Brooklynský gangster a produktívny zabijak Jimmy Conlon (Liam Neeson), kedysi prezývaný Hrobár, už zažil aj lepšie časy. Teraz 55-ročného Jimmyho, dlhoročného najlepšieho priateľa mafiánskeho bossa Shawna Maguirea (Ed Harris), prenasleduje okrem hriechov minulosti tiež vzdorovitý detektív, ktorý bol celých 30 rokov vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslednej dobe sa však zdá, že Jimmy nachádza jedinú životnú útechu na dne pohára whisky. Ale keď sa terčom stane Mike (Joel Kinnaman), Jimmyho syn, ktorého celé roky nevidel, musí sa Jimmy rozhodnúť medzi zločineckou rodinou, ktorú si vybral dobrovoľne, a skutočnou rodinou, ktorú kedysi dávno opustil. (TV Markíza)

hous.enka

Chyť ho, když ho dokážeš, protože jinak... Záběry Nového Yorku byly udělané občas až příliš okatě počítačem a chvílemi jsem měla dojem, že sleduji vide z nějaké počítačové hry. Chyběl mi moment, proč se syn zřekl otce, ale zas se mi pak líbil závěr v lese. Asi to bude mou slabostí pro brokovnice. ()

maddy

Run All Night – film snáď s tým najvýstižnejším názvom, skutočne tu o mnoho viac ako ten beh skrz jednu noc nejde a vo svojej podstate je Run All Night len ďalšou neesonovkou v poradí využívajúcou tie najtypickejšie žánrové atribúty. Áno, je to stávka na istotu, ktorá nemôže ničím prekvapiť, ale vadí to, keď žáner žmýka na maximum a s takou presnosťou? Myslím, že vôbec nie. Run All Night síce neprináša vôbec nič nové, ale silná režisérska ruka Jaume Collet-Serra z toho aj po tretí krát dokázala vytrieskať non-stop našlápnutý akčný thriller, ktorý ani raz nedrhne v tempe, je si stopercentne istý v akcii, ani raz neskĺzne do B-éčkových vôd a ešte to celé zaobalil do šmrncu temnej kriminálky, kde ústredné duo protivníkov Liam Neesom VS Ed Harris dokáže svojou charizmou hravo predať aj nijako zvlášť zaujímavú story o pomste. A v tomto prípade vôbec nevadí, že Neeson hrá už po XY-tý krát jednu a tú istú postavu. Práve naopak. Takže pokiaľ máte chuť na solídny, priamočiary akčný thriller, lepších volieb v Neesonovej je iba veľmi málo. A tomu Kinnamonovi už konečne dajte úlohu v nejakej hitovej blockbusterovej sérii! Veď sa nám tu po vynikajúcim Killing, solídnom Robocopovi a Run All Night rysuje novodobý akčný hrdina. CELKOVO: 3,5* (7/10) ()

agentmiky

V posledních letech se Liam Neeson neuvěřitelně chytil v tak dobré konkurenci herců,což mě strašně překvapuje.Znám řadu herců,kteří by se věkem,vzhledem i schopnostmi hodili více do akčnějších rolí,ale Liam všem vypálil rybník.Stále ukazuje,že mu to pořád jde.Noční běžec mě udivil svižností a akcí.Příběh se dobře prolínal.Vše to začalo docela v klidu,ale pak se to rozjelo do slušných otáček.Kinnamana bych rád uvítal ve více filmech,neboť zahrál dobře.Ed Harris a Vincent D'Onofrio jako vžd skvělý výkon(především Ed Harris,který byl zprvu nejlepším přítelem Neesona,ale pak se jejich vztah rapidně změnil).Konec neskončil "neesonovsky",což mě překvapilo.Doporučuji všem,kdo mají rádi akci.Hodnocení:75% ()

MartinezZ

Pokud jsem předchozí Neesonovce A Walk Among the Tombstones udělil kvalitní ***, tak tohle ode mě stejně a rozhodně ani víc dostat prostě nemůže. Ano, je tma, světélkující NůJork, badass a někdo, kdo potřebuje helfnout - má to atmosféru, ale to je bohužel vše a jde tak o pouze blbé béčko. Blbé hloupostmi v ději a jeho nucenou vyšroubovaností do pozice, kde jej autoři stůj co tůj (nebo běž co běž?) chtějí mít, nehledě na byť elementární pokusy o smysl. Tohle je jedna z těch nedobrých Neesonovek. Nezajímavá tuctovka. Třeba celou tu část o vyříkávání si pravdy o bratránkovi si mohli autoři odpustit. ()

Wysch

Ta trojka chlapů v hlavních rolích má zkrátka takový koule, že i stokrát otřepaný klišé a pointa ve výsledku vůbec nevadí. ()

Rosana

Tenhle žánr mi není moc blízký, avšak film byl napínavý, dobrý příběh s rodinnými emocemi a charaktery postav vymakané. ()

javak810i

Další kvalitní, tentokrát ale trochu nedradiční Neesonovka. Proč netradiční? Protože Liam zde totiž není bezkonkurenční hvězdou celého týmu. Charismatický Ed Harris mu více než dobře sekunduje a ani zbytek hereckého obsazení se nemá za co stydět. Po akční stránce filmu jsem také spokojený. Pominu-li pár za vlasy přitažených věcí (ve skutečnosti by byli Jimmy a Mike Conlonovi zastřeleni policií při první příležitosti, vzhledem k tomu, za jaké gaunery byli považováni), nemám filmu moc co vytknout. Neeson je jako vždy zručný s pistolí i pěstmi, zatímco Ed Harris vyplňuje spíš tu více atmosferickou část. Filmu se ale nevyhnuly nějaké ty klišé o rodinně, ačkoliv to se dalo čekat. Za mě 4* ()

Praxis

Chci být Liam Neeson. Sakra ten chlap má elánu na rozdávání, navíc si pro ostřejší slovo a kulku nejde daleko. Když mu pomáhá jeho drsný syn Mike, chce se vám radostí brečet. Takový rodinný thriller, kde ukápne slza nejen děvčatům, ale i drsným týpkům s tetováním. Tohle by šlo... 87% ()

havLord

strhujici, nepredvidatelny pribeh, s mistrne vybudovanymi postavami. liam neeson jako akcni borec - to je prekvapeni a doufam, ze se v jeho kariere dockame dalsich takovych roli!! ()

Ellmariachi

Galileo Galilei a Albert Einstein jsou podle jedné písně od Kabátů nejslavnější opilci v dějinách. Pokud by někdy Milan Špalek chystal pokračování songu s velikány filmového plátna, tak by určitě Bruce Willis a Liam Neeson byli žhavými kandidáty. Liam v další roli vypité trosky funguje výborně. Navíc je zde vše výborně posouváno. Nejdříve snad až opovrhujete klasickými alkoholickými lži a chováním, aby jste později Liama litovali a nakonec mu jako vždy fandili. Liam opět film táhne díky svému charismatu. Navíc temný tón vyprávění mu jde na ruku. Osobně si myslím, že od 96ti hodin LN takto dobrý film neudělal. 5 hvězdiček za neotřelý konec. 90 procent. ()

GodComplex

Neeson sice hraje po padesate to same, ale stale je to efektivni. Film je sice kapku jednohubka, ale dobra jednohubka. Podobne lehce nadprumerne hodnoceni je pro filmy Jaume Collet-Serra uz ocividne standardni a asi nema ambice na vic. 6/10 ()

R.A.D.A.R.

Nejlepší film s Neesenem za poslední 2-3 roky. Špinavý, syrový začátek s perfektními herci vás navnadí na pořánou jízdu se zajímavými charaktery. Vztahy postav se vyvíjejí a je radost sledovat především hereckou partii starých harcovníků. Akční scény jsou slušné, snad až na hromadné střílení policajtů v paneláku. Tato scéna souvisí s hlavním záporem filmu, černošským hitmanem v kolumbovském plášti. Tento terminátor jakoby vypadl z jiného filmu a zbytečně drolí základní motiv filmu. Přesto za mě určitě palec nahoru, kam se hrabe nějaký Taken. P.S. Poučení: I kino může být plné, stačí zlevnit na 50 Kč :-) Kinaři vydělají desetkrát tolik na popcornu a litrových colách namísto sálu, kde jsou 3 lidi za plnou taxu :-)  Možná to provozovatelům někdy dojde :-) ()

kaylin

Liam Neeson už v podstatě spadnul do škatulky akčního hrdiny, který se snaží za každou cenu ochránit svou rodinu nebo někoho, kdo je mu nějakým způsobem blízký. On je ale prostě zajímavý herec a mě už to po několikáté baví. Hlavně proto, že tentokrát je jeho postava trochu jiná, i když konec se zase jednou sentimentálně zvrtne. ()

Rakosnicek77

Standartní Nesson, který tentokrát ani nepřekvapil, ale ani neurazil. Pomalejší začátek, brzy nechá zapomenout osvědčený Nessonův rukopis, vytrvalého a obětavého tatíka, takže o akci nouze rozhodě není a nudit se určitě taky nikdo nebude. ()

movieband

Filmy s Neesonem já můžu a jeho role ztroskotaných detektivů, které pronásledují jejich démoni, mu jdou perfektně. Run All Night sice není tak drsný, jako loňské Walk Among the Tombstones, ale i tak se jedná o dobrou podívanou. Důležité je, aby film dokázal fungovat jako celek, a tady to funguje skvěle. Jediný problém je snad jenom v utahanosti děje. Thrillerovská atmosféra je drsná a o něco slabší, než už u zmiňovaného WAT. Scéna v hořícím paneláku a závěr bylo asi to nejpamětihodnější z filmu, kde napětí bylo husté, jako kouř z dýmovnice. Za mě spokojenost. 80% ()

italka63

Špičkové obsazení filmu z prostředí mafiánských obchodů. Mělo to spád, ale mně prostě Liam na tyhle role moc nesedí. Takže u mně průměr, i když koukatelný. ()

Kaluž

Klasická neesovina s průhlednou zápletkou a výborným obsazením. Nic světoborného, ale jeden večer to příjemně zaplácne. ()

salalala

Poctivý oldschool, který rozhodně nepřináší nic nového, ale funguje takřka po všech stránkách. Je trošku paradoxní, že ačkoli si film v zámořských kinech nevedl moc dobře, z trojice spoluprací Collet-Serra-Neeson jde o zdaleka nejvyzrálejší a nejlepší počin. Collet-Serra si je jistý snad ve všech aspektech a divákovi servíruje až na výjimky vydařenou a hlavně příjemně brutální akci, která je nekompromisní a nebere si servítky. Potěší i to, že příběh není dle očekávání zcela hloupý, ale má nějaký vývoj a snaží se pracovat i s postavami, což se mu daří i díky ústřednímu dilematu mezi rodinou a kamarádstvím. Všichni tu mají odůvodněné motivace, takže se nechovají jako "debilové", ale v rámci možností racionálně. Vyzdvihnout pak musím i podařenou a trefnou hudbu, která dotváří celkově potemnělou a drsnou atmosféru nočního velkoměsta, které stále pulzuje, má ale i své temné kouty. Největší výhrou je ale skvostné obsazení, v němž pochopitelně hraje prim spolehlivý a znovu drsný Liam Neeson (když se na konci naštve a jde se regulérně mstít, aniž by bral ohledy, je radost se na to dívat), krok s ním ale drží i záporák Ed Harris (jejich společné dialogové scény patří k neakčním vrcholům filmu), příliš pozadu pak nezůstává ani Vincent D´Onofrio v roli stárnoucího policisty. Jediný, s kým mám problém, je Joel Kinnaman, jenž hvězdnějším kolegům nestačí a je místy dost toporný a křečovitý, což malinko kazí dojem. Být stopáž o něco kratší a nebýt to celé tak strašně předvídatelné, neměl bych snad ani co vytknout. Skvělá žánrovka, která by neměla zůstat stranou diváckého zájmu. 80% ()

FilmFan24

Přestože takových příběhů už tady bylo, civilní herectví Liama Neesona a Eda Harrise stojí opravdu za to. Dějové schéma dvou starých přátel zarámované do jedné noci, která se díky tomu že z přátel jsou během chvilky nepřátelé na život a na smrt, je hodně ale opravdu hodně dlouhá...Jediné co mohu vytknout jsou (pro mě ) rušivé digitální průlety kamery z místa A do místa B. Sice chápu jejich opodstatnění pro snazší divákovu orientaci, ale já tyhle manýry nemám rád. ()

PP66

Klasický velkoměstský western, či spíše tedy gangstern, který se nevymykal ani ve scénáři, ani v napětí, herecké výkony dobré. Za tři a půl hvězdy. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

V únoru 2018 se na velké plátno vrátí nejobávanější vesmírný lovec. Predátoří comeback režíruje Shane Black (Správní chlapi) a půjde o pokračování původní série, zatím ale není jasné, jestli se ve… (viac)

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (viac)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Liam Neeson nedávno prohlásil, že hodlá zhruba do dvou let seknout s akčními rolemi. Koneckonců už mu je 62 a nemá fyzičku jako třeba Stallone, není tedy divu, že se pomalu přesouvá k o něco… (viac)

Robocop v Suicide Squad?

Robocop v Suicide Squad?

16.02.2015

Joel Kinnaman prorazil díky detektivnímu seriálu The Killing a loňský Robocop ho měl proměnit v novou hollywoodskou hvězdu. Nakonec to tak úplně nevyšlo, pětatřicetiletý Švéd ale rozhodně nehází… (viac)