Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

DadysGirl

3,5*- 4* Ale jelikož hodnotím hned po návratu z kina, vyšší vítězí... Colin slizkej a nechutnej, Charlie Day rozkošnej, Jason Sudeikis si mě už dávno získal a jennifer... Ach Jennifer, je neuvěřitelně nádherná a sexy... A ještě nemžu zapomenout na Jamieho Foxxe, kterej mě naposto rozsekal... Good job, guys... Kočka a kokain se mi vryli do paměti na douho... ()

Allka

Tohle bylo tak strašně výborný! V kině jsem řvala smíchy, což se mi už dlouho nestalo. Pár míst bylo sice trošku odfláklých, ale jinak bych nic nevytkla. Pokud vás nezaujal obsah ani jména ústřední trojky, zkoukněte to aspoň kvůli Jen. Nejen, že čtyřícítka na ní vůbec nezanechala stopy a stále je to jedna z nejvíc sexy hollywoodských hereček, ale to, co tady předvádí, je pastva pro oči i uši. Musela si to moc užívat :) ()

Bounded

Za dvě a půl. Šéfové mají dobrý situační humor, skvělé obsazené vedlejší role, ale hlavní trio je občas na zabití. Postavy kromě Batemana podle mě nebyly úplně nejlepší castingové volby (zvláště Charlie Day), co spíš, jsou v některých pasážích dost otravné. V jiných naopak fungují jejich"vedlejší" vtipy výborně. Jako třeba: "Jedla to od studené do teplé." Spacey byl s Farellem klasicky na jedničku, bohužel to samé nemůžu říct o Jennifer Aniston. Přílišná sprostost mi u ní docela vadila a scéna s mobilem ve vaně už mi přišla vyloženě trapná, a to běžně nemám s podobnými výlevy problém. Jenom to tady na mě působilo příliš prvoplánově, aby se prostě i jednodušší diváci mohli zasmát prcince. Kolem a kolem to ale zabavilo a po nudné úvodní čtvrthodince to nabralo správný směr. Být tedy na Horrible Bosses naštvaný protože nejsou nijak výjimečným filmem (spoustu se toho dalo zpracovat lépe) by bylo zbytečné, protože je to prostá šablonová oddychovka na kterou stejně mozek nechá časem zapomenout. (Viděno v kině 21.8.2011) ()

Bezmenny

Myslím, že to mala byť komédia. Ale až tak veľmi som sa nesmial. Najsmutnejšie to bolo asi vtedy, keď som si uvedomil, že najlepšia hláška filmu prišla až po titulkoch. V príbehu o zabití jedného totálneho paka, jedného feťáka a jednej nymfomaky sa to asi nedalo. Napriek tomu to malo svoje svetlé chvíľky. A malo to okamihy, keď mi to liezlo na nervy... Tak pol na pol. ()

dj_kure

Dalo se z toho vytřískat víc. Škoda. Jenže za super extra hot Aniston a perfektní fóry (hlavně vedlejší postavy - šéfové válí) to nejde pod čtyři hvězdy. 69% ()

crjules

Zajimave obsazeny film , kde snad kazda vedlejsi role je tak silne a k popukani zahrana, ze prehrava hlavni hrdiny (kteri mi mimochodem neskutecne lezli na nervy). Exceluji hlavne Farrell ,Foxx a Spacey. Jo a mit za sefovou Aniston, tak ji nezabiju ani omylem! :) ()

john.h

Bavil jsem se a smál jsem se mnohem víc než u průměrné komedie. Potěší spousta známých jmen, která ve svých rolích předvádí bezchybný komediální výkon. Chtěl bych pracovat v ordinaci s Jennifer Aniston. ()

dydl1

Povedený dílko,avšak děj mohl být víc rozvinut a opravdu dobrých gegů tam bylo poskromnu.Ale když to beru v globálu,nenudil jsem se a úsměv se mi na tváři taky vytvořil,takže pěknejch 55%. ()

Shredder

Paradoxom je, ze hlavne postavy su odsunute na vedlajsiu kolaj triom Spacey, Farrell a Aniston, ktory aj napriek malemu priestoru maju jednoznacne na vrch. Hlavny problemom vsak ostava nevyuzity potencial napadu, ktory zabija absolutne nevtipny scenar. Keby sa pera chopil niekto schopny a sefovia by dostali viac priestoru a ekvivalentnych hereckych kolegov, mohli sme tu mat jednu z najlepsich komedii za posledne roky, takto nam naservirovali len dalsiu radovu jednohubku. ()

odvedle

Niekedy je skrátka dobrá spoločnosť na nezaplatenie. Film splnil, čo mal, a to dosýta pobavil. A keď už sa mnohí púšťaju do porovnávania s Pařbou ve Vegas, tak aj sa pridám, táto komédia je podstatne lepšia! Tohto roku jedna z najlepších komédií, nie najlepšia, ale dosť dobrá! ()

icespoon12

Nevěděl jsem co od tohoto filmu čekat a po jeho shlédnutí jsem byl příjemně překvapen. Velice vtipná a příjemná komedie. A souhlasím s těmi, kteří píšou, že film má ještě mnoho nevyužitého potenciálu. ()

kihsleek

Příjemná popcornovina s výbornejma hereckejma výkonama (ještě aby ne, při tom obsazení), pár dobrejma vtípkama a tak... bohužel občas zbytečně předvídatelná, dějově slabší a "slightly over the top". Spousta nevyužitýho potenciálu. ()

johhny007

Skvělý zážitek slyšet Charlieho Daye myslím , že na jeho originál dabing nebude ani zdaleka dosahovat . Jinak úžasný nápad , skvělá zápletka u toho filmu jsem se po delší době fakt zasmál 98% ROZPOČET: $35-$37 million VÝDĚLKY: $209.6 million ()

Stanix

Zábavnost sledování počínání tří hlavních postav - nespokojených zaměstnanců - mi připadla téměř nulová. Větší idioty, aby člověk pohledal, hlavně Charlie Day je v demenci zřejmě mistr. Ovšem při konfrontaci se svými šéfy to bylo o něco zajímavější. Šéfka J. Aniston byla opravdu výborná a "expert" Motherfuckazz Jones příjemným spestřením. Absolutně nechápu proč se Colin Farrell pouští do takových postav. Musí mu být nad slunce jasné, že si tím degraduje svoji hereckou prestiž a exkluzivitu. Snad to bylo jen klopýtnutí. ()

Lukaso1

Řekněme si s čistým svědomím kdo někdy nechtěl svého šéfa dostat pod kytičky:-) Hlavním protagonistům se nikdo z nás nemůže divit, proste si o to ty šéfové koledují. Je to fakt zábavná podívaná s příjemným hereckým obsazením i koncem. Já se bavil a věřte že budete taky :-). P.s. Jennifer Aniston to tam fakt sekne!!! ()

VvV14

Tenhle výtvor nejde brát vážně. Ale já jsem se už dlouho takhle nenasmál. Setha Gordona neznám, nic méně mu to vyšlo. Hloupé narážky a vtípky se po celý film různě mixovaly, aby nakonec vzniklo něco, co se výkonem celé trojice (Bateman, Day, Sudeikis) pomalu blíží ke komedii roku. Ale to je věc osobního názoru. Za mě 4* a slzy smíchu v očích. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)