Láska bolí

• USA Love Bites
USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

Cindy Chupack

Hudba:

Danny Lux

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg (viac)

Série medailonků o lásce, sexu, manželství a randění. Věčná optimistka Annie (Becki Newton) je osamělá mladá žena. Nyní jí opouštějí i přátelé, kteří se právě vzali. Podaří se jí najít spřízněnou duši? (lost815)

geklon

prvních pár dílů.....bylo příJEMNÝM překvépkem, ikdyž větší množství hlavních postav mi nebylo dvakrát po chuti a postupem prvním séire jsem ztratil zájem...vždy se v jednom díle najde zajímavá zápletka či postava, ale nemyslím si, že by to v takové klesající kvalitě mělo dlouhodobou úspěšnost...... ()

swe

První série - 80 %: Zdá se, že je zde všeobecný problém vyjádřit se k tomuto seriálu jinak než v adjektivech, tak tedy: originální, milý, vtipný a ze života, s velice sympatickým obsazením a příhodnou hudbou. U některých povídek jsem řval smíchy, jiné mne zas upřímně dojaly. Pravda, pár jich bylo ze slabšího soudku, ale na výsledném hodnocení se nijak zásadně nepodepsaly. Velice příjmené překvapení. "Vidíš tu věc dole? To je planeta Země. Žije na ní 7 miliard lidí. Někteří z nich jsou kurvy a někteří andělé." ()

Kangaxx

Videl som len prvý diel, takže je na riadne hodnotenie ešte priskoro, preto ho berte prosím s rezervou. Samotný seriál je pomerne zábavný, s humorom sa venuje závažným témam bez príchuti vulgárnosti, ktorá sa často nevyhla konkurenčným snímkom. Niektoré minipríbehy mi prišli zábavnejšie ako ostatné, to je však výlučne vec vkusu a individuálnej humorovej orientácie. Aj napriek určitej izolovanosti osudov hlavných hrdinov možno badať určite prepojenie, ktoré v budúcnosti pravdepodobne ešte naberie na intenzite a seriál vytvorí konzistentnejší dojem. Už teraz však ide o pohodovú oddychovku. Edit : po piatich dieloch zvyšujem hodnotenie, toto je opresne ten druh situačného seriálu, ktorý mi tak chýbal na vyplnenie pohodového večera. ()

zuza99

V každém dílu tři příběhy, které se propojují a s nimi se objevují také nové postavy. Nemůžu si vzpomenout, že bych se u nějakého z nich nudila nebo si řekla, co to jako je. Vřele doporučuji :) A ještě mě napadlo, že vlastně nechápu proč se to jmenuje Láska bolí, protože zrovna v tom seriálu nebolela. trailer ()

AngiS

Skvělý obsazení, skvělý příběhy, celý je to naprosto AWESOME. Proboha já chci další serie, sepíšu petici, skočím padákem, někoho zastřelím, zablokuju dopravu, cokoliv... ()

spageta

Je to takové milé a sympatické... příběhy hrdinů se vzájemně lehce proplétají, ale ne nijak drasticky, jen tak nenápadně. Seriál na mě působí svěžím dojmem. Moc příjemné, na to koukat. ()

Lachvos

Pěkné, moc pěkné. Romantické povídky s humorem kupodivu vtipným, a na konci vždy nějaké to clichovité moudro...ale což, nikdo není dokonalý ;) ()

Domec

Ze zacatku naprosta spica. Kazdej pribeh vtipnej a vyborne natocenej, bohuzel i tady to postupem casu zacalo trochu upadat a vtipnost se pomalu ztracela; ale neni to tak rapidni jako jinde. Musim uznat, ze tenhle serial je vazne dobrej a urcite by si zaslouzil vic dilu a druhou serii. No a Becky Newton je skvela, vtipna, vyborna, nejlepsi. ()

Luk Skywalker

Opravdu povedený seriál, škoda, že se další díly nenatáčejí. Připomíná to Sex ve městě, kdy první řada byla taky vtipná a pak to zvážnělo, takže možná by tenhle seriál potkal podobný osud. K jednotlivým dílům: 3.díl je nejslabší, jinak do 4.dílu je to na pět hvězd, ale pak jsou další díly dobré, ale ne, tak jak ty dřívější (s výjimkou toho třetího). K hercům: Velice sympatická je Becki Newton i Greg Grunberg, kdy po Hrdinech jsem měl obavy, jak zapadne a zahrál svou roli velice dobře. Zajímavost tohoto seriálu je, že mnoho herců, kteří se objevili hrálo i v seriálu Jak jsem poznal vaši matku - hlavní ženskou rolí počínaje a postavou prodejce párků v poslední epizodě konče (Ranjit v HIMYM). Jinak propojení dílů, kdy se postavy třeba potkají na ulici, jsou sice zbytečné, ale příjemné zpestření to je. Navíc formát 43 minut by podle mého byl pro tento typ seriálu nepoužitelný, kdyby nebyl rozdělen na různým způsobem propojené jednotlivé povídky. ()

Darkslayer

Prvý diel bol fakt super, plný humoru a príjemnej atmosféry a zaujímavých situácii. Naneštastie nasledujúce diely už poľavujú na humornej stránke a aj tá dejová občas stráca na invencii a sem tam pomrkáva po klišé. Stále je to celkom príjemne a človek sa aj zasmeje, ale už to nie je rovnaká latka, akú nastolila prvá epizóda. Slabšie 4*. ()

Evander

Love Bites působí jako svěží vítr mezi novodobými komediálními seriály. Obrovská škoda, že zůstalo jen u jedné série, i když možná je to tak lepší a mohu zůstat u superlativ. Herecké obsazení je skvělé, takřka každá postava v seriálu si mě dokázala něčím získat. Provázání jednotlivých příběhů, které divák postupně odhaluje se mi taktéž moc líbilo. 85% EDIT 11. 2. 2023: Po cca 10 letech jsem si podruhé pustil seriál, který mě kdysi uchvátil. No, musím říci, že se sice stále jedná o příjemný seriál, nicméně mě nepobavil ani zdaleka tolik, jak jsem od něj čekal. Jak se člověk v životě posouvá, tak některé staré oblíbené věci bohužel ztrácejí lesk, a to je pro mě právě případ Love Bites. 74% ()

anaon

Příjemný seriálek s dobrým obsazením. I když je jen o vztazích, tak na rozdíl od konkurence vůbec nesklouzává k vulgaritě. Jen mě malinko překvapuje, že postava, která by měla být hlavní, se v každém díle objeví maximálně na 5 minut. Po druhém díle je to zatím na 80%, baví mě to budu sledovat dál. Edit: tak po čtvrtém díle zvyšuju hodnocení na pět hvězd, astronauti neměli chybu :) ()

bobrux

Některé povídky jsou sice slabší, ale většina z nich je téměř až excelentní. Dohromady dávají průřez partnerským životem, který v jiném seriálu nenajdete. Tvůrci se oprostili od zbytečných a prázdných dialogů a scén a nachystali si pro vás mnohdy dokonale vygradované příběhy plné vtipu a nadhledu. ()

figliar

Tento seriál na mňa pôsobil ako viac celovečerných filmov prepojených hlavnými predstaviteľmi a ich príbehmi. Každý z tých príbehov mal čo to do seba a ako koncept minisérie pôsobí nenútene a oddychovo. Nejaká romantika, humor, nepredvídateľnosť. Skoro ako zo života. Na pár hodín určite stojí za to. ()