Největší discoshow a největší hity v největší narozeninové párty tohoto roku. Michal David slaví „kulatiny“ a s ním tisíce jeho fanoušků a přátel. Mezi gratulanty se objeví Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Karel Gott, Pepa Vojtek, Petr Kolář, Daniel Hůlka a další hvězdy české populární scény. Moderuje Leoš Mareš. (TV Nova)

LiborGondek

Všichni kromě Michala Davida a Heleny Vondráčkové zpívali na playback, nebo mi to tak alespoň připadalo. Škoda, písničky tam úplně špatné nebyly... ()

ghatos

Hvězdičku dám za tři jeho písničky na koncertu, zbytek byl hnusný. Hlavně slizští italové se smrťákem Drupim nebo přehrávající babička Helenka Vondráčková (vždyť skřehotala!!!). To mi trhalo gule. 21%. ()

KASUGI odpad!

Absolutní zvěrstvo, nekonečná tortura, peklo na zemi, Hirošima+Nagasaki x 60, biblická potopa, 2012, vykoupení a očistec. ()

KoRner

Hlavne sa všetci neposerte, že takú hudbu nepočúvate. Je to koncert a tak sa to má hodnotiť. 2 hodiny zábavy a hudby, ktorá naplnila O2 arénu, laser show, česká spevácka špička, dokonca zaznejú i známe talianske hity a krásne tanečnice. Nerozumiem ako to môže niekto zhodnotiť odpadom? ()

Paity odpad!

Jeslti je to Mejdan roku z Václaváku, nebo je to jen Mejdan roku, pořád je zatím stále stejná pitoreskní figurka českého šoubyznysu jménem Michal David, nic pro mě. ()

dawe787

Michal David má zatraceně výborný hudební talent a vyjmečný hlas jako Ozzy, Dalibor Janda nebo jiní zpěváci s tímto darem. ()

JohnnyB.

Ale no tak, nedurděte se tolik. Míša si to pěkně oslavil a já se pobavil, když na Primě byla reklama. Ty, Michale, si vůbec toho hodnocení na CSFD nevšímej. Je to tu samý zapšklý pseudointelektuál, který beztak nerozumí muzice s velkým eM. Přeji hodně energie do další padesátky a aspoň stejnou dávku hitů, které jsi nám už dal. Spolu s Nedvědy na Strahově a Evou a Vaškem pod Řípem rozhodně největší kulturní zážitek této dekády (a to minimálně)! ()

Stíba

Michal David rozhodně nepatří k mým TOP interpretům ale některé jeho písničky mám opravdu rád a dokážou mě příjemně potěšit. Ať se to někomu líbí nebo ne, určitě patří k našim nejvýznamějším hudebním i muzikálovým interpretům a je do znační míry symbolem atmosféry 80. let v naší zemi. Tenhle mejdan sem viděl naživo a byla to slušná show s možností vidět najednou více dobrých interpretů. Dobrá zábava i pro "Nedavidovce". ()

sarkareifova odpad!

Pro Krista pána! To už nemá prachy, že i ze svejch narozenin je schopnej udělat televizní show? Tím u mě hodně klesl. Co udělá až mu bude 60? Natočí o sobě film? ()

Razzor_82 odpad!

Cééééčka já sbírám céčka. Mega disko-opus, kterým Nova opruzuje už jedenáctým rokem diváky vždy v noci po odpočtu Nového Roku. Estradáda dýdžeje Majkla Dejvida je hodna kolotočovému vystoupení. 0/10 ()