci, věřím, že i vy škarohlídi, se dostatečně pobavíte. Je to fakt sranda :-) Úplně nejlepší je Ondra Sokol, nemůžu si pomoct, ale ten mě rozesměje bezpečně úplně pokaždé. A bez Mariána Čurky by to také nebylo ono. Ten zkrátka k oběma vypečeným partičkám neodmyslitelně patří. ()

MikeCool

TV-pořad. Výborná zábava s tvůrci, kteří umějí svůj humorní styl ukázat a to jest: Genzer, Suchánek, Sokol a Chmela. Občas mi připadají zbytečné kecy těchto pánů až místy trapné, ale to nemění nic na tom, že u 90% jejich scének se zaručeně pobavím! Čili asi takhle: Kdo nemá rád Genzerův a Suchánkův styl humoru, připadá mu tento pořad jako věčný aušus, ale pro ty kteří je mají rádi, je to příjemná oddychovka na večer. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 70% (3*) | ()

Drunk_Queen

Musím přiznat, že zezačátku stála tahle Partička docela za nic, dokonce přišlo zrušení. Ale po obnovení se všechno zázračně vylepšilo a já se u každého dílu neskutečně bavím. Zkrátka kluci zrajou jako víno a Partička je čím dál tím lepší. Suchánka, Genzera, Sokola a Chmelu v improvizování řídí Daniel Dangl, kterého dost očividně baviči rádi nutí říkat "ř", které Dangl jako Slovák nijak zvlášť nezvládá. Častý smích nad improvizací, kostýmy, špatnou výslovností a nad bůhvíčím ještě mě nutí očekávat další díly a sledovat dál a dáál :). Hlubocí intelektuálové se asi nepobaví, ale já vždycky slzím smíchy. Ano jsem omezenec :D. 95% ()

Vyrida

Neuvěřitelně nudný pořad, který pro mě byl neskutečným utrpením už jen tím, že jsem ho dokoukal do konce. Nevím jestli stárnu, ale tento typ humoru mi vůbec nic neříká. Jediným záchranným aspektem může být pravidelné střídání oněch šašků na pódiu, protože ta nynější čtyřka je přímo katastrofální a to jsem Suchošův dlouholetý fanda. Stará dobrá Ruská ruleta je proto stále lepší i mou doporučenou volbou, než tahle ubohost, která z našich obrazovek očekávaně brzy odejde stejně rychle jako na ně přišla. Maximálně proto dám jednu hvězdu za už zmíněného Michala Suchánka a to ještě se zamhouřeným okem. ()

kulyk

Teď si tak trošku naházím exkrementy na vlastní hrob, ale - mě to vcelku baví (ten pořad myslím). A to se tam pohybuje řada protagonistů, z nichž mi je většina relativně nesympatická....vtipnost jednotlivých improvizací závisí na konkrétním typu ,,hry", na složení ansáblu a na tom, má-li Genzer zrovna krámy. Tento slovenský export patří do poměrně úzkého okruhu televizních výpotků, které jsem schopen sledovat s mojí sekernickou půlkou. Čtyři punkty za ony pondělní chvilky romantiky, kdy se znechuceně krčíme každý na jiném konci gauče. ()

• Ondřej Sokol spolupracuje se komickou dvojicí Suchánek a Genzer již delší dobu. Režíroval například pořady Tele Tele (od r. 2000) a Mr. GS (od r. 2008). Po jejich boku se však objevil až v tomto pořadu. (Blz2g)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj