Šťastný Nový rok

• Slovensko Silvestrovská noc (viac)

Show pred koncoročným odpočítavaním rozhodne patrí romantike. Mnohé páry sa tešia na mimoriadnu polnočnú pusu, iní sa práve v týchto magických chvíľach robia celoživotné rozhodnutia a ďalší sa možno rozhodnú dať šancu niekomu, kto by mohol byť "ten pravý". Emočný dosah tohto sviatku má však väčší presah. Silvester neslúži láske len v miliarde nádherných a niekedy šialených stavov, ale pozerá sa aj na jej ostatné formy: odpustenie, súcit, a každodenné zázraky, kedy ľudia otvárajú svoje srdcia inému uhlu pohľadu. Film tieto myšlienky ukazuje prostredníctvom zdanlivo náhodne vybraných samostatných príbehov z obrovského množstva, ktoré sa dennodenne odohrávajú. Každý je samostatný, niektoré spolu súvisia, iné sa prelínajú. (TV Markíza)

SiMMaS

Už od začátku to vypadá, že se tu někdo snaží o Lásku nebeskou po americku, ale to se jim zaboha celý film nedaří (ačkoliv se celý film zdá, že se pořád snaží). Jediný příběh, který by si zasloužil více rozvést, je ten s Michelle Pfeiffer - má něco do sebe. Scénář celkem o ničem, z celého filmu mi v hlavě neutkvělo jediná věta. A proboha, na co je ta pitomá koule na Times Square? ()

tranquill

Několik sentimentálních příběhů na pozadí silvestrovského dne se spoustou filmových hvězd. Pustit si toto drama v silvestrovský večer a zapomenout na šílené estrády či neustávající rachejtle, proč ne! ()

shereen

Film který je absolutně o ničem - tedy má být o kouli, která padá, ale v podstatě jediné o co jde je nacpat co nejvíce product placementu do stopáže a všechno přikrýt lavinou hollywoodských celebrit, které tu nemají žádný prostor se projevit. Úplně vidím ten produkční tým, jak si mnul ruce, že tohle bude výdělečný super hit - jenže je z toho jen nafouklá bublina. ()

Stíba

Při sledování jsem si nemohl nevybavit Lásku nebeskou. Tenhle film jejích kvalit sice nedosahuje ale nutno uznat, že se jí docela přibližuje. Jednotlivé příběhy i postavy jsou sympatické, dobře se prolínají a jak parádně se v závěru vše spojilo mě fakt překvapilo. Neprávem nedoceněný film. ()

Zenithgirl

Garry Marshall navazuje na styl, který si už vyzkoušel ve filmu Na Sv. Valentýna. Osobně mám ráda propletence, které se pak spojí a vytvoří celek, takže film se mi líbil. Nejlepší je Hector Elizondo jako i v ostatních Marshallových filmech :) Trvalo mi strašně dlouho než jsem poznala Michelle Pfeiffer a přestože Zefrona moc nemusím, tak tady se mi překvapivě líbil, téhle dvojici jsem fandila nejvíc. Za zmínku ještě stojí Sofia Vergara, která je jako Ava výborná. Lea Michele ukázala, že není jen seriálová hvězdička. Alyssu Milano jsem na poprvé úplně přehlídla a že Carry Elves hraje doktora (poslední dobou je hraje nějak často - Hlavně nezávazně) jsem zjistila až z imdb :D Nejlepší z celého filmu je závěrečná titulková sekvence. ()

E lan

Dobré, opravdu dobré. Taková romantika, která neurazí ani nenadchne. Herecké výkony jsou tak nějak střídavě povedené - na jedné straně pozitivní Efron, De Niro, Kutcher a na straně druhé nevýrazní Pfeiffer, Kutcher, Heigl a další. Pro odpočinek to ale není špatné. Hlavně v tom nehledat nějakou pointu:-) ()

Psycho.R

Nevím, jestli má Garry Marshall v plánu točit už jen filmy ve stylu lásky nebeský nebo to byla po Valentýnu náhoda. Je tu několik linií, které můžou s trochou fantazie fungovat jako samostatný film, který půjde do kin před Vánoci, kdy člověk nepotřebuje žádný přechytrale lesknoucí se přepych. Myslím tím třeba příběh Michelle Pfeiffer, které sekunduje tradičně hroznej Zac Efron. Myslím, že se sem dá zařadit i příběh Roberta De Nira. A mezi to příjemné se dá řadit i Ashton Kutcher, kde nehodnotim až tolik příběh, spíš jakési charisma, které má. Jak jsem řekl u Valentýna, druhou lásku nebeskou nenatočí nikdo. Valentýn je událost méně vhodná pro "remake" anglického originálu a nový rok aspoň pro mě neznamená téměř nic. Snad se pan režisér oklepe a ještě nás obšťastní nějakou tou kvalitní romantickou komedií, které uměl točit parádně. ()

Miky10

Z asi deseti dějových linií mě teda nijak výrazně neoslovila ani jedna, ale že bych se vyloženě nudil, to taky ne. Solidní zábava, za kterou díky hlavně milovaný atmosféře svátečního New Yorku a několika oblíbencům na jevišti s názvem Times Square... ()

ZnalecH

Tento film mě už na samém počátku zaujal svým hvězdným obsazením. Líbilo se mi, jak se postavy střídaly a byl tam vidět pohled všech různých skupin lidí. Další kladný bod má za vykreslenou atmosféru Vánoc a Nového roku. Navíc musím dodat, že jsem se bavil od začátku do konce a to i při opakovaném shlédnutí. ()

hyper01

Film o tom, jak výborní herci (Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Hilary Swank, Hector Elizondo, Halle Berry, Ashton Kutcher, Jessica Biel), vycházející hvězdy (Abigail Breslin) a další (Jon Bon Jovi, Zac Efron, Sarah Jessica Parker, Katherine Heigl) mají jeden cíl - o půlnoci na Silvestra stát na Times Square, koukat na to, jak spadne dolů velká osvětlená koule... Ale hlavně být v tu chvíli s lidmi, se kterými chtějí být nejvíc. Převážnou část filmu tedy sledujeme příběhy těchto jednotlivých lidí, kteří řeší, jak tohoto cíle dosáhnout. Divák už si během filmu říká, kdo se asi s kým nakonec setká a je si téměr jistý, že ho nemůže nic překvapit. Nakonec se však osudy těchto lidí propletou naprosto neočekávaně, v čemž tkví největší kouzlo tohoto filmu. Žádný velký trhák, ale pěkná romantická podívaná. 80% ()

bearmeedek

Americký pokus o Lásku nebeskou, které se samozřejmě nemůže rovnat. Romantické ano, komedie ani ne, dívatelné ano, pokud vydržíte do konce. Atraktivitou filmu je hvězdné obsazení, které se přibývajícími minutami stále stupňuje. Milým překvapením byla účast písničkového rockera Jona Bon Jovi. ()

boni

Zdejší hodnocení je pro mě opravdu záhadou. Když se vám tolik líbila Láska nebeská, tak co vám vadí na Šťastném Novém roku? Samozřejmě, že je to zčásti vykrádání Lásky nebeské, ale je to zabalené do nového kabátu a ty příběhy rozhodně baví. Taktéž tu je výborné herecké obsazení, třeba De Niro tu je jako dárek pro všechny filmové fandy. Silvestr místo Vánoc, ale stále velmi svěží, milý film, který člověka pohladí na srdci a dodá mu trochu optimismu do žil. ()

mira.l

Hvězdně obsazená ... totálně nablblá sračka. Děkuji za pozornost. Dalo se při tom dělat ledacos, protože děj to nemělo žádnej. Zvlášť je mi záhadou, proč do takové kraviny vlezla herečka formátu Hilary Swank. Vypadá to, že ta si svoje trumfy vybrala spíš v začátku svojí kariéry. ()

TheRay97

Dle mého názoru se dělá okolo Nového roku moc velký haló. Ale stejně jsou všechny ty tradice moc fajn a neměnila bych na nich nic. V tomto filmu to kouzlo vidím, i když většinou se na Silvestra takové příběhy nestávají, právě naopak. Je hezké poukázat na ty příběhy, které se díky Novému roku udály. Prolínání každého vyprávění a poté závěrečný odpočet nově dosažené hranice. Trochu to vyvolává pocit nostalgie. Nejvíc mi utkvěl v hlavě příběh obyčejné pracující ženy Ingrid, kterou ztvárnila Michelle Pfeiffer a hon po všech přáních, které si zapsala do novoročního předsevzetí a které si (nečekaně) stačila během Silvestra splnit. ()

DadysGirl

Super to bylo... :) Hráli tam snad všichni, všichni hráli celkem dobře, i příběh docela ušel... Zasmála jsem se, dojala... Co víc si může člověk přát, když jde takhle večer relaxovat do kina... ()

singone

Na 1000. film, který ohodnotím jsem si počkal do kina skoro přesně na Nový rok. Od filmu jsem dostal přesně to, co jsem očekával - nemastnou, neslanou komedii s pěknou novoroční atmosférou a super New Yorkem. Nad průměr se bohužel nedostane, ale jsou to zasloužené 3*. ()

Franche

Každému se líbí něco. A mě se líbí tohle, tenhle pletenec vztahů a klišé, které ale holku nikdy neomrzí. Milé, svižné, vtipné i dojemné, zkrátka vše, co byste od toho čekali ()

dawnie

Amíci se prostě nepoučí, z "randete" Halle Berryový a asi třech nebo čtyř přeslazenejch proslovů mě bolely zuby... ten zbytek byl ale fakt pěknej! Hlavně Ashton s Leou a Zac s Michelle a samozřejmě úžasná Sofía Vergara s Russellem Petersem, který položili celej sál každou větou, kterou vypustili z pusy. Dávám za 4* i kvůli tý jedinečný předsilvestrovský náladě v kině. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

V 81 letech nás opustil filmový a televizní klasik Garry Marshall. Většina z vás ho zná jako režiséra Pretty Woman nebo Deníku princezny, Marshallovi ale dala kariéru hlavně malá obrazovka. Jako… (viac)

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (viac)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?

14.12.2011

Studiu Warner Bros. se v posledních týdnech moc nedařilo. Zaručené „hity“ jako Happy Feet 2 a Šťastný Nový rok tvrdě narazily na nezájem publika i nepřízeň kritiků. A přestože Sherlock Holmes: Hra… (viac)