Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

iampatrik

75% Zábava od první do poslední minuty.. jak už povedená ústřední trojice herců nebo menší role Jennifer Aniston, Colin Farrella, Jamieho Foxxe a dalších. Film pro mě funguje mnohem lépe než (nemůžu si pomoct) podobné filmy Hangover. ()

vander19

Vynikajúco obsadená komédia čo sa týka hercov. Kevin Spacey zahral psychopatického šéfa na jedničku, Jennifer Aniston-kiež by som mal takú šéfku,no a super feťák v podobe Colina Farrella ku tomu 3 komediálny podrhlíci=parádna komédia ktorá ma dokázala fakt dobre rozosmiať. Super nápad tvorcov dať dokopy komando zložené z Batemana, Daya a Sudeikisa. Ešte aj príbeh to nemalo taký trafený ako býva pri podobných komediách. 7,5/10 ()

Darik

Velice příjemná, oddychová a vcelku humorná komedie. Pokud nemáte nic jiného po ruce, tak můžu jen vřele doporučit. Zasmějete se, zamyslíte se a nakonec si uvědomíte, že se nemáte zas až tak špatně jako hlavní postavy - prostě pohodový film pro pohodový večer. 60% a to těch lepších. ()

Xavi6

Poměrně slušná komedie s povedeným dějem. Celkem mě překvapil výkon Charileho Daye, který působil jako dobrý maniak a totéž také u Colina Farrella, který je pro tyto role celkem stvořen. Někdy jsem se bavil a někdy ne, takže takový průměr. ()

Crackonosc

Po dlouhý době kvalitní, v rámci žánru a možností chytrá komedie, která nesází na stupidní pitvoření spojený s fekánlím humorem (jak je teď v oblibě), ale táhnou ji vtipný situace, skvělý timing a trefné komediální herectví. ()

DannyBoy80

Opravdu nic moc a čekla jsem hodně. Trapný scénář, trapný humor. Herecky ještě jakž takž, nicméně je až moc vidět, kdo hrát umí a kdo jenom přicmrdává. Myslím, že je to docela prohospodařené téma. Dalo se z toho vytřískat mnohem více, kdyby to nehrálo pouze na trapně komediální strunu a přidal se nějaký triler a byl překopaný celý scénář. Takže by z toho byl úplně jiný film :) ()

J*A*M*A*L

Sprostě, ale dobré.Opravdu se američtí filmaři s tímto snímkem nepárali, ale byla to perfektní komedie moderní doby.I když se mi nezdá že by to mělo být podobné Hangoveru, ale budiž když se to někomu zdá podobné jasný pochopím to tak v tom případě to u mě má Hangover jasně lepší, ale toto byla také skvělá zábava. ()

Perverz

Povedená, né až tak úplně na zasmání komedie s dobře zvoleným hereckým obsazením. Kevin, Jamie, a překrásná Jennifer. Každý z nich tu něco ukáže. Tedy hlavně Jenny jako nadržená zubařka mě potěšila. Zápletka vcelku originální, trochu se to zkomplikuje a trojce zaměstnanců se dostanou do situace ve které jim hrozí, že se dostanou na místo kde není příjemné když vám upadne mýdlo. Kdo ví jak to dopadne. Dostane každý to co chtěl? Poněvadž-(kurva co toje za slovo?)-jsou hlavní trojka pomatení fotři těšte se na pár vtipných gagů. ()

Itar

Nenadchne a neurazí. Přesně podle očekávání se o nejvíc zábavy stará čtveřice Spacey, Aniston, Farrell a Foxx. Hlavní trio má občas světlejší záblesk, ale jinak padá do průměru. Nudit se nebudete, nicméně znovu to vidět nemusím a nechci. ()

Wajsik

Příjemná oddychovka se skvělým hereckým obsazením a zatraceně nadrženou a sexy Jennifer Aniston, u které bych se nebál dalšího shlédnutí. Od takového snímku nelze očekávat více. O několik tříd výše než druhý díl. ()

Patrik256

Rozpočet_ 35 miliónov dolárov // Tržby_ 209.8 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 4 070 821 Kč // Diváci v ČR_ 34 226 // Tržby v USA_ 117.5 miliónov dolárov ()

kusaj

 KDYŽ JSEM SE ROZMÝŠLEL, NA CO JÍT DO KINA A VIDĚL TU PLEJÁDU ZNÁMÝCH HERCŮ (KEVIN SPACEY, DONALD SUTHERLAND, JAMIE FOXX, COLIN FARRELL A SAMOZŘEJMĚ ŽHAVÁ JENNIFER ANNISTON – TENTOKRÁT NEZVYKLE V HNĚDÝCH VLASECH, ALE STÁLE SEXY), ŘEKL JSEM SI, PROČ NE. DOČKAL JSEM SE LEHCE VSTŘEBATELNÉ KOMEDIE O TŘECH TÝPCÍCH, KTEŘÍ MAJÍ (ASI JAKO VĚTŠINA Z NÁS) PROBLÉMY SE SVÝMI PRACOVNÍMI PŘEDÁKY. PARTA TĚCHTO TŘÍ TYPICKÝCH AMERICKÝCH MAMELUKŮ (ANI JEDEN Z NICH BOHUŽEL NEBYL FILMOVOU HVĚZDOU, NA KTEROU MĚ NALÁKALI, COŽ NAKONEC VŮBEC NEVADILO) SE VŠAK ROZHODNE SVOJE PROBLÉMY SE ŠÉFY RADIKÁLNĚ VYŘEŠIT A TO ROVNOU TROJNÁSOBNOU VRAŽDNOU. JAKO VRAŽDÍCÍ STROJE-AMATÉŘI MAJÍ VÍCE ŠTĚSTÍ NEŽ ROZUMU, TAKŽE V PRŮBĚHU FILMU ZPACKAJÍ, CO SE DÁ, COŽ JE SAMOZŘEJMĚ PROLOŽENO NĚKOLIKA VTIPNÝMI SITUACEMI (DOBRÁ SCÉNA PŘI NEÚMYSLNÉ INHALACI KOKSU DVOU HLAVNÍCH HRDINŮ) A HLÁŠKAMI POKUD UVIDÍTE V ORIGINÁLE, TAK VÁS ASI BUDE ŠTVÁT HLAS JEDNOHO Z HLAVNÍCH HRDINŮ – TREFNĚ OZNAČENÉHO JAKO KŘEČEK, ALE V PRŮBĚHU SI ZVYKNETE. POKUD CHCETE NĚCO NENÁROČNÉHO, NA CO STAČÍ KOUKAT, BAVIT SE U TOHO A MOC NEPŘEMÝŠLET (STYLEM PODOBNÉ JAKO PAŘBA VE VEGAS), TAK VŘELE DOPORUČUJI. ()

Mikino00

Dalo se to, je to o mnoho lepší než jiné komedie ze současnosti, i lepší než Pařba 2. Nejenom šéfové, ale i jejich podřízení hrají dobře a vtipně. Humor naštěstí není trapný a dokonce jsem se sem tam opravdu smál. ()

aLPaC

Do oficiálního textu distributora bych napsal něco ve smyslu parádní zábava, originální námět a Colin Farrell a Jennifer Aniston, jak je neznáte. Já se bavil nadmíru. ()

Zombi

Kdyby nesnesitelní šéfové dostali víc prostoru, mohlo to být mnohem zábavnější, takhle tu jsou sice slušný fórky, ale celkově se to pohybuje kolem průměru. Ústřední trio není nijak výrazné a Charlie Day mě svým pisklavým hláskem spíš iritoval, Jamie Foxx totálně nevyužitej. ()

Sagara

Výborná komédia, Spacey, Aniston, Farrell v úlohe šéfov sú neskutočne "roztomilí" Síce trochu prehnaná premisa, ale o to lepšia zábava. ()

MkSallam

Popravdě, nedočkal jsem se komedie a až na pár vyjímek (Jamie Foxx) se vůbec nesmál a po celou dobu se jen konstantně nudil. I ten koncept neskutečně saje, na ústředním triu není nic zajímavého (leda otravný skřípavý hlásek Charlieho Daye, připravte si něco na bolest hlavy) a bossové taky nejsou až tak evil, aby bylo potřeba se jich zbavit. Hlavně problémy s Jennifer Aniston (zklamání že neukázala víc :D) by se daly vyřešit téměř až absurdně jednoduše, viz. konec. A s herectvím Kevina Spaceyho to šlo během posledních let hodně z kopce... Špatný pokus o "wanna-be-Hangover". ()

Marys

Vcelku pohodovka pre mňa. Možno nenaplnila všetky ambície, ktoré do nej boli vložené, takisto som nepraskal od smiechu ako blázon, ale inak dobrá, úsmevná vec na dlhé studené večery. Neuchváti, ale myslím, že určite neurazí. ()

peto580

+ kazda jedna uloha je skvelo obsadena a zahrana naplno. + zaujimavy napad + kontrasty jednotlivych charakterov + celkovo je to podla mna ozaj dobre spracovana pohodova komedia Jennifer Aniston som mal doteraz co sa krasy tyka za priemernu ale v tom filme bola ozaj nadherna. Normlane mi sanka spadla. A ta rola nadrzanej nymfomanky na nezaplatenie: "Are you gonna slap me in the face with your cock?" :D Dalsi uplne vychytany bonus autorov brola rola Jamieho Foxxa alias ,,Motherfucker Jones,,. Pradicka :)) A aby som nezabudol az to budete pozerat TAK vylucne v oreginale. Tam si vychutnate vsetky hlasky a pointy vtipov. Ked v cestine Motherfucker Jones prelozia ako matkichtivej Jones je to zle a zbytocne sa pripravujete o skvely humor. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)