Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Kubaaaa

Slušná komedie, rozhodně nadprůměr. Bossové hrají svoje role parádně. Hlavně Magor ala Colin Farrell byl hodně povedenej. Nejvíc mě ale na filmu zaujal výkon, pro mě doposud neznámého, Charlieho Daye, to je komik jak se patří a scénka s kokainem je fakt výborná. Naopak mně dost iritoval Jason Sudeikis, vůbec mi tam neseděl a zdálo se, že i dost přehrával. 70% ()

TSZ

Očekávání byla velká, ale jejich naplněnost tak poloviční. Jen proto, že se dnes točí opravdu celkem málo takto černo-humorných komedií dávám tři body, občas jsem se pousmál, ale (podařeného) humoru tam celkově mohlo být mnohem víc. Ovšem tři šéfové coby vedlejší postavy byly naprosto dokonalé. ()

apollines

Možná to je z mé strany přehodnocené, možná taky ne. Já osobně jsem se výtečně bavil. Spousta vtipů, co se objevili ve snímku sice už existují, ale zde byli převedeny do absurdních možností. Vše s neočekávaným závěrem, tedy šťastným koncem. ()

RajCZitko

Podle traileru a zdejšího hodnocení jsem od toho čekal teda o dost víc. Neříkám, že to není vtipné a na tento typ filmu je to i hezky udělané, ale samotný příběh je dost tupý, řada vtipných fórů vypadá hrozně vynuceně a celkový dojem tak nic moc. Určitě todle minimálně nějakou dobu už nebudu vyhlédávat ke shlédnutí. ()

departed

Napěchováno hláškama až po okraj, ale co mě opravdu rozesmálo nejvíce, byl Spacey, jenž střelil sám sebe do nohy a jeho následné "Á, God that hurts so much, son of a bitch." mi zaměstnalo bránici následující půl minutu. A Sudeikis se zatím jeví jako nadějný komediální herec, uvidíme jestli mu to vydrží po delší dobu. ()

Alojs

Poměrně slušná komedie, kde jsou ústředními postavami "záporáci". Po skončení filmu si možná leckdo posteskne: "Více Farrella, více Spaceyho, více Aniston!" Všichni tři totiž hrajou skvěle a očekávánému komediálnímu orgasmu brání pouze scénář, který záhy opouští zábavnou šikanu a pokouší se "řešit a uzlovat". Šéfové na zabití jsou zároveň TOU KOMEDIÍ, které notně škodí samotné trailery. Samotný film již nenabízí mnoho navíc, nejschopnější fóry byly předem "vytroubeny". Přesto všechno zůstává i po pozření spokojený pocit. Byť ambice sahaly výše. A ne že ne. ()

TommyDiamond

Nápad nebyl špatný ani ohraný a zbavit se svých šéfů v mezích zákona dá někdy pořádnou fušku. První půlhodinka byla slabší, ale jak film nabral otáčky dobře jsem se bavil. V roli hlavních tři aktérů bych si klidně dokázal představit někoho úplně jiného. Působili na mě hodně nesourodě. Zato Jamie Fox a Kevin Spacey byli pekfektní. Jenifer Aniston v roli nymfomanky. No to snad ani nemusím hodnotit. Konečně bych začal dělat v práci přesčasy mít ji za šéfku. Celkově 60% ()

ArtLady

Nikdy by som nepovedala že Colin Farrell sa dá tak zhovadiť ...pardon za výraz....ale taký herec na takú rolu...hmmm ....nič moc...Prekvapila Jennifer ..tá bola skvelá:D jej postava nymfomanky bola naj z celého filmu.. ()

Evushe

Napadá mě spoustu praktičtějších, morálnějších i divácky atraktivnějších způsobů, jak se zbavit příšerného šéfa, než se ho pokusit zabít... ()

liberita

Film, ktorý spočiatku vyzerá ako priemerná komédia a neskôr sa z neho stane gangsterka plná vydarených hlášok. Prečo nie ? Ja som sa na nej výborne pobavila a zasmiala. Ústredné trio na čele s Batemanom odviedlo naozaj dobrú prácu a niekoho tak podrazáckeho a zákerného ako si tu zahral Kevin Spacey by som za šéfa fakt nechcela. Navyše je vo filme viacero nečakaných momentov a nie je až tak ľahko predvídateľný, ako by sa mohlo zdať. ()

Milda003

Příjemná, zábavná komedie u které se člověk nenudí. Herecké obsazení není také úplná katastrofa a scénář je zajímavě propletený tak, že divák málo kdy předvídá co se bude dít. ()

diabolique

aaaaa... co ja viem?... nebolo to zle, no zaujimavi boli iba "bossovia" a tych tam bolo malo.:( Ostatni iba doplnali a to je na 5 hviezdiciek malo:( Kazdopadne Anistonova, Spacey a Farrell mali dostat viac priestoru a bolo by to podla mna lepsie. ... po asi 20-tich opakovaniach musim pridat este jednu hviezdicku. Stale trvam na tom, ze bossovia mali dostat viac priestoru, ale naozaj sa na tomto filme zabavam stale viac a viac - well done!:) ()

BuchtiCZ

Chvílema i docela vtipné, ale z takového ansámblu a námětu šlo určitě vyždímat víc. Spacey výborný jako vždy a děvka Aniston ve své nejlepší roli! ;) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)