Homeland - Zradca - Série 2

(séria)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, 2012, 10 h 22 min (Minutáž: 46–63 min)

Kamera:

Nelson Cragg

Hudba:

Sean Callery

Claire Danes, Damian Lewis, Morena Baccarin, David Harewood, Diego Klattenhoff, Jamey Sheridan, David Marciano, Navid Negahban, Jackson Pace, Morgan Saylor (viac)

Ještě to neskončilo. Hrozba tam venku stále je a někdo ji musí zastavit. A potom všem, čím si prošla, to musí být opět Carrie, protože tentokrát si ji a speciálně ji vyžádala informátorka v Bejrútu. Brody momentálně rozjíždí kariéru v politice. Mimo toho musí ještě plnit rozkazy od jeho opravdového vedení a skrývat přede všemi, co je opravdu zač... (Varan)

zigy

Tolik zvratů, tolik nečekaných a opravdu překvapivých momentů.......kvalita je sice někdy snižována lehkou pohádkovitostí a někdy až moc meditativními chvílemi, ale ksakru - má to dvanáct dílů, a ve výsledku je jeden zajímavější než druhý.....arabský ďábel a jeho útok na Ameriku.....a objevuje se výborná postav Quinna.... ()

Necrotongue

S druhou sezónou jsem byl spokojen stejně jako s první řadou. Claire Danes bych mentální poruchu uvěřil pokaždé, když by na mě tak podivně zakoulela očima, Damian Lewis byl tradičně bezchybný a navíc mi přibyla nová oblíbená postava- Peter Quinn. Doufám, že v seriálu zůstane. Taky bych si přál více prostoru pro Fahrida Murray Abrahama, jeho Dar Adal by si to určitě zasloužil. ()

JB001

Ještě u žádného seriálu se mi nestalo, abych s manželkou dal najednou 5 dílů za večer. Všechno je jednou poprvé a včera jsme se zatajeným dechem dokoukali druhou sérii. Kdybych mohl, tak za poslední díl bych dal 6*. Takže vzhůru za dalšími rekordy. Zbývá ještě 6 sérií a nedovedu si představit, že to udrží nastavenou laťku z prvních dvou ()

Likan7

Není to tak brilantní jako jednička. Scénář už nemá takový koule, aby si s divákem hrál tak skvostnou hru na kočku a myš jako v první sezóně. V rámci dramatických seriálů je to ale stále totální špička, kterou táhnou hlavně parádní herci. Závěr je jako vždy fantastickej a i když je hluboko po půlnoci, hned začínám trojku. ()

Yardie

Druhé řada následuje ve kvalitě a základních charakteristikách v řadě první. Stále velká paráda. Navíc přibyly nějaké nové postavy, ať už sympatické či nesympatické, více politiky, intrik, trošku více akce (ale pořád se to drží velmi civilního a realistického zpracování). Je to od začátku do konce stále napínavé, člověk prostě mnohdy neví, dočkáme se opět nějakých těch zvratů. A konec bylo celkem překvápko. Jsem zvědav na další sérii, co se bude dít. Howgh! ()

• Scénárista Alex Gansa pro New York Times řekl, že v druhé sérii museli v některých záběrech Claire Danes v roli Carrie digitálně odstranit těhotenské bříško. (šerminator)
  • Během záběru na dům na Kypru lze zahlédnout zaparkovaný vůz Škoda Favorit. (Milan25)
  • Carrie (Claire Danes) je převezena do "bezpečného" domu v kyperské Nicosii, který je na pobřeží. Nicosia, hlavní město Kypru, se ale nachází ve středu ostrova, poměrně daleko od pobřeží. (karda1)