Ninja Factor

(relácia)
  • Česko Ninja Faktor (viac)
Súťažný / Športový
Japonsko, 1997, 173 min

Ninja faktor je japonská soutěž, která se koná dvakrát do roka na úpatí hory Midoryama. Úkol soutěžících je prostý. Zdolat čtyři úseky, v nichž je čeká řada nejrůznějších překážek. První dva úseky jsou především zkouškou rychlosti a obratnosti, naopak třetí prověří sílu horní poloviny těla. Jediný špatný krok může znamenat vyřazení, a také koupel v bahnité vodě. Pro ty nejsilnější a nejrychlejší je připravena vysoká věž, kterou zatím dokázala zdolat jen hrstka soutěžících. (oficiálny text distribútora)

Kejdlo

Takový vážnější Wipeout. Japonské korbičky jedou a my jen čumíme, co ti šikmoocí všechno dokáží a kde mají své silové limity. Strašně rád bych si to zkusil. Chtělo by to českou verzi na Coolu. ()

NICOX

Mě to bavilo hned od začátku, ale fakt, že byly překážky pořád stejný mě postupně začal nudit a dala jsem 3*. Jenže pak se překážky začaly dost měnit a já si některý "bojovníky" začala pamatovat (no ty jména jsou celkem porod, ale takovejch 10-12 bych jich dohromady dala) a fandit. Nejsem žádnej xenofób, ale celkově tahle soutěž dost pozitivně změnila můj pohled na šikmoočka. Nejbrutálnější překážky - prohnutá zeď, vzepření těla, závěs na skále a rybí schůdky. Mý dva největší oblíbenci - Shingo Yamamoto a Makoto Nagano, ale je jich mnohem víc... :D Respect všem, co se dostali do třetího kola a dál. A nesmím zapomenout na naprosto dokonalý a zasvěcený komentář, který mě odboural a to od Adush93 :DD 80 % ()

korndaddy

Tak tohle je vážně strašná úchylárna. Spousta japonců soutěžících o to, kdo si vezme úchylnější hadry a jde na překážkovou dráhu...Fakt úlet ()

Testament

Ninja faktor je poutavě natočený pořad, akorát s totálně hovadským (jinak to nazvat opravdu nelze) komentátorským hlasem. Gymnasti, učitelé tělocviku, fitnessáci, sem tam i sumisti (nelžu) zdolávají "stezku odvahy" a jen ti nejlepší ji zdolají. Mraky akrobatických kousků by určitě řada pánů od 40-ti let výše, co sedí v hospodě u piva, zvládla levou zadní. O tom nepochybuji:-D. Až na pár výtek, dávám skoro plný počet. ()

Kuny27

říkám si, že to přece nemůže být tak težký dostat se aspoň přes první kolo, ale když se nad tím zamyslím, rozhodně to stojí za pokus. Dabing strašný, ale soutež skvělá... Co je podivnějšího než Japonské souteže? NIC!!!! ()

Mičl

Pro mě zajímavý záskok za už přejedeného Fear factora na COOLu, ale jsem radši, že je zpátky (13.10.10). Nicméně zkusil bych první (dámský) úsek a rozbil si tlamu na tančících šutrech převlečený za kim čong ila a vidělo by se. ()

fantasmic

Vykašlite sa na Supermana, Spidermana a ďalších "man-ov". Ak chcete vidieť skutočných superhrdinov zapnite si SASUKE a sleduje neskutočnú jazdu borcov ako je Makoto Nagano, Toshihiro Takeda, Shingo Yamamoto, Bunpei Shiratori, alebo Yuuji Urushihara. ()

Krabak

Z "novodobých" soutěží je to bezesporu TOP 1. U každého dílu žasnu, co ti lidi dokážou. A co je mi ještě sympatičtější, že všichni z jejich "All Stars teamu" jsou opravdu sympaťáci v čele s kapitánem Makoto Naganem :-) --->95% ()

Paity

Japonská záležitost, která se asi může vysílat jedině tam. Neuvěřitelné ale je, jakých skutečně neuvěřitelných výkonů jsou Japonci schopni, to musím smeknout. ()

Wishkah

Japonci musejí být šílení. Nepřijde vám taky někdy úžasné, jak třeba ve Wipeout má každý helmu, vestu, chrániče zubů, loktů, holení a kolen a k tomu ještě suspenzor.....a v Ninja Faktoru si klidně vyběhne chlápek v černých tangách a jde do toho:-) Sice to není přímo myšlené jako zábavný pořad a oproti Takeshiho hradu je to nudné, ale po několika shlédnutích musím říct, že mě to chytilo. Shingo Yamamota, Makoto Nagano, Katsumi Yamada a Toshihiro Takeda jsou mí favoriti. Líbí se mi jejich bojovnost a vytvalost s jakou chtějí dosáhnout vrcholu. ()