Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

jafuska

Krimikomedie, která je i lehce vtipná, prostě oddechový film, s mnoha známými herci např. Jennifer Aniston,moje oblíbená herečka, ale spíše zde hraje docela protivnou postavu, než jsem zvyklá, film hlavně pojednává jak se zbavit neoblíbených šéfů a co z toho všeho může vzniknout za problémy, pokud nevyjde vše jak si člověk naplánuje. ()

kubas369

Jízda ve stylu obou pařeb bohužel ne maximálně využitá příležitost, protože tohle je sakra dobrej materiál. Ono není zrovna pro takovejhle typ filmu dobře když všechny hlavní vedlejší postavi to ustřednímu triju naprosto nandávájí ve všech ohledech. To co tady předvádějí matkuchtivej Foxx, psychopat Spacey, nadržená Aniston a naprostej magor Farrell je neuvěřitelná hlína. ()

pekas

Hlavní trojka podřízených byla taková nevýrazná. Hlavní trojka nadřízených byla o třídu lepší. Žena Farella vůbec nepoznala (já ano a moc mě bavil).Spacey byl taky pěknej hajzl. Ale Jennifer - takhle super mega sexy jsem ji ještě neviděl! Vždy se mi všude líbila, ale tak nějak normálně, lehce nadprůměrně. Tady to je neskutečná šťabajzna, nemám slov, která by vyjádřila důvod toho divného šimrání ve spodní části těla. Film jako celek takový průměr na jedno kouknutí, ale pokud ho budu ještě někdy mít možnost vidět, bránit se moc nebudu. 70% ()

Fidorek

Po vlažném rozjezdu a komplikovanější zápletce se film pěkně rozjel a já se dobře bavil. Výborně si sedlo trio Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis. Mohu doporučit jako oddychovou odpolední zábavu. 60% ()

Ocelotr

Takové nijaké - SPACEY, ANISTON a FARRELL jsou úžasní, ale scénář je příliš jednoduchý, trio hlavních hrdinů nezajímavé a jak tady napsal kOCOUR šlo z toho zkrátka vytřískat víc. P.S. FARELL krutě nevyužit. ()

carodejb

Veľmi vydarená komédia. Zo začiatku trošku pomalší rozjazd, no keď sa to rozbehlo tie vtipy naozaj stáli za to. Zvlášť Jennifer Aniston, tá si svoju rolu nesmierne užívala. Škoda len toho poslabšieho spracovania a hluchých miest. A filmové narážky. Tie tam pôsobili umelo a neprirodzene. Inak som sa bavil. Lepší priemer. 70% ()

ikilledjenny

Awesome. Ústřední trojice je nehorázně vtipná, ty jejich dialogy prostě nemají chybu. Kevin Spacey, Jennifer Aniston a Colin Farrell jakožto vedlejší postavy nemají moc prostoru, a přesto jsou šéfíci nezapomenutelní. Na konci pěkné vybruslení z prekérní situace. Celkově všechno funguje a já se hezky od srdce zasmála. Pohodová komedie na večer. ()

Kubi21

Totálně promarněný potenciál, který trochu zachraňuje, světe div se, Jennifer Aniston, která hraje postavu proti svému archetypu a náramně si to užívá a vypadá opravdu skvěle. Jinak ani pan herec Spacey tohle nemohl zachránit. Dlouhé, nudné, rozplizlé a téměř nevtipné (asi tři pousmání) velké nafouklé NIC. Hvězda za nápad, Jennifer a za pár nepovedených záběrů v titulkové sekvenci, které jsou nejvtipnější z celého filmu (dvě pousmání z celkových tří). ()

Ernie_13

Tych 70% je velice fer. Mozem povedat, ze som sa konecne pobavil na americkej komedii, lebo tie posledne po ktorych som siahol stali za prd. ()

Horxus

Už jsem Horrible Bosses viděla asi šestkrát a pokaždé je to výborná podívaná. Tyhle neromantické komedie, kde se nevyskytuje moc ženskejch, a když už, tak je to skvělá Aniston, jsou ty nejlepší. Farell tak skvěle zahrál slizáka, až jsem nebyla schopná uvěřit, že to byl on a Kevinu Spaceymu ty hajzlové prostě odjakživa jdou. Celé to má vtip, spád a ani malý moment jsem se nenudila. Vřele doporučuju! ()

marek29

Na to, jak se můj bratr rozplýval, že je to nejlepší film co kdy viděl, tak musím říct, není to takový terno, ale dobře si ho zapamatujme :) Ozdobou celého filmu je bezesporu nehorázně nadržená a sexy Jennifer Aniston, která má i ve svých 42 letech luxusní postavu.. :) občas sem se zasmál, celej film jsem ae bavil a tím že doslo i k vraždě můj cíl byl splněn - vražda v komedii :) s přehledem 4 hvězdy. Na Jennifer se stojí za to podívat v pár videích na youtube :-D byla fakt boží..! ()

GordonCZ

Skvělá komedie, která zároveň působí i jako terapie pro všechny, kteří musí každodenně bojovat se svým šéfem či šéfovou. Výborně zahrané role naprosto nesnesitelných bossů vám možná připomenou některé vlastní zkušenosti a snad i utvrdí v tom, že jediným řešením je všechny zabít. Tím myslím oba dva. Jennifer Aniston bych totiž rozhodně nechal žít. :-) ()

phasek

Docela dobrý návod, jak zlikvidovat Vašeho šéfa, aby se Vám nic nestalo:-) Jestli máte problém se svým vedoucím, neváhejte se podívat na tento film. Ihned zjistíte, že Vaše problémy by mohli být ještě horší, ale pokud se Vám to nebude zdát vtipné,máte velký problém. Jste na tom tedy asi hůře, než hlavní postavy této komedie a je tedy zcela na místě zvažovat změnu zaměstnání, nebo svého šéfa zlikvidovat nějakým neméně zábavným způsobem, jako je v tomto filmu. A jestli to nebude zábavný způsob, nenatočí podle toho film a já si Vás nepřidám do oblíbených uživatelů:-)))) ()

Syna.1990

Vynikající nápad, ale mohl být lépe zfilmovaný. Šéfové jsou dobře vybraní a mají i dobré role, Kevin Spacey - Psychopat, Colin Farrell - Magor a Jennifer Aniston - Nymfomanka?? To je všechno bezva, hlavně Jennifer .. Zaměstnance bych ale vybral určitě jinak! Ještě Bateman je stravitelný, ale ti druzí dva jsou takový nemastní neslaní. Třeba Seann William Scott nebo Martin Lawrence by byli dle mého názoru lepší .. Škoda, že z toho nápadu někdo nevytříškal víc!! Takhle dám pouze slabé tři hvězdičky! ()

Slunik

Pro mě hodně dobře zvládnutá komedie, samozřejmě jsou některé charakterové rysy a typy chování jak hlavních hrdinů, tak šéfů, vystupňované do extrému, ale to k tomu právě patří. Bláznivá tak akorát, ale hlavně milá a na super téma, protože přiznejme si to otevřeně, kdo nenajde žádnou chybu na svém šéfovi? ()

Jana8458

Tolik jsem se u filmu už dlouho nenasmála. Ironie osudu. Chtěj oddělat tři lidi a podaří se jim, aby jeden z nich zabil druhýho a tím se zbavěj obou. No úžasný námět, palec nahoru! ()

Marrianna

Ponaučení? Nechlastej, když tě někdo sere.....ale tohle vážně tak sedlo, jak hadr na holi. Věčné téma, které nám není neznámé. Ovšem pojem sexuální harašení v případě Jennifer Aniston bylo osvěžující a fááááákt vtipné. ()

Vocoun

Další lehký nesouhlas se zdejším hodnocením :) Na to, že to má být komedie jsem se usmál tak dvakrát u celého filmu. Vtipy prostě nejsou vtipné a herecké obsazení mi taky zrovna nešmakuje. Výjimku tvoři snad jen Anistonová, která je stále neskutečně krásná, zato Bateman je pořád stejně otravný. Celý ten koncept jak zabít nepohodlné šéfy nebyl špatný, ale možná kdyby to bylo drama. Na komedïi to bylo opravdu hodně slabé, takže ty dvě hvězdy můžou být silnější, ale pořád jen 2 hvězdy. Asi mám prostě raději jiný typ humoru. 45% ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)