Jak z názvu patrno, středobodem tohoto animovaného snímku je banán. Toto ovoce se náhle objeví v malé továrně, jejíž zaměstnanci jsou po ovoci jako diví. Proto se rozjíždí třeskutá naháněcí akce, protože banán chce ochutnat každý. (Sfinkter)

liquido26

Mimoni jsou nejluxusnější animovaný postavičky, který oba dva díly Já padouch pozvedávají do nadprůměru a jejich krátký filmy na youtube jsou taky boží :-) ()

ivishka

Animované filmy nepotřebují tolik inteligence jako ty hrané..stačí dobrý nápad a pěkná animace. Tady taková banalita jako banán a jablko stačí k pobavení všech věkových kategorií a málokdo tohle dokáže takže klobouk dolů :-). ()

ABLABLABLA

Teprve po dvou letech od Despicable me, jsem objevila tento a další dva kraťasy. A tenhle je jednoznačně nejlepší. Bananaaaa. Aneb žluťásci evidentně zbožňují ovoce, kdo taky ne? Honička perfektní a ti minizloduši mi vždycky vykouzlí úsměv na tváři. ()

easaque

další krátký bonusový animák [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()