Rozprávkovo bohatému ománskemu šejkovi zostáva posledných pár mesiacov života. Kým mu vymeraný čas vyprší, chce dostať na tanieri hlavy mužov, ktorí zabili jeho troch synov. Ponúka svoje ropné polia, čo je veľmi lákavá ponuka, avšak zodpovedá neľahkému zadaniu. Obeťami šejkovej odplaty sa majú stať príslušníci britských špeciálnych jednotiek - elitní, všestranne vybavení vojaci, ktorí jeho chlapcov pripravili o život počas vojny o Omán. Túto pracovnú ponuku, ale bez konkrétnych detailov, dostane Hunter, legenda medzi nájomnými zabijakmi. Keď po prílete do Ománu zistí, že má zlikvidovať príslušníkov SAS, nechce sa na túto úlohu podujať. S tým sa tak trochu počítalo, pretože Hunter má byť len návnadou v zložitej hre, ktorej cieľom je najať Dannyho (Jason Statham). Hunterov žiak a priateľ je vo svojom odbore absolútna jednotka, bohužiaľ ho pred časom zavesil na klinec. Ak prácu vezme a zabije tri esá SAS, zostane Hunter nažive. V opačnom prípade má smolu. A keďže Hunter mu kedysi zachránil život, Danny nebude mať veľmi na výber. (TV Markíza)

Eksi

Po druhom pozretí s prekvapením zdvíham na 4*. Prečo vlastne, to ani sám neviem. Nejak mi to krásne všetko do seba zapadalo, akcia na ktorú sa príjemne pozeralo a De Nirova strela ala Wanted ma uchvátila. A ano, na Yvonne aj ked v menšej roli nedám dopustiť. ()

dasid

Strašná zlátanina nelogičnosť, scenár je na grcanie. Škoda nevyužitej témy mohol to byť perfektný film. De Niro samozrejme ako vždy perfektný Owen mdlý, Dominic smiešny a Statham sa snaží- lepší priemer. ()

Aresko123

Obyčajné akčné a zabudnuteľné. Takto by sa dal zhrnúť celý filmík. Zachraňuje ho akurát Statham. A DeNiro? bože ten už je ale starý.......... ()

Aselhaz

Tento film budete buď uplně ignorovat nebo milovat. Oproti ostatním filmům, ve kterých najdeme Jasona Stathama, je zde méně akce. Avšak o to více plánování a decentních zabíjení. O humor také nouze nebude, pokud tedy máte rádi ten černý. ()

JerryPilsen

Těžko uvěřit,že to takhle bylo.Tvůrci si asi pustili fantazii na špacír,skutečných událostí bylo nejspíš zobrazeno pomálu.Jinak děj ale výborný,syrový a nepředvídatelný.Časové skoky navozují tu autenticitu a režisér se nezdržuje zbytečnými detaily. ()

Necrophobic

Docela čumím na ty nízký hodnocení. Mě se film dost líbil a rozhodně jsem se nenudil.K dokonalosti něco chybí ,ale De Niro to prostě vynahradí. Dobrý akční film ,který stojí za zhlédnutí :-) ()

Zoltarek

Dle Trailerů a hlavně výpovědi mých známí jsem očekával trochu více než jsem nakonec dostal. Film zaujme především hereckým obsazením a celkový námětem (založeno na reálné události), což samo o sobě slibuje velice zajímavou podívanou, která ale bude pro některé diváky až moc matoucí a nezáživná. Pokud máte rádi herce Jason Statham, Robert De Niro a Clive Owen, nebudete zklamáni a film vás bude bavit. Opět zde bylo patrné, jak se na Jason hodí do role elitního zabijáka, který nejen že umí střílet, ale především je skvělým bojovníkem, řidičem a velice dobře mu jde utíkat. Hlavní herci vypadají ve svých rolích více než dobře a film, ač se zdál opravdu dlouhý, mě nenudil a zpříjemnil mi dopoledne. 4/5 za herce a jejich výkony. ()

JARDAHONDA

První půlka drsnějšího akčńáku působí trochu nudně, ovšem pak se vše zlomí a akční koncert v podání Stathena může začít.. Oceńuji dobře propracovaný scénář, navíc pode skutečné události.. Líbílo se mi, že film nebyl průhledný, tím pádem divák neví do poslední minuty, jak vše dopadne..Osobně jsem byl nadmíru spokojen **** ()

mad.dog

Solidní akčňák se slušným obsazením. Docela nuda, ale pár dobrej scén se tu taky najde. Třetí hvězdička je jen za De Nira, protože ikdyž je starší, rozhodně nepatří do starýho železa. ()

IceZero

trošku pohádka se slušným obsazením v níž mi to přijde pořád stejný. Elitní zabiják chce zmizet z minulého života a zapomenout na něj, ale vždycky se najde někdo kdo mu to pokazí - kolikrát už to tu bylo trošku klišé ale druhý půlka je tak nějak natočena docela zajímavě a napínavě ()

brano921

filmu chuba viacej akcnych scen ..je tam dost hluchych miest preto film vo mne vyvolal dojem ze je omnoho dlhsi ako skutocne bol... preto davam 3 hviezdy 60 % inak dobre herecke obsadenie i ked de niro mohol byt vo filme troska viacej nasadeny ako bol ()

briza73

Výborná akce. Stabilní Statham DeNiro jako vždy na úrovni a jako nadstavba výborný Purcell a Owen. Přítelkyně hezká ale klidně bych jí oželel. Ve výsledku slušná zábava kterou si časem klidně střihnu ještě jednou. ()

Chenile

Docela skoda... Mam rad De Nira, miluju Owena.... Posledni dobou se mi ale zda ze je jiz trochu preStalhomavo... a v tomto filmu dostal bohuzel hlavni roli zrovna on (jak by slusela Owenovi).... Film to neni vubec spatny ale takovy nerovnomerny.... Prvni polovina filmu 5* druha polovina filmu 2* ()

domco61

Priemerny akčák ktorý ale vďaka owenovi zaslúži ešte jednu * Statham, DeNiro a sympatický a drsný záporák Owen tomu dodá šmrnc. ()

mpet

Poměrně zamotané děje se spousty zvratů mám rád, ale čeho je moc toho je příliš. Paradoxně si myslím, že si Elitní zabijáci uškodili především svým dějem, který má hlavu i patu, občas překvapí a hlavně to není jen prázdná akce, doplněná o pár dialogů. Ale tady mě ten propletený děj hold nesedl. Možná to bylo kvůli několika hluchým místům, které zbytečně zpomalovali děj, anebo kvůli zbytečnému nastiňování politických intrik v pozadí (Buď to tam měli ukázat naplno, anebo vůbec). Velkým plusem byl pro mě De Niro, i když jeho role byla mnohem menší než jsem čekal. A také oceňuji objevení se Yvonne Strahovski. Já tu ženskou prostě žeru i přesto, že tady její role spíš zdržovala a prodlužoval děj. Jednotlivé akční scény nebyli špatné, ale Statham má podle mě navíc. Sečteno a podtrženo: Mohl to být super akčák posazený do osmdesátých let minulého století, ale k dokonalosti tomu hodně chybí. Podle mě absolutní průměr. ()

PORTER44

Docela dobrá akční podívaná,i když téma se zabijáci trochu obehrané,ale akční scény dobře udělené nechybělo ani trochu humoru a napětí,s hereckým obsazením taky spokojenost takže určitě shlédnu časem znova.J.Statham vs.C.Owen předvedli dobrou rváčskou scénu. ()

Lighthammer

Příšerná nuda. Film láká na hereckou sestavu, která je ale trestuhodně nevyužitá...Statham fyzicky, Owen s De Nirem herecky. Místy to dokáže zaujmout atmosférou (módní peklo osmdesátkové Anglie je opravdu dobrá trefa), jako celek to ale nedává moc smysl. Zápletka je neoriginální (to by nevadilo), nezajímavá (to už jo) a ještě ke všemu překombinovaná. A ze všeho nejvíc mi pila krev příšerná kamera. Obzvlášť akční pasáže zprznili kameraman a střihač tak, že by jim mohla závidět půlka Vatikánu. Nasere to dvojnásob kvůli občas dost kvalitní kaskadéřině. 40% + obří kaluž slz nad projebaným potenciálem. ()