Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

Moena

No jsou to teda slabý 4*, ale tak přeci jenom jsou to zombies. Škoda hlavně toho, že valná většina vtipů byla použitá už v traileru. Jinak anglický černý humor nechybí (scéna s kočárkem top) a s gore se nikdo nepáral (parádní jatka). Herci v hlavních rolích jsou celkem sympatická partička, hlavně Kate (nebo Katy?). Pro fandy zomboňů jasná jednohubka na páteční večer. ()

HappySmile

Další dobrá hororová komedie. Zombieci proti důchodcům, to tu asi ještě nebylo. :-) Délka filmu je volena také velice střízlivě. Sice jsou tu jisté nedomyšlenosti (na co si nechávat rukojmí, když vypukla zombie apokalypsa?), ale v tomto typu filmů na tom stejně nesejde. Pokud máte rádi tento žánr, tak se určitě pobavíte. ()

MA.KI

Britská (sem tam) komedie se spoustou pomalu se sunoucích krvelačných zombies (sem tam) sejmutých do hlavy či jinam, přičemž je vystavěná na sociální tematice. Nadsázka a specifický anglický humor samozřejmostí. ()

bourec

K filmům se zombíkama začínám mít už docela averzi,protože se snad nedá tohle téma natočit jinak,než komediálně,nebo jako parodie.Neznám žádnej zombie film,kterej by byl napínavej,strašidelnej,žaludek mi to taky nesvírá,tak co vlastně.No tohle dílo ve mě vyvolalo hovno,a já asi už všechny zombie filmy nechám pro jiný.20%. ()

Lanark

Je to mezi 2* a 3* ..vlastně přesný pade. Zombie žánr už vážně začíná být trochu vyčerpaný a vlastně o tom jak se u Cockneys vs. Zombies budete bavit záleží na tom, kolik podobných jste viděli předtím. Přesto jsem se na pár místech fakt zasmál, a důchodci jsou ve výsledku víc "cool" a hlavně zábavně sebereflexivnější než teenageři. Jinak je to ale jedno velký klišé. ()

humanbeing

Při sledování akčních důchodců mě napadlo, že Cockneys vs Zombies vlastně mohlo teoreticky obstát jako takové Expendables na zombie způsob. Ale bohužel, nebo vlastně bohudík, je důchodcům věnována jen asi třetina filmu, tudíž se nedá mluvit ani o pokusu o zombie Expendables, čímž se film mohl odlišit od té spousty zombie filmů, které umělci s kamerou na nás poslední léta chrlí. Zevláci vs zombíci je zombie komedie, které chybí humor, ale i děj, a vlastně cokoli, kvůli čemu byste měli u ní strávit devadesát minut času. Po řemeslné stránce je film naprosto v pořádku. Po těch dalších stránkách je to bohužel v nepořádku - je to takové prázdné, jako kdyby to točil někdo, kdo horrorovému žánru příliš neholduje a kdo jen chtěl rychle vydělat na současné popularitě zombie žánru. ()

C0r0ner

Zombie parodie mám rád (samozřejmě se žádná zdaleka nemůže rovnat Braindeadu) a tak byl tenhle film pro mě povinnost. Britové mě ale docela zklamali. Řežba to sice byla nevídaná, ale vtipů jsme čekal mnohem víc a mnohem drsnější. Pořád jsem se hodně dobře bavil, ale potenciál to mělo rozhodně větší. 75% ()

Icefist

Nelze než pochválit, že zde jsou zombie opravdu ty staré známé pomalé mrchy a ne, jak bývá poslední dobou zvykem, mutanti co běhají rychleji než jamajští sprinteři a skáčou výš jak ruští výškaři. To dokážu ocenit, ačkoli celkově mám k zombie filmům spíš chladný vztah a rozhodně nemůžu být považován za milovníka a znalce žánru. Zde jsem udělal výjimku a to hlavně vzhledem k očekávání špičkového britského humoru. Ten se dostavil, bohužel ale v mnohem menší míře než bych rád, a tak jsem se několikrát přistihl, že se docela nudím. Hluchá místa snímek nejvíc sráží a právě proto: 60 %. Oblíbená část- jedna z nejlepších pěších honiček v historii kinematografie ()

URBAN

Na tenhle film jsem se sakra těšil tak proč jsem se na něho díval až ted ? Utek mi o pár měsíců tak skvělý zážitek který by měl vidět každý kdo se chce pořádně zasmát komu by se taky nelíbili důchodci kterí si pro sprosté slovo nejdou daleko a hravě v ruce udrží i kulomet xDDD ( 2.3.13 ) ()

kinghome

Film na způsob Soumrak Mrtvých, bohužel se to moc nepovedlo. Což o to, pár vtipných momentů tam je, ale bohužel převažují ty trapné momenty, Efekty jsou dělané asi v malování a dodělávání výstřelů u zbraní je taky dost vidět. Jediná potěšující věc byli gore efekty, do kterých dali asi většinu halířů, protože do herců ani ostatních efektů nešlo skoro nic. Scénky s důchodci byli trapný a vůbec se tam nehodili, byli tam úplně zbytečně, ono celý ten příběh nedával moc smysl, ale tak dobře no. Já jsem od toho nic nečekal a za těch pár povedených scén a gore si to alespoň těch 40% zaslouží. ()

Beky

Pohoda, legrace, ke konci už nudí!! Nic co bychom nevideli, nečekali, ale také nic čím bychom pohrdali. Klasických 60% :). ()

ywo666

Čakal som viac. Aj keď mal som čakať viac. Zombie žáner je už hodne vyšťavený. Aj tu je to vydieť. Samozrejme nie je to veľká katastrofa. Asi 4 vtipné situácie (dve prezradené v trailery), celkom slušný gore a prekvapivo akčné. Nemôžem sa ubrániť určitej zbytočnosti. Alebo si mohli dať viac záležať a vytrieskať viac vtipov. Takto je niekde na pol ceste medzi kvalitnou zombie komédiou a úplnou chujovinou. 55% a 3* ()

elanius

(5/2013, DVDRip) / Obstojný, ale stále len priemerný kúsok. Mohlo to byť viac vtipné. A ak nie viac vtipné tak viac akčné. Niektorá zložka filmu proste mala byť viac ako priemerná. Najlepší nápad samozrejme dôchodci vs. zombies. (5/10) ()