Riaditeľ CIA Saul Berenson a jeho ľudia našli Brodyho v Caracase uväzneného v Davidovej veži a teraz sa mu snažia pomôcť od heroínovej závislosti. Je to mimoriadne náročná úloha, a tak prizvú na pomoc Carrie. Tá sa zotavuje po strelnom zranení a súhlasí až potom, keď si vypočuje nový tajný Saulov plán... Quinnov tím zistí, že milenec Saulovej manželky je agent Mossadu, ktorý získaval informácie od senátora Andrewa Lockharta, ktorý má už o niekoľko dní prevziať funkciu riaditeľa CIA po Saulovi. Saul využije túto informáciu, aby nenávideného senátora vydieral a oddialil jeho prevzatie funkcie o niekoľko mesiacov. CIA našla Brodyho v Caracase a dopravila do USA. Saul žiada Carrie, ktorá sa zotavuje po strelnom zranení, aby mu pomohla Brodyho motivovať. Najprv ho však špeciálny vojenský lekársky tím musí zbaviť závislosti od heroínu, ktorý užíval vo Venezuele na potlačenie neznesiteľných bolestí po zranení na úteku. (TV JOJ)

Necrotongue

Úvod epizody mě fakt vyděsil, zase nemocnice a zase ta ruina v Caracasu. Naštěstí se ukázalo, že to byla jen startovní pozice pro další solidní část příběhu, do něhož se osvěžujícím způsobem nově vložil i Mossad. Jen s misí pro Brodyho se scénárista nechal trochu unést, nějak takhle by mohli Japonci vysvětlovat čerstvému pilotovi kamikaze, že má se svým letounem dopadnout na nepřátelskou loď a po jejím zničení se vrátit na základnu. Šok 2- Dana is back!! ()