Zombieland: Rana istoty

• Česko Zombieland: Rána jistoty (viac)

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin sa v pokračovaní kultovej zombie komédie vydávajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou. Cestou budú mať dočinenia s novými, vyvinutými druhmi zombie aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich svojskej provizórnej rodiny. (Itafilm)

Kvajet

Kdybych měl popsat druhý díl Zombielandu jedním či dvěma slovy, použil bych "nápaditý" či "stylový". Nadprůměrná, nápaditá a místy špičková akce, humor a hlášky na každém rohu. Místy dialogy dost stojí a nepříjemně mi připomínaly scény z náhodných (lepších) Scary Movie. Proto jen 4 hvězdy a doufám v 3 díl. ()

marrrrian

Pri vstupe do Zombielandu v roku 2009 som bol sotva dospelý. Po návrate po 12 rokoch (videné 2021) som sa akoby vrátil v čase. Problém je, že už nemám okolo osemnástky a tie veci, ktoré prekvapili minule, zopakovať nestačí. Navyše, hercom sa podľa mňa nepodarilo naplno nájsť pôvodný drive a tak sa vytratilo jediné, čo by spravilo dvojku záživnejšou. ()

Perunwit

Master of Puppets na úvod a měl jsem jasno. Parádní nekorektní jízda, hláška za hláškou a ověřená sestava, korunovaná legendou na úplný závěr. "Ty kundy nám roztavily kvéry!" ()

Ironhead

Jedničku mám vážně rád jako takové klasické guilty pleasure, ale tohle bylo strašný... scénář, režie, lokace,.... herci, na kterých je vidět, že je to tentokrát asi moc nebaví... prostě silný zklamání. *palec dolů* ()

PatrikP4

Na tohle jsme čekali 10 let? Pár momentů to mělo ale žádná hitparáda... Woody a Jesse jsou pořád děsně otravný (stejně jako v Podfukářích kdy sem je nemohl vystát)... Emma o 10 let starší a evidentně nasraná že její mladší "sestra" má větší koziska než ona, jenomže ta nasranost se sní táhne celý film a Emma zahraje svoji postavu podle mě děsivě... Potkáme hipíka a pak další hipíky, hulíme trávu, potkáme osamělou dámu, které se jako zázrakem zombie vyhýbají a Woody se konečně zamiluje, potkáme další dva kteří se nápadně podobají naší původní dvojce... Jo a ještě jsem zapomněl na růžovou dilinku Zoey, která možná byla že všech nejlepší a zahrála přesvědčivě... A Homer byl fakt povedenej... ()

Scaevola

Vlastně přesně to samé jako u prvního dílu, který se mi zcela podle očekávání vytratil z paměti: Přímočaře vtipná kombinace odlehčenosti, krvavosti a několika dobrých nápadů (opakování pravidel, postmoderní hippies) se ve vzpomínkách dlouho neudrží, ale na jeden večer příjemně pobavila. ()

Dombzila

Já se nepřestávám divit, jak se druhej Zombieland tak moc povedl. Jednička sice není vyloženě slabá, ale rozhodně bych se jejím fanouškem nenazval. A po deseti letech vznikla dvojka. Očekával jsem pouhé milkování značky, ale dost jsem se zmýlil. Rána jistoty si bere z prvního dílu to nejlepší a ještě o třídu to upgraduje. Postavy jsou tak opět úžasné, možná i ještě lepší. Obzvlášť Woody Harrelson si mě naprosto ukradl a jeho Tallahasseeho naprosto miluju. Nové postavy jsou taky super. Zlepšení je tu i u akce, která mě zde bavila mnohem víc. Tomu napomáhá i znovu dost povedený soundtrack. Velký pokrok tu je i u humoru, kterého je víc a přišel mi i vtipnější. Nakonec můžu pochválit ještě slušné masky a efekty. CGI tu sice je, ale do očí nijak moc naštěstí nebije. Sečteno podtrženo, Zombieland: Rána jistoty naprosto předčil má očekávání a jedná se o silně zábavný film, který u mě na plné čáře překonává jedničku. Skvělá podívaná. 85 % ()

Tadas

Toto jsem opravdu nečekal.. Comeback po 10 letech a furt jeden z nejlepších zombie filmů ! Bál jsem se že to zkazí, jak už to bývá zvykem když si fanoušci vynutí další díly, ale troufl bych si říct, že Double tap konkuruje s přehledem jedničce a v některých částí je i lepší ! ()

CheeseFigure

Lepšie ako jednotka? To nie. Aj tak zábavné? To hej. Woody Harrelson je sympaťák a najzábavnejšia časť filmu, Emma Stone je kočka, Jesse Eisenberg je fajn a tú štvrtú spomínať netreba, keďže slúži skôr ako dôvod, prečo cestovať, zombie zamorenou, krajinou. Trochu škoda, že dvojníkov Harrelsona a Eisenberga nevyužili viacej, mohli byť z toho celkom zaujímavé situácie. A tá bloncka mi liezla na nevy, ale to bol asi jej účel. A tiež potešil Bill Murray. Som zvedavý, že ak bude trojka, či sa tam tiež nejako Murray vyskytne. ()

bigmatko

pre niekoho nezmysel pre iného skvelá zábava. pre jedného nepochopené vtipy pre druhého predstavenie čierneho humoru. Zombieland nadviazal na šialenstvo prvého dielu a bavilo ma to dokonca ešte viac. Postavy dozreli na profesionálov prežitia a vyšperkovali aj zabíjanie zombíkov. Čas prospel aj príbehu aj postavám. z jedinou výnimkou a tou je litle Rock. K nej žial čas nebol príliš milosrdný ale museli ju vrátiť aby bola zostava kompletná. určite to nie je film pre bežného amatéra. Ale pre skúseného zombie fanúšika to je chuťovka plná humoru, šialených zabíjačiek a výnimočne strelených postáv, ktoré si to užívajú. ()

FISHa

Tohle pokračování ani nemusí přijít s ničím novým, originálním, aby pobavilo....Stačí ústřední parta, uvolněnost, super hlášky, vynalézavé násilí a jede to až do samého konce!! Nové postavy fajn bonus, každá z nich pobavila, hlavně roztomile hloupá Zoey Deutch :-D její růžová blondýna byla skvělá :-D P.S. Woody Harrelson je prostě frajer .... třetí díl bych si dal s chutí ! Za mě 8/10 ()

CaptainAss

Původně jsem si myslela, že tenhle snímek nebude stát ani za návštěvu kina, ale jakmile mě na to vytáhli, tak jsem toho nelitovala. Nečekala jsem, že pokračování bude mít úspěch. Zábavná akční komedie, která je taky s nechutnými záběry na mrtvé zombies. Velice dobré narážky, poklidná komedie, sem tam mi přišel děj moc natahovaný. Ale všechno špatné vykompenzovala podtitulková scéna, u které jsem se řezala smíchy. Pokračování stojí za to, aspoň za to jedno zhlédnutí. ()

nudlis

První zkouknutí na mě moc velkej dojem neudělalo - průměrná zombie "komedie", horor ani omylem, ale akce je tam celkem dost. Žádná velká řachanda to není, hlášky nejsou špatný, ale válet po zemi se fakt asi nebudete. Časem se na to podívám znova a třeba se mi to bude líbit víc. P.S.: Trochu mi vadí, že Eisenberg se pořád tváří jako že je mistr suchýho anglickýho hláškování a podle mě mu to vůbec nejde. To samý mi na něm vadilo v Podfukářích nebo v Café society. Ale amíka v sobě prostě nezapře. ()

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Chystá se návrat do Zombielandu

Chystá se návrat do Zombielandu

18.05.2018

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, příští rok uplyne 10 let od premiéry Zombielandu. Ujetá komedie s Jessem Eisenbergem, Woodym Harrelsonem, Emmou Stone a Abigail Breslin celou dobu čeká na pokračování. A… (viac)