Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

JKL

Slovy klasika: Lidi, kteří si nemají co říct a než se začnou bavit o počasí, tak se rozloučí. A jmenuje se to Show Jana Krause. ()

Jello Biafra

V nekonečnej záplave televízneho hnoja v podobe reality show, vyčníva táto talkshow ako jasný televízny klenot. Jan Kraus je taký borec, že si dokáže podať kohokoľvek, kto sa v jeho talkshow objaví. Má neskutočne charisma a jeho hlášky a vychytávky sa vždy trefia do čierneho a preto sa jedná o kvalitnú televíznu zábavu, ktorej môžem dať s kľudným svedomím plný počet. ()

jefff

Trošku slabší než to bývalo, ale pořád jeden z TOP pořadů vysílajících v Česku. Kraus má pořád co říct, i když už to není taková pecka jako dřív. Rozhodně takovýto formát na TV patří. ()

Danula13

Hosté občas vtipnější a zajímavější, občas zase nudní a zbyteční. To stejné platí i pro občas rádobyvtipné Krausovy postřehy a prupovídky směrem k hostům. A to stejné platí pro celý Krausův pořad jako takový. Angažovaný člen globalistického Havlova bratrstva pravdy a lásky (stejně jako jeho bratr) prahnoucí po vlivu na chod veřejnoprávní televize a končící prozatím na Primě. Tak jo, uvidíme ... ! ()

Gogen

Nejsem příznivce hodnocení série na základě jedné epizody, zdejší hodnocení je tedy spíše povzdech nad klesající úrovní Krausovy show, kdy mu již v posledních dílech Uvolněte se jaksi docházel dech .... což však při délce, se kterou se pořad objevuje není nikterak překvapující ... akorát nemám dojem, že komerčnější televize je ten správný impuls pro oživení ... ()

dita.krizova

Jo, dobrý. Kraus je dobrý v improvizování, ale jakmile mu dojdou slova, zažene hosta doslova do kouta a utápí ho v nesmyslných (někdy ža pitomých) otázkách nebo tématech, které mu nejsou příjemné a nemá na ně co odpovědět, jenom aby ho ztrapnil a on z toho vyšel jako vítěz a mistr zábavy. Jinak je to jako reklama na Matonku a Prima zábavu. ()

herr_carter

O dost horší a umělejší, než-li Šípova Všechnopárty. Hlavní problém zde vidím ten, že Kraus mnohdy nepouští hosta moc ke slovu a obecně se tenhle člověk rád poslouchá...............moje hodnocení = 4 z 10. ()

keoma26

koncept, který se zdá být nevyčerpatelný, se postupně vyčerpává nedostatkem dobrých hostů...milovník sebe sama a jednoduchých řešení Vít Bárta byl naprosto přízračný a obávám se, že pro tuto sérii i příznačný. ()

Lukoboss

Uvolněte se, prosím! dostalo zasloužených pět hvězd. Tady je ten pořad vlastně úplně stejnej, stejně kvalitní, ve stejným provedení. Jedna věc mně ale na té shodě vadí - antizpěvák Kraus ml. Ten měl zůstat někde v brlohu a nelézt jinam. Ale to je asi tak jedinej kámen úrazu, kterej bych tam viděl. ()

Billie777

Skvělá česká talk show. Jedna z nejlepších, kterou na českých obrazovkách můžete vidět. Poté, co bylo zrušeno Uvolněte se, prosím, jsem ráda, že se Kraus "přestěhoval" na Prima a objevil se tam pořad, který je vlastně stejný jako Uvolněte se. Stejně skvělý moderátor, červená sedačka, kapela, formát, humor ... akorát jiná stanice. Jedno mínus ale mám - někdy je úroveň některých dílů trochu kolísavá. Jednou se díl povede bezchybně, kdy se bavím od začátku až do konce. Ale jindy se bohužel někdy až nudím. Až mi přijde, že se moderátor jaksi nemá na co ptát a host nemá na co odpovídat a tak to pak dopadá, že slyším často až primitivní a nezajímavé otázky a odpovědi. Ale v tomto případě hodně záleží na hostovi. Každopádně u takové Všechnopárty se mi to nestává... I tak ale dávám pět hvězd, protože podobně kvalitních talk show je na českých obrazovkách pramálo. ()

Zagros

Prakticky můžu použít stejný komentář jako pro Uvolněte se, prosím. "Jak sám Kraus říkal, nejde o žádnou velkou originalitu, ale na českém tenhle typ pořadu chyběl a v jeho podání je velmi dobrý. Teda... blíží se ideálu daného rámce. Ostrý, pohotový, inteligentní a vtipný moderátor (kterým pan Kraus beze sporu je) se mnohdy nevybíravě naváží do svých hostů. Je na něm až moc vidět, kdo je mu sympatický a kdo ne. Ty, které uznává dokáže brát jako partnera a občas vzniknou velmi zajímavé rozhovory. Bohužel ti, kteří mu nesednou, to od něj velmi často schytají a vyjdou z toho jako blbci, kteří nejsou schopni dokončit ani myšlenku. Z velké části je to proto, že jim moderátor neustále skáče do řeči. Pana Krause a jeho pořad mám přesto rád a tři hvězdy mu nakonec dám." Jen bych k tomu přidal, že má občas někdy pocit jisté únavy pana Krause, kdy je na něm více vidět, když ho rozhovor nebaví. Přesto je "kvalita tří hvězdy" stále stejná. ()

klukluka

Roky nesleduji, pouze sporadicky na YT konkrétní hosty. Jana Krause vnímám jako nůžky, kde jedna polovina je servilita a druhá arogance. A mezi tím není nic, žádnou třetí polohu nemá. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj