Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie? (TV JOJ)

POMÍK

Vtipné dialogy mezi pseudo-agenty, vytuněná Witherspoonka, které rozvod jedině svědčí, nikdy nezapomene podpatky které mají min. 10 cm, které nesundává v žádné situaci, dostatečně nevyšancovaný Brendan Meyer, který tvoří špiónskou zápletku spíš omylem, ačkoliv v klasickém thrillerové filmu by si zahvězdil. Neurážející slušná zábava pro toho kdo neočekává nic převratného bez nutnosti filozofického slovníku v kapse. ()

patushik

Zábavné momenty střídají ty nudné. Ke konci filmu už to ztrácí šťávu, ale pořád je to lepší než klasicky postavené romantické komedie. Jen tu postavu debilní kamarádky Lauren Scottové si mohli odpustit. 65% ()

Kingjiri

První romantická komedie, co jsem navštívil v kině a návštěvy rozhodně nelituju. Další důkaz, že se dá v tomhle žánru ještě pořád vymyslet originálnější zápletka. Je pravda, že jsem čekal ještě víc akce a naopak míň romantiky, ale takhle se tvůrci chytře zavděčili jak chlapům, tak ženskejm. Každej si tu určitě najde něco, co ho pobaví. Nicméně s romantikou to nebylo nakonec tak horký, protože byla většinou podávaná zábavnym způsobem a na nějaký patetičtější klišoidní scény (muchlování nebo bulení hlavní hrdinky) se nedostalo. Dost jsem se zasmál (scéna na paintballu byla fakt parádní) a pokochal pohledem na Reese Witherspoon, která je stále luxusní šťabajzna. Určitě bych si dokázal představit o něco nápaditější konec, ale to by holt trochu zbořilo určitý žánrový klišé, kvůli kterýmu hodně lidí na romanťárny kouká. Celkově oddechová romanticko-akční zábava se solidnim hereckym obsazenim. ()

PedroPo

Na tenhle film můžete klidně vzít svojí přítelkyni. Nebo přítele. Podle toho, s kým do kina chcete jít. Prostě každé pohlaví si přijde na své. Nechci být ošklivý, ale velmi by mě zajímalo, jak dlouho ještě bude Reese Witherspoon hrát tenhle typ ženských hrdinek. Rok, dva. Nebo tři? ()

vovarano

Stara dobra klasika, mame tu stary znamy problem, dvaja muzi jedna zena (a jeden stary chlap ;), a stara znama dobra oddychovka. Zhrnul by som to na preco nie: ak ste sa pri pozerani Legally Blonde ani raz nezasmiali, ak vas filmy o superneznicitelnych americkych agentov uz rozculuju len ked o nich pocujete, ak si neviete pri pozerani filmu vypnut kusok mozgu ale hlavne ak vyzadujete od filmu do detailu premysleny scenar (alebo aspon trochu. Naopak preco ano: ak ste uz davno v kine nevideli sviznu akciu s este sviznejsim soundtrackom, ak vam uz chybala reese (pripadne tom a niekomu dokonca aj chris) v nejakom novom filme, ak milujete hollywood aj s jeho krasnymi happyendmi, ak ste uz davno nevideli bezproblemovu chemiu medzi hlavnymi hradinami ale hlavne ak ste fanusikmi McG a hlavne jeho anjelikov urcite neodidete z kina (z obyvacky) nasrani. ()

zberatel

Nie uplne bez chybyciek, ale plne vtipnych scen, krasnej Reese a ... a ja som sa bavil, mohlo tam byt viac akcie co sluboval trailer no trojuholnik fungoval na jednotku co si zasluzi 4. hviezdu :) ()

Melvej

No, myslim si, že se to víc bude líbit holkám, ale i tak je to celkem příjemná oddechovka. Jinak samozřejmě nemohl chybět téměř nereálný americký happyend... ()

Oonika

Bohužel dost průměr. Docela jsem tomuhle filmu věřila, nechala jsem se samozřejmě nalákat trailerem, takže klasika... Občas vtipné, občas ne. Trochu víc akce by asi fakt neuškodilo, možná i trochu víc inteligentnější zápletka s trochu víc uvěřitelnější happyendem. Ale svůj účel to splnilo :-) ()

Acrobat

Skvelý taneček Reese a pobehovanie v byte? Utvrdenie výborných troch skvele zvládnutých rol. Tlačí sa povedať, že celý film vytváral nátlak na moju snahu pobaviť sa na každej nasledujúcej scéne. Ak náhodou „niekto“ nezvládol plynulosť a hravosť, film skĺzal do sladkých neriešiacich unudených póz. Možno je tam viac iskry než si myslím, pretože paintball bol jednoducho skvelý. V ten deň ma zastavila promotérka, že som veľmi sympatický, a preto mi dáva svetoznámu značku parfémov. A keďže som jej ešte viac sympatický než tých 50 predomnou tak mi dáva ešte dve bonusy k tomu. Keď som sa odťahoval, tak som bol skrátka tej najsympatickejší pán dnešného dňa, preto z ceny 260 € mi to dáva za 10 €. Ako sympaťák som odmietol, (mal som vidieť film predtým), a nenávidím psov. Till nestihol z dvoma agentmi nič, Angie aspoň pritlačil hlavu o rozbité sklo. V McG-ho duchu sa film celkom nevyparil v týchto horúčavách, pár svetlých momentov má. Inak rande bolo letne príjemné, ale vyberám si inú (iného???). Bože...(videné 21.05.2012, HDrip) ()

Matt007

No je to taková oddychovka. Bohužel jsem od filmu čekal o něco více proto je mé hodnocení takové jaké je. Toma Hardyho mám jako herce hrozně rád ale tady nic moc. spíš by mi více sedlo ve filmu prohození charakterů dvou hlavních postav. V roli volnomyšlenkářského proháněče sukní by mě spíš více sedl Tom Hardy než Chris Pine - toť můj názor. ()

Chosef76

Nejen pro vychytané dialogy nápadníků, sexy Reese, bazén na střeše, rvačku v restauraci a chlupáče zakousnutýho do krku hodnotím vysoko....75%. ()

Pavel82

Nic tak klišoidně šablonoidního jsem už dlouho neviděl...Postavy ovšem nejsou úplně nepříjemné a párkrát jsem se i pousmál. ()

Radek_War_09

Celý film mě přišel šíleně utahaný.. Už samotná kombinace žánrů Akční / Komedie / Romantický mě přijde dost děsivá. A tento skvost mě v tom jen utvrdil. 25% ()

Sasakr

Příběh o dvou floutcích, kteří v pracovní době využívají drahé špionážní zařízení placené daňovými poplatníky k vlastnímu prospěchu. Nicméně je to docela sranda, ale ten dramatický název a akční scény si mohli odpustit. Bylo sice potřeba zdůraznit, že to jsou hustokrutopřísní špioni, ale dalo se to vzít z jiného konce... ()

Moiraine

Akčně se to jen tváří, romantické to není a vtipné snad ještě méně. Převážná většina filmu je neuvěřitelné trapná a ten konec snad ze všeho nejvíce. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (viac)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (viac)