Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

situs

Další z tisíckrát provařených prcičkovských variací nacpaná do "originální" zápletky o tom, jak odstranit svoje nesnesitelné šéfy. Situační humor účelově ždíme danou zápletku, ale způsobem patřícím spíš do teenagerských komedií. Pocitu nudy a tisíckrát viděného jsem se nezbavil v průběhu celého filmu. Jediným oživením jsou scény s Jennifer Aniston, zbytek je naprostá nuda. ()

Ruud36

Podle ostatních ohlasů jsem čekal lepší komedii, bohužel, ani tento snímek se nevyvaroval hloupých vtipů. Ale dejme tomu. ()

Riverin

Celých 98 minút filmu som sa len smiala, a to sa už pri dnešných "komédiách" často nestáva. Absolútna spŕška vtipov vás ani nenechá nadýchnúť. Vedľajšie role ale mohli byť využité omnoho viac. Najviac ma mrzí malý priestor ktorý dostal parádny Colin Farrell, ďalej Kevin Spacey či Jamie Foxx. Potenciál tohto filmu bol väčší, ale aj si tých 5* zaslúži. ()

sataneek

v záplavě průměrných a podprůměrných amerických komedií je fajn, že se sem tam objeví i nějaká ta nadprůměrná, která není nudná nebo nemá scénář jak přes kopírák:) ()

Pangi

3 za 3 šéfy,kteří jsou dokonalí.Jinak jsem se bohužel celkem nudil a nejvíc jsem se zasmál překecům v závěrečných titulcích.A nechápu co Jennifer viděla na přehrávajícím a děsné uřvaným asistentovi. ()

Demoiselle

Jedna hláška vedle druhé - bumbumbum. Extrémní chování šéfů / Kevin Spacey? vážně vynikající magor/, extrémních chrakterů vedlo po dlouhé době k dobré komedii, která si na nic nehraje a o nic než o smích se nesnaží. I bez fekálních scén /díky/. ()

Mr.Lojza

Nepřeplácaná americká komedie, která mě celkem mile překvapila. Asi si tenhle film nebudu za pár let pamatovat, ale zhlédnutí litovat nebudu. ()

Enelya

Jak je již v dosti komentářích zmíněno, dalo se z tohoto nápadu vytřískat více, avšak i tak to stojí za to. Jediné , co mi opravdu kazilo film bylo neustálé vřeštění Charlieho Daye, to bylo občas až neúnosné. Ovšem tento minus byl přebit plusy ve formě bosses, kteří byli neskuteční - lepší casting nemohl být. P.S. Musím uznat, že Aniston vypadá čím dál lépe a jako zvrhlá bruneta byla neodolatelná. ()

benny159

Príjemne svieža chlapská komédia. Vrámci pobavenia môžem aspoň u mňa smelo prirovnať k "Hangover", avšak toto bolo o malinký kúsok slabšie, a aj žánrovo troška odlišné. Všetky úlohy navlas sadli a Colin Farrell mohol dostať viac priestoru, ale v takejto roli som ho ešte nevidel, a musím povedať: klobúk dole. Kevin Spacey ako psychopatický šéf nemal chybu. Osviežujúce pobavenie. 85% ()

lobo87

Príjemná oddychová komédia, ktorej potenciál bol však oveľa väčší. Zostal nevyužitý ani nie vinou obsadenia ústredného tria, ale slabým využitím ich vzťahu so šéfmi, ktorí boli v podaní Aniston, Spaceyho a Farrella neskutočne vtipný. Žiaľ, to najzaujímavejšie zostalo v úzadí a možnosť predviesť sa dostali hlavní hrdinovia, ktorých činy a dialógy boli raz vtipné, raz nudné, či trápne... 65% ()

x_ander

Pár hluchých míst by se našlo, ale celkově jsou Horrible bosses velice povedená komedie, která stojí za to. Jen škoda, že ustřední trojka je oproti zbytku osazenstva dost nevýrazná. Trojice šéfů (náádherná Jennifer btw.) a dokonalý Motherfucker Foxx je s přehledem strčí do kapsy. ()

PeterMC

Mr. motherfucker a skutocny motherfucker Spacey su velmi zabavni a nakoniec ani ostatni nie su zli. "Vysavanie" pobavilo, Jennifer prekvapila :) ()

Unterschleif

Je to priemerná komédia. Ani zlá ani priveľmi dobrá. Humoru je tu pomenej a musím súhlasiť s názorom, že ústredná trojica je dosť mizerná, povedal by som až nesympatická. Našťastie to zachraňujú ich otrasní šéfovia - hlavne Kevin Spacey. A Jennifer Aniston v spodnom prádle... mňam ()

Luckyboy

Nemastná neslaná komedie. Hlavní trio je celkem mimo. Moc jim toho neuvěříte. Prostě si hrají na vtipné. Za to ale vedlejší postavy (už jen kvůli tomu, že jde o většinou skvělé herce) baví a to moc. Jamie Foxx jako Mutherfucker Jones má styl, Kevin Spacey si zase vychutnal postavu sviňskýho šéfa, Collin Farrell a jeho ultimátní přehazovačka a nos neustále v kokainu, úchylná Jennifer Aniston... Všechny tyto vedlejší postavy jsou hodné zapamatování. Hlavní trio bohužel ne. Nejvíc mne ale potěšil Wendell Pierce (detektive Bunk z The Wire) v roli detektiva. Podle mne nejvtipnější věc z celého filmu. A tak nemůžu hodnotit komedii, v které lze považovat odkaz na postavu z kultovního seriálu jako nejvtipnější část, za nijak extra povedenou. *** a to o velmi malý chlup. Bez vedlejších charakterů by to byla jen další hollywoodská trapnost. ()

angorka

Boží boží boží! Teď na to koukám a už musim dát plnej počet, protože to fakt stojí za to. Jestli vám už někdy dělal nějakej idiot šéfa, tak tuhle komedii budete zbožňovat :-D ()

Lula.cz

Jennifer Aniston v (pro mě) nejlepší roli její kariéry. Byla neskutečně sexy a navíc ještě nymfomanka. Takovou šéfovou by bralo asi dost chlapů. Nijak pozorně jsem si nepřečetla na jaké herce se mám/nemám těšit, takže jsem měla na konci lidově hubu dokořán, když jsem zjistila, že ten prudící šéf ujíždějící na fetu byl Colin Farrell. Asi jsem byla slepá či co, ale ani přítel ho nepoznal, tak snad nebudeme jediní tuponi, kteří ho přehlédli. ()

honzic

Průměrný film, který mne spíše nudil, pár zábavnějších chvil zcela zapudily velmi slabé herecké výkony. Škoda. Hodnocení: 50 % ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)