Carrie i přes odpor svého okolí podlehne naléhání Saula a Estese a vydá se do Bejrútu za informátorkou, která chce mluvit pouze a jedině s ní. Mise nevyjde přesně podle plánu a Carrie propadá zoufalství, protože cítí, že už jí nikdo nevěří. Informace získané při rozhovoru se ženou velitele Hizballáhu jsou ale natolik závažné, že CIA vybudí k akci, která by mohla zasadit Abú Nazírovi rozhodující ránu. Při akci Carrie znovu potvrdí svou pověst neřízené střely, přitom ale získá důkazy, které mohou být pro CIA klíčové. Ve stejnou chvíli dostane na druhém konci světa Brody nečekanou šanci potvrdit, na čí straně vlastně stojí. (Česká televize)

Arkanoid

Beiriut is back. Carrie is back. In Beirut. Znovu dáva na intuíciu, znovu riskuje. Vierohodná napínavá akcia v arabskom meste, pri ktorej som sa bál o postavy. Svoju úlohu v nej zohral aj fantastický Lewis hrajúci ambivalentného Brodyho. Záverečné odhalenie dokáže riadne vyhajpovať. ()

Necrotongue

Tvůrcům se to opět podařilo. I tentokrát mě v žádném případě nezklamali, k již tradičnímu vnitřnímu boji jednotlivých postav přidali i pořádnou dávku akce a neměl jsem co řešit, jasných 5*. ()