Zo zákulisia Markízy

(relácia)
Publicistický
Slovensko, 1997, 18 min

Dvadsať minút Zákulisných informácií. Novinky o moderátoroch a redaktoroch TV Markíza, aké veľké projekty sa chystajú, a ešte mnoho a mnoho... (oficiálny text distribútora)

Smok odpad!

Nerozumiem, prečo by ma malo zaujímať, čo sa varí v kuchyni jednej nechutne komerčnej televízie (a áno neodpustím si to ani v tomto komente - ktorá nás v hlavnom vysielacom čase niekoľko krát do týždňa kŕmi tureckou telenovelou). Snáď len to, aby som sa dozvedel, aké "tromfy" ešte na nás mienia vytiahnuť. A to všetko v podaní nasliznutého Romana Jurašku. No fasa... ()

MM_Ramone odpad!

Úplne zbytočná relácia. Na čo je to dobré? Stále dokola tie isté dristy a tie isté ksichty. TV Markíza robí so svojich divákov tupohlavé zombie, ktoré sú ochotné sa pozerať prakticky na čokoľvek, čo im naservíruje. Napríklad aj svetoborné novinky "Zo zákulisia Markízy". Novinky o moderátoroch, redaktoroch a programoch, ktoré spoločne tvoria jeden samopropagujúci, publicistický odpad! ()

Arsenal83

Kedy si to dávalo zmysel a človek sa normálne aj tešil, čo ten Rusko pripravuje, aké novinky uvidíme na TV Markíza ako etalón objektivity a televízie západného typu. Postupne po rokoch človek vytriezvel. Z Ruska sa stal minister a dnes po rokoch trestanec najvyššieho rangu. Aj so svojím nepriateľom Kočnerom. Mečiara dali tieto kliky dolu, pretože bol vraj mafián a oni to vlastne tiež boli mafiáni... ()

Marek1991 odpad!

Samopropagácia vlastnej komercie! Toto je nový žáner, čo vymyslela TV Markíza a žiadne zaujímavosti od toho nečakajte. V minulosti, keď to uvádzal Repčík to stálo aspoň za dve hviezdičky, postupne ako to prebral Juraško ma z toho až napína. Choré! ()

corpsy

Hodnotenie je za prvé ´´markizácke´´ roky, keď ešte táto televízia za niečo stála a bola v našich končinách takpovediac revolučná. ()

corona odpad!

Pri sledovaní tohoto zaujímavého magazínu sa vždy dozviem pre mňa zaujímavé a podstatné informácie ako napríklad: ktorého projektu sa zúčastní ťažný kôň Markízy Marianna Ďurianová, aké zmeny sa udejú v seriáloch ktoré nepozerám a hlavne ktorá redaktorka Televíznych novín bola na liftingu. ()

kebom

Sledoval som to pravidelne kedysi keď začínala Markíza a uvádzal to P. Rusko, malo to vtedy ešte istú úroveň a všetci sa vytešovali, keď sľúbil zaradenie nejakej relácie do vysielania. Nezabudnem, že ľudia vtedy do Markízy vkuse písali a žiadali o animovaný seriál Ninja Korytnačky a Rusko ich furt odkázal na ten debilný film. Mimochodom seriál do dnešných dní na Markíze nešiel. Potom to uvádzal Repčík a potom to už nestálo ani za reč. Povedal by som prvých 10 vydaní aj ****, zvyšok medzi * a odpadom. ()

-soch-

Neviem či je táto relácia niečím, čo sa dá hodnotiť :-) Veď to trvá 15 minút. Ale súhlasím, že viac sme sa dozvedeli, keď to moderoval Repčík, ako teraz, keď tam poskakuje Roman Juraško a dokopy neprezradí nič. ()

st3f0o odpad!

Boli časy kedy táto relácia mala svoj význam, vystupoval v nej generálny riaditeľ, ktorý okrem iného priamo odpovedal divákom na ich otázky, informoval ich o pripravovaných zmenách, o tom aké filmy majú v pláne vysielať.. atď... to už je ale veľmi dávno. Názov relácie sa za tie dlhé roky síce nezmenil, no jej obsah už nie je pre zdravo-uvažujúcu ľudskú bytosť sledovateľný... ide o dokonalé dvojča rovnako sračkovitého, na samotnom dne žumpy hnijúceho výkalu pod trefným názvom Smotánka. ()

Kritik.

Za čias Pavla Ruska to ešte malo akú-takú výpovednú hodnotu, divák sa dozvedel nové (vtedy ešte naozaj užitočné) informácie, celková atmosféra začínajúcej Markízy bola príjemná, dôležité otázky z oblasti zákulisia TV boli práve v tejto relácii zodpovedané, detaily vysvetlované... Neskôr to už bola iba fraška. ()

helrohir odpad!

Spočiatku sa táto relácia dala zniesť, pretože prinášala zaujímavý pohľad na fungovanie tejto televízie a informovala o zaujímavých, prevažne filmových udalostiach na Markíze, ale jej súčasná podoba s moderátorom Juraškom je zbytočný odpad, ktorý len zapĺňa miesto. ()

RigorMortis

Niektoré reportáže boli fajn, iné úplný nonsens. Taktiež sa to ešte držalo nad hladinou, kým to moderoval bývalý riaditeľ, s výmenou moderátora to začalo klesať ku dnu. Je to síce "made in Narkóza", no dať tomu totálny odpad by bolo odo mňa pokrytecké. Takže aspoň symbolickú 1*. ()