Zombieland: Rana istoty

• Česko Zombieland: Rána jistoty (viac)

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin sa v pokračovaní kultovej zombie komédie vydávajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou. Cestou budú mať dočinenia s novými, vyvinutými druhmi zombie aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich svojskej provizórnej rodiny. (Itafilm)

Frca

Už od úplného začátku filmu jsem věděl, že jsem své peníze neutratil pro nic za nic. Film naprosto skvěle šlapal a celá ta parta z prvního filmu si to neskutečně dávala. Návrat po deseti letech byl neuvěřitelně nostalgický a bylo vidět že si to všichni herci užívali. Emma Stone je zde skvělá a neustále hláškující Woody Harrelson je taky pořád stejný. Samozřejmě nesmí chybět stará známá pravidla, kterými nás v Talahasse zásoboval již od prvního dílu a samozřejmě i Zombie kill of a week. Jsou zde i nové postavy, ze kterých mě hodně pobavila blbá blondýna Madison. "Zombie jdou po mozcích, ale ona žádný nemá." Dávám pět hvězd. Jinak to nejde. A Easter Egg v post credit scéně, která skvěle odkazovala na první díl, neuvěřitelně potěšila. (A jeden rádoby horor expert se může s tím odpadem jít vycpat.) ()

The_soloist

Tak toto jsem opravdu nečekal. Humor zůstal někde v prvním dílu společně s překvapením. Nejlepší z filmu tak byl casting převzatý z Walking Dead a digitální efekty. Nejsmutnější je fakt, že kdyby tvůrci namísto tohoto paskvilu vytvořili spinoff s Billem Murrayem, bylo by to 100x lepší. Jeho potitulková scéna byl totiž jediný moment k zasmání se. ()

GejmronCZ

Tak já se musím přiznat, že po 1 jsem se docela těšil, kdy bude 2, no a voala, je to tu. Hned teď a tady říkám všem, že tohle je jeden opravdu z mála filmů, co překonali nebo se vyrovnali opravdu velmi těsně svému prvnímu předchůdci. To se u dvojek zrovna nestává. Celé kino se smálo skoro furt, takže jsem rád, že jsem nebyl jediný jako vždy. Rozhodně doporučuji pro ty, co mají rádi zábavu a sprosté hlášky, toho tam je plný film... speciálně od Woodyho, ten tam jede jednu za druhou. Každopádně pro mě jako nějvětší a nejlepší scéna byl neskutečnej ragequit Tallahasseeho v garáži, když přijela Wichita pro "zbraně a náboje". Ten byl TOP! Naprosto mě vodjebal, ale opravdu úplně, nemohl jsem skoro dýchat. ()

zdenzo

Narozdil od jednicky nic noveho. Jasne, porad superchemie mezi herci, ale fajnsmekr potrebuje vic. Hodne prvoplanove a citelne. Skoda. ()

Drozdo57

Uvidíme, či dvojka získa ten "skorokultový" status jedničky. Po prvom pozretí v kine som bol ale nadšený. Najslabším článkom filmu je možno príbeh. Ten ale nebol nič extra ani v prvom dieli. Zachraňujú nás ako vždy postavy, ktoré sú teraz možno ešte lepšie. Určite jedno z lepších pokračovaní, čo som kedy videl. ()

kacir

Chcel som dať štyri hviezdičky, ale keďže PSYchopat tCHOR je jeden arogantný, samoľúby, zkrachovaný chrapúň, z ktorého mám problém udržať obed vo svojom žalúdku, tak dám za päť. Prečo konečne nenatočíš ty nejaký super horor storočia, ty plná huba kecov? Fuj, je mi z teba ozaj zle. Rec?!? Ako fakt sa daj liečiť.. Inak film je veľmi príjemná oddychovka :) ()

djbarrel

Příjemná popkornová zábava. Film svižně utíká, postavy jsou klišovitě barvité, některé efekty jsou trošku trapné, ale v celku to dobře funguje.Je to hlavně komedie a tak se to musí brát. Jako horor by to nefungovalo ani trošku. Původně jsem chtěl dát čtyři hvězdy, nakonec, ale musím jednu ubrat za ten konec, protože se mi zdál poněkud odfláknutý. Śkoda, ale jak jsem už psal, jako komedie to funguje, i když asi jen na jedno shlédnutí. 67% ()

srolyma

Jedničku jsem neviděl a tak jsem šel bez bázně a hany rovnýma nohama do dvojky s tím, že se mi dostane bezuzdná vybíjecí zombie taškařice. A dostalo se mi vztahové téměř až romantické komedie, kde se řešily partnerské problémy okolo žádosti o ruku a mezigenerační rozepře mezi otcem a jeho pubertální jakože dcerou. A do toho se čas od času zlikvidovalo pár zombíků. Ale proč ne. Celkem zábavná jednohubka. ()

Kinofil

|| R || Sony || Rozpočet: $42 mil. || USA: $72 731 732 - ČR: 7 731 349 Kč - Celkem: $120 568 225 || Vesměs stejné jako jednička, jen o maličký kousek slabší. Asi tím, že všichni zestárli, někteří ztloustli (Breslin) a nedaří se (resp. není důvod) navázat na překvapení prvního dílu. Stále je to chytlavá nenáročná blbina na lehce pod úrovní Deadpoola, s dobrými hlášky, rychlým tempem a solidním obsazením. Trochu to brzdí odbočky na vedlejší kolej a nevyužitá camea (až na titulkovou scénu), ale i tak je to slušná zábava na páteční večer. 65%. ()

AndrewNewman

Kým prvá časť sršela originalitou, tá druhá je po dejovej stránke totálne stratená. Zachraňujú to len ako tak skvelé triky, akcia a hlavne sexi dámy počínajúc kozatou Abigail, z ktorej sa stala prvotriedna sexica so štvorkami! Proste úžasné. Myslím, že najbližšie filmy s ňou si pozriem len preto, aby som aspoň z časti videl ten jej brutálny dekolt! ()

vodkasesemte

Tam hraje opět Emmička? Puvodně jsem to stáhnul kvuli Zoey. Thats, what I want . Another gun. Všichni tak zestárli a dospěli. Choděj spolu? Marriage. Are we droping her out into animal shelter? You recover realy quickly. Thank you. Travel light (7). Seat belt (4). Limber up (18). Sextuple tap. Whatever the nine-uple word is tap. Apex predators. Top of the food chain. In great dishonor such as this ancient samurai warriors reguire to commite seppuku (včera Ronin). Fucking minivan. My mom has that car. So the mine. Zombie, not a velociraptor. If you love her, shoot her into the face. Its right thing to do. I think shes making a good point. When something bad happen, you have three choices. Let it to define you, destroy you or strengthen you. Jdu hrát Stalkera. Babylon is a comune, safe heaven. Protected from all sides (Jericho, satanovo město). No guns or violence of each kind. A young ppl too. Generation Z living in peace and the harmony (tomu věřím, jinak by nepřežili). Babylonská věž. Welcome to the Babylon (no way). Nahoře Eden, Strom života nebo moudrosti, letní olympijské hry v Londýně – ceremony. Expect the unexpected. Začíná to bejt zamotaý. Na co pravidla, všechno je chaos (my way). Cardiovascular fitness. World is your bathroom. Beware of bathrooms. Mind your manners (65). Keep your hands to yourself (42). To měl ten strejda z Coverfield Lane taky. Sunscreen (36). Confirm your kill (5). Same things, different words. Its great to having two of you. dont be afraid to ask for help (2). I cant argue that logic. Portished (poršíd). This is our Avalon – poetically used for the island (albion). Menas also world, district, country (mám, ale základ jsem zpapomněl – spojení jen s Velkou Británií). The world above, the visible world", in opposition to "the world below", i.e., the underworld), or *alb-, Proto-Indo-European for "hill". Albina eldest greek princess banned from home for crime mated with evil spirits. Kill those motherfuckers. Seatbelts are there for reason. Homer. I hate mondays. Konec bombovej. ()

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Chystá se návrat do Zombielandu

Chystá se návrat do Zombielandu

18.05.2018

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, příští rok uplyne 10 let od premiéry Zombielandu. Ujetá komedie s Jessem Eisenbergem, Woodym Harrelsonem, Emmou Stone a Abigail Breslin celou dobu čeká na pokračování. A… (viac)