Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Hannibal92

"Klidně bych jí ohnul přes sud a ukázal 50 států" ano teď už to je hláška z filmu :D. Komedii nabitou tolika originálníma hláškama jsem dlouho neviděl, naposledy asi Hangover. Spacey úžasný jako vždy, ten prostě nikdy nezklame. Co mě ale hodně překvapilo bylo, že Jennifer Aniston dokáže hrát tak úžasnou dě*ku ;-), opravdu bych to do ní nikdy neřekl. Konečně jsem se zase jednou u filmu zasmál originálním vtipům a ne blbosti filmu. ()

Paxxx.cz

Solidní komedie, ve které se skutečně povedl mix známých a neznámých herců. Příběh nebyl narýsovaný podle pravítka a přinesl několik nečekaných zvratů. No a Jennifer Aniston je zde prostě sexy a k nakousnutí... 7/10. ()

Asgy

Nečekal jsem prakticky nic a nakonec jsem se parádně bavil. Výborné obsazení, fajn soundtrack a hlavně docela povedený scénář. Komedie roku to nebude, ale u mě určitě jedna z těch povedených. ()

Tayen

Je to čerstvý vítr v plachtách, ale žádná vichřice. Herci si vyloženě dělají legraci sami ze sebe a dobře si přitom baví...mám ale dojem, že bohužel mnohem více než divák. Jistě, je mnoho momentů, kdy se vám podaří zasmát, bohužel žádný halasný smích, který musí být tlumen, nečekejte. Moje reakce byly tak decentní, že s nimi můžu i do kostel.a Zápletka hraje vedlejší roli, hlavní je improvizace. Celý film mi přišel jako jeden velký pokus, jak obrátit všechny zákony naruby (udělat z Aniston perverzní nymfomanku, z hezouna Farrella zfetovanou trosku.). Hlavní trojice mi přišla příliš zmatečná a upištěná. Přes to všechno je to ale jedna z nejlepších komedií, kterou jsem za poslední měsíce viděla. Bohužel to není proto, že by to byl tak dobrý film. ()

Praxis

Naprosto ulítlá komedie s neodolatelně nadrženou sexy Aniston, která mi několikrát přivodila, ehm vlhké sny. Bože takovou zubařku mít :-) Jinak víceméně klasická sprostá komedie s uřvaným sidekickem, neuvěřitelně charakterním záporákem v podobě božského Kevina Spaceyho a takřka k nepoznání namaskovaného Colina Farrella. Ústřední trio je tak ujeté a zároveň sympatické, že si je zamilujete v prvních minutách filmu. Velké překvápko a určitě lepší než Bad Teacher... 80% ()

JJ.Gibson

Výborná komedie, která konečně oprášila tento zaběhnutý filmový žánr. Skoro zde neexistují hluchá místo, což je na dnešní dobu nevídané! Neskutečná plejáda herců, která je zde zastoupná, velmi obohacuje filmový zážitek!!! Hlavní tři hrdinové jsou skvělí a proti nim stojí snad ještě skvělejší "záporáci" Kevin Spacey je úžasnej! Jennifer Aniston je bezkonkurenční nymfomanka, myslím, že si tu roli užila :) Collin Farrell má naprosto jedinečnou přehazovačku a hraje taky výborně. Rozhodně mě film bavil po celou dobu a těšil jsem na celkové vyústění veškerých zápletek! Vřele doporučuji! ()

UncleG

"Každý má takového šéfa, jakého si zaslouží." Tímhle východním moudrem, které jsem právě vymyslel, shrnuji obsah celýho spektáklu "Horrible Bosses". Tři idiotský pazdráti mají tři idiotské šéfy. S ohledem na inteligenci, charisma a schopnosti hlavních hrdinů si troufám tvrdit, že ve svých zaměstnáních trpěli daleko méně, než si doopravdy zasloužili. Ústřední trio totiž vytvořilo tak dokonalou přehlídku rádobykomediální neschopnosti, že to i v rámci žánru přestalo být vtipné. Jednoznačným kadidátem na rozřezání řetězovou pilou z čistého milosrdenství a nositelem titulu Pablb roku je zubní laborant Dave, při jehož eskapádách opravdu končí všechna sranda. Pro mě tedy "Šéfové na zabití" failují jako nezábavná komedie, kterou z odpadního průseru tahá hlavně Foxxův "Matkychtivej" Jones. ()

Macejko

Končím s americkými komédiami. Do kina ma už na žiadnu nikto nedostane, ani keby sa malo jednať o celovečerných Priateľov. Ako je možné, že to bolo naposledy v roku 2006, čo som sa v kine smial tak, až mi slzy tiekli? Dúfal som, že Horrible Bosses by nepekný trend nastolený filmami ako Tropic Thunder, Paul alebo Your Highness mohli konečne zvrátiť a ja by som sa konečne poriadne narehotal. Ale nie, dúfal som márne. Aby ste rozumeli - JE to pomerne vtipný film (vtipnejší než predchádzajúce tri menované) a ja som sa niekoľkokrát dobre pobavil... ale to mi skrátka nestačí. Vulgarizmy ma dokážu rozosmiať maximálne tak v slovenčine a v češtine, vo filme s cudzím znením jednoducho vyžadujem originálnejšie vtipy, lepší timing, premyslenejšie pointy a celkovo lepšie prevedenie. Nestačí mi, keď si niekto vytrie riť šéfovou zubnou kefkou. Je škoda, že tak dobrý nápad a výborné postavy šéfov (Spacey absolútne vládne a Annistonovej nymfomanka veľmi prekvapila, len za nevyužitie Farrella by som niekoho utratil) sa utopili v iba miernom nadpriemere. P.S.: Snaha urobiť z Charlieho Daya nového Zacha Galifianakisa doslova BIJE do očí. ()

zipper111

Chápu Kurta, že se chtěl zbavit idiotskýho šéfá v podání výbornýhi Farella, škoda že měl tak málo prostoru. Chápu a naprosto souhlasím s tim, že se Nick chtěl svýho šéfa vyhodit z okna, protože Kevin Spacey byl jako šéf-hajzl famozní. Chápu, že si kluci mysleli, že je Jamie Foxx neskutečnej tvrďák a rozhodně chápu, že se jim to všechno klasicky podělalo, o čem by to jinak bylo... Co ale vůbec nechápu je, jak si Dale vůbec mohl stěžovat na naprosto neskutečně sexy nadrženou Jennifer Aniston, která se mi většinou moc nelíbí, ale tady bych se skutečně neudržel! Dost divná třetí zápletka. 3,5* ()

blackrain

No, ne, že by byli všichni šéfové na zabití. Můj šéf je super chlap. Takže se nemusím na nic stěžovat. Ale z téhle filmové nabídky bych žádného šéfíka opravdu nechtěla. To byla povedená banda. Na všech třech šéfech bylo vidět, že si svou roli náležitě užívají a my se při tom budeme královsky bavit. ()

vorheese

Rád bych něco napsal, ale bohužel jsem film viděl před celými třemi hodinami, a už si z něj nic nepamatuju. Snad jen solidní výkon Jasona Batemana a jedno zasmání (když Jamie Foxx vypráví, za co seděl). Opravdu doufám v kasovní neúspěch, protože tady chce evidentně někdo napodobit fenomenální Hangovery, a já bych se nerad dožil filmů jako Horrible Wives nebo Horrible Offsprings. ()

SarumanKo

Absolútny úpadok žánra, ktorý som kedysi nazýval komédiou. To už dnes okrem Britov a Todda Phillipsa nikto nedokáže natočiť a hlavne napísať vtipnú komédiu? Horrible Bosses je ukážkovým príkladom premrhnutého potenciálu, ten film totiž mal nosný nápad a slušné obsadenie najmä vo vedľajších úlohách šéfov, lenže chýba mu tá najpodstatnejšia vec - zábavnosť. Dnes ma už scenár filmu, ktorý pozostáva výlučne z rýchlokvasených gagov, silených vulgarizmov a neoriginálnych zvratov nedokáže rozosmiať. Udržať v dobrej nálade, to áno, ale Šéfovia na zabitie ma neprinútili zasmiať sa ani jediný krát. Nevadí mi jasná snaha nadviazať na trend zavedený "Hangovermi", vadí mi nízka úroveň jej spracovania. Pretože kým Galifianakisov asociál bol skutočne vtipný, Charlie Day je len škriekajúcou otravou. (5/10) ()

Alementina

Kdyby tam nebyla ta elitni herecka sestava, tak je to prumerna komedie. Takhle jen lehce nadprumerne, kdy nejzajimavejsi to je, kdyz je na scene sjety Colin, harašící Jen ci buzerující Kevin. ()

slunicko2

Tvůrci filmu na zabití aneb Jak zkazit skvělý námět. Charismatuprostá trojice hlavních postav mě přiměla k zívání, kterému nezabránily ani hvězdy ve vedlejších rolích. Svého oblíbeného Colina Farrella jsem ani nepoznal, jak byl dobrý, a ani Kevin Spacey nezklamal. Ale jinak je to, navzdory dobrým nápadům, jako když taháte kočku za ocas. ()

Makky

Pohodová faynovka na sobotný večer, v ktorom si každý nájde toho svojho šéfa, ktorého by najradšej odkrágloval. Vtipné trio proti trefne šialeným šéfikom na tú hoďku a pol zabaví, nič viac. Ale nabudúce radšej bez dabingu, ďakujem. ()

kaylin

Dobrá komedie, to je pojem, který se postupně vytrácí, ale v poslední době mám pocit, že jakmile dáte do komedie Jasona Batemana, tak je z toho docela úspěch. Pro mě osobně film "Šéfové na zabití" rozhodně úspěch byl, protože jsem se u toho opravdu hodně nasmál. Trojice zaměstnanců, jejichž šéfové jsou skutečně příšerní. Jeden má za šéfku ženskou, která s ním nejen sexuálně haraší, ona ho otevřeně vyzývá k pohlavnímu styku. Jeden si řekne, proč se ten blázen brání, když tou ženskou je Jennifer Aniston, která nemá až tak špatnou postavu, ale holt chlapec je zamilovaný do jiné a chce být věrný. Druhý si myslel, že bude povýšen, místo toho dostane nového šéfa, idiotského syna bývalého šéfa, který bohužel nešťastně zemřel. A třetí chlápek má za šéfa skutečného šílence s tváří Kevina Spaceyho, což je jeden z těch šéfů, co jim nedělá problém někoho zastřelit, protože se na něj špatně podíval. Tihle borci si najmou profíka, který jim řekne, jak na to. Akt musí provést sami. Film je plný vtipných situací, zajímavých zvratů, které místy vyrazí dech. Není to film, z kterého budete měsíce nadšení a budete o něm pořád chtít mluvit, ale je to snímek, který vám hodně zpříjemní jeden večer, a vy budete usínat s tím, že jste se zase jednou dobře pobavili. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/06/rockova-lod-cruise-diaz-shawshank.html ()

Verka13

Pohodová komedie s neotřelým námětem. Především výkony Kevina Spaceyho (ano, mám pro něj slabost), Jennifer Aniston (které to jako brunetě sakramentsky sekne) a Colina Farella (který s tím účesem vypadá opravdu jako magor) byly excelentní, což o hlavních postavách bohužel místy říci nelze. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)