Homeland - Zradca - Série 3

(séria)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, 2013, 10 h 16 min (Minutáž: 46–60 min)

Kamera:

David Klein

Hudba:

Sean Callery

Claire Danes, Damian Lewis, Rupert Friend, Morena Baccarin, Jackson Pace, Morgan Saylor, Sarita Choudhury, Tracy Letts, F. Murray Abraham, Mandy Patinkin (viac)

Prohlášením Brodyho jako viníka útoku začala štvanice. Díky Carrie Brody z USA utekl a někde se schovává. Bohužel systém si došlápl na Carrie a ta byla poslána do léčebny. Saul se mezitím stává dočasným vedoucím CIA. Jeho prvním úkolem je najít viníky útoku. (Varan)

zigy

Začínáme se nudit, hodně psychologie a zpočátku velmi pomalé tempo....uffff, snad se to příští řada napraví.....jinak to půjde do kytek jako nastavovaná kaše.....i když příběh má svůj pěkný vývoj a logiku, ne že ne..... ()

cobislav

V případě třetí série jsem původně chtěl sáhnout po nižším hodnocení. Jenomže.... Když už se to rozjelo, seriál nabral na otáčkách a skvělé poslední dva díly jednoznačně přesvědčily. Skvělé ukončení série. Těším se co bude dále. 3. série 81 % ()

JB001

Z trojky jsem už nebyl tak na větvi jako z prvních dvou sérií, ale pořád je to nadprůměrná záležitost. Nevím, co čekat od dalších dílů, ale Brody mi asi bude chybět. Možná ještě víc mi bude chybět Morena Baccarin, ale těžko říct co bude ve scénáři dalších dílů. Brodyho rodina asi bude dost upozaděna ()

Tr0nic

Pointa tretej série bol vypointovať veľmi dobré prostredie, pre štvrtú. Tam to ale končí aj keď sa koniec série naplno rozbehol úvodné časti im nemôžem odpustiť. Hodnotím o 1* menej ako prvé dve série. ()