Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Oup

Výborná akčná zombie žánrovka. Tu čo to komentujú ľudia ktorí nemajú radi Snydera, alebo zombie filmy, lol, prečo to pozerajú? Poprípade som tu našiel koment, od človeka, ktorý ten film nemá rád, lebo má predsudky. Vôbec si to nevšímajte. Je to dobré. ()

Ankroth

Netflix umí udělat parádní trailery, ve finále je to pak vždycky horší. Zombie filmy mám v oblibě a celkem se mi líbil i tento, ale štvalo mě nelogické jednání postav a někdy zbytečně rozostřená kamera. ()

Duffman 97

Tady je zase spoustu Anti-Snyderů shazující jeho filmy už z principu.Ten film je úplně v pohodě.Má své mouchy ale to každý film.Postavy jsou sympatické,děj zábavný. ()

stret

Klasická americká akčná oddychovka. Kto nemá vymastený mozog to chápe. Nie, že by nebolo treba použiť rýchloposuv pri akčných scénách - bolo to treba.  Inteligentný mozog dokáže hľadať a nachádzať riešenia. ()

Vaelor

Je to dlouhýýýýý a utahanýýýý, jak já po hoďce cvičení (okey, 40 minutách). Po dlouhé době přišel film, na který jsem se těšil a dostal jsem takovou šmudlu. Navíc je to první film, u kterého píšu komentář na tomhle novým prasáckým webu s vizáží Daniela Vávry. Takže jsem znechucen hned dvakrát. ()

kariholik

No kdyby to bylo o hodně kratší, bylo býti o hodně lepší akční jízda. Takhle je to zbytečně dlouhé, snad jako každý film od Netflixu a tím se vyplňuje scénář o třech stránkách kýblem hovadin co nedávají smysl. Škoda. Trailer vypadal jako akční odechovak a na konec nuda s pár zajimavimy akčními pasážemi. Promarněný potenciál dobrého béčka. 2 1/2 hvězdy ()

momomoo22

Tak toto bolo nezmyselné a hlúpe. Najatá skupina ide na zákazku vybrať trezor v separovanom Las Vegas plnom zombi. Prvá polhodina je o zoznámení sa s postavami . Rozmanitosť postav je klasicky korektná z každej rasy, ale to je ešte v poriadku. Problém je so sympatickosťou postáv. Polka z nich nie je...Väčšina z nich sa správa hlúpo a nezmyslene. Sú medzi zombi, ale že  by z nich mali mať strach, to nie....pomaličky si vykračujú medzi nimi, ostražitosť nič moc, keď nemajú naozaj čas tak sa len obzerajú alebo sa  práve rozprávajú medzi sebou.  Za dve a pol hodiny  ako skupina vôbec nefunguje len jeden dva páriky. Ako divák som si vôbec vzťah k nim nevybudovala a nemrzelo ma keď postupne odpadávali. Teda jedna postava bola až veľmi asympatická hlúpym správaním...K zombi...vôbec neboli hrôzostrašní, dalo sa na nich  v pohode pozerať  a aj keď zabíjali, len nebolo vysvetlené ich správanie, keďže nemali byť ako klasickí zombi. Iba pár ich malo rozum.  Efekty neboli veľmi dobré. Mesto fajn, ale tá digitálne krv bola do oči bijúca a uberalo to na „realnosti“ . Najlepší bol tiger. Súboje so zombi  sa ako tak sa dali. Koniec filmu ma až tak neprekvapil. Snažil sa to uhrať ešte na emóciu, ale efekt žiadny.  V celku to bol film naozaj zlý po všetkých stránkach. Ani strašidelný a ani vtipný. ()

ferdomravec

No som velký fanusik zombie filmov ale nieco mi tu chybalo. Nemozem si pomoct ale niektore ovela lacnejsie a menej zname zombie filmy ma zaujali viac. Keby to nebol zombie film dam tomu 3* ()

SimcaJB

Už od včerejška se můžete kochat u dalšího Snydera, který se vrátil ke zombie filmům a po strastiplném natáčení (i dotáčkám) Ligy spravedlnosti si oddychl u akční krvavé řežby. Začneme tím, že je vidět, že nejen režiséra ale i herce natáčení bavilo. Na filmu je to vidět, že je dělán s láskou a radostí. Hlavní roli, akčního, svalnatého a brýlatého šéfa zahrál Dave Bautista, který už je hereckou stálicí všech možných filmů. Jeho partu doplňují další zkušení herci, od kterých víme, že jsme je určitě už někde ve vedlejších rolích viděli, ale vůbec si je nepamatujeme - Ella Purnell (Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti), Ana de la Reguera (Kovbojové a vetřelci), Garret Dillahunt (Živí mrtví: Počátek konce) a další… Příběh je jednoduchý, tým, v čele Dave Bautistou, se snaží ukrást v Las Vegas, které je obsazeno nemrtvými zombíky, 100 miliónu dolarů v bance. Úkol je to jednoduchý, ale to provedení je těžší, když jste ve městě obsazeném tvory, co touží po krvi a pouze zabíjejí. Do toho ještě musíš vylepšovat vztah mezi otcem a dcerou a samozřejmě zachraňovat několik slabých žen (ze záchranného tábora), co si chtěli nahrabat ve ztraceném městě pár peněz, aby se měli líp až opustí záchranný tábor. Mně ten film bavil, je sice typicky Snyderovský, dlouhý až běda, plný zpomalovaček a charakteristických záběrů, ale postupné umírání týmu, ze kterého přežije na konci pouze jeden člověk, je zábavné. Není to jen tak jednoduchá vyvražďovačka hlavních postav, každá smrt je úplně jiná. Od důležité oběti, po hrdinské sebeobětování. Snyder prostě umí natáčet, je ale svůj, a proto se některým lidem prostě jeho filmy nelíbí. Ale když dostane 100 % volnost, je na filmu vidět, že jej tvořil sám s radostí a láskou k danému tématu. Za kameru si sedl i sám režisér, tak je Snyderovský tvůrčí proces opravu vidět. V kinech by možná Armáda mrtvých už tak úspěšná nebyla, je to přeci film o zombících, je plný krve a kostí, ale pro Netflix a večerní sledování na válendě je dost vhodný a doporučuji ho. 80 % ()

Danny_0707

Přijde mi že u nás v ČR to začíná jít pěkně co se uznání týče pěkně do ři.ě!! Film na poměry NETFLIX a vlastní tvorby Zacka je bomba!! Má mouchy ale jaký film ne?! Za mě dost dobrý a místy i originální :) ()

Jindra_S

Bohužel hodně podprůměrné a to na všech frontách - od hereckého obsazení, přes scénář až po technické zpracování. Připomíná to spíše televizní seriál spojený dokupy. ()

WazzapKal

Nemám rád zombie filmy, ale sakra tomuhle jsem po traileru neodolal! A maximálně jsem si to užil. Má to tempo, každá postava je v podstatě důležitá a hudební pozadí perfektní. ()

Drolit

Film nacpaný akcí, napětím, pořádnou dávkou násilí a to vše v postapo Las Vegas - co víc si přát. Jasně, daly by se tam vytknout nelogičnosti, ale na to se v podobných filmech nehraje. Jen mě mrzí, že z toho chtějí tvůrci vytřískat ještě víc a dělat prequely, sequely a kdoví co ještě. Za mě je taková universe zbytečná, když se má točit kolem takového neoriginálního tématu jako jsou zombies. Stačí jeden velkofilm. Každopádně jinak spokojenost. ()

Zaks

Vcelku zaujímavý film, ale neustále osciloval medzi odpadom a peckou, žiaľ, odpad zväčša prevládal. Vynechať nudné, častokrát absolútne zbytočné pasáže a mohla z toho byť aj zombie bomba roka. ()

Squzzer

Pravda že netflix chrlí kvalitní seriály, ale občas se povede i nějaký ten kvalitní "popkornový filmík" který by měl patřit do kin, tenhle za mě, patří mezi ně. Je možné že moje hodnocení ovlivnila flaška vína co jsem měl v sobě, ale to se taky počítá :) Obsazení filmu je vcelku sympatické, žádná postava mi nevadila i když ti šmejdi co mají chcípnout, mají majáček na hlavě, ale to jsem tak nějak předpokládal. Film začně vcelku vesele, až se zdá že to bude napůl veselej filmík s kopou zombíků, opak je pravdou, občas se pousmějete ale to bude nejspíše vše. A tak by tomu filmu více humoru fakt slušelo:) za to ubírám půl hvězdy. Děj filmu je předvídatelný, ale to v podstatě už u většiny filmů takže to jako mínus neberu, teď mi přijde spíše že je to tom jak je film natočený ve směru takovém, tak aby nenudil a diváka bavil. což tedy u mě ta nuda naštěstí nenastala jelikož jsem se na tenhle film těšil. Vcelku to i odsejpá tak mi nepřišel film ani tak dlouhý,  jak číslo ukazuje, Najdou se určitá hloupá místa ale to se dá odpustit, zá každou zábavu se musí platit, u filmů je to forma kompromisů a odpustků, možná bych uvítal více akce a krve i když je jí tam dost (čekal jsem zombie nechutnosti) ale i tohle potěší, ale je to tak jak to je, telefon na Zacka a finance pro změnu nemám :) takže za mě pokrčený palec nahoru pro večerní filmovej večer s vypnutym mozkem,  doporučuji .) ()

Fearghast

Velice průměrné zpracování filmu plného sympatických herců. Slabý příběh, ošklivné CGI kombinovavé s často odpudivým efektem rozostření a sety, které pravděpodobně díky Covidu zasmrádají použitím 5x5 metrů soundstage se zbytkem greenscreenu. Sequel bait na konci taktéž značně nepotěšil a vyzněl nuceně a trapně. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)