Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

DyingAngel

Po dlhej dobe úžasný filmový zážitok vyše dvojhodinovej zombie blaženosti. Zdemolované Las Vegas, zombie tiger, zombie kráľovná a množstvo skvelých gore scén robia z tohto počinu dokonalú chuťovku nielen pre fanúšikov nemŕtvych. ()

FakinAdsso

Může bejt film vůbec víc hloupej? Postavy psal Zach Snyder, odedneška přezdívaný jako lobotom bez špetky citu pro logičnost a charakteričnost. Je to možná trochu dlouhá přezdívka, ale stále by bylo menším utrpením ho tak 1254x oslovit, než vidět tenhle film od začátku do konce.    Zachu ty vole, jdi do prdele a drž se toho, co jakž takž umíš - režie. Ostatní nech profesionálům. ()

JancakV

Trailer mne nalákal, ale když jsem po ubohé čtyřhodinové Snyderově verzi Ligy spravedlnosti, uviděl Snydera v úvodních titulcích více než jednou, už jsem mnoho neočekával. A udělal jsem dobře. Armáda mrtvých je ztráta času. Jediná akce - přestřelka v casinu - to nezachrání. Takový měl být celý film. >>Spoiler - Dějové linky s podvodem týmu, výměnou hlavy (což dějově zcela zmařili a připravili to o moment překvapení), záchranou/nezáchranou nepodstatných postav dobrovolnicí a hloupého vztahu hlavní postavy s dcerou (nucené scény, víme proč) - byly hloupé a nezvládnuté.<< ()

vanislav

Nevím, proč všichni film hodnotí tak negativně. Je to klidná oddechovka na nudný večer. Do jedné ruky jointa, do druhé panáka, k tomu milou holku po boku a máte hezký večer. Místy se zasmějete, akční scény jsou docela povedené. Já jsem spokojen. ()

Mach Tom

Z mého pohledu dělají z lidí úplné idioty, protože jen cvok si může myslet, že když mi za prdelí bouchne atomovka, můžu si oprášit prach ze saka a odejít jako kdyby se nic nestalo. Vím, že zombie filmy mají určité věci které fanoušek přehlídne, ale vše má své limity. Film je dobrý do určité chvíle, ale konec je odfláknutý, zbytečný a hlavně mohli klidně nechat hrdinům tu atomovku bouchnout nad hlavou hned, protože stejně nikdo nepřežije. ()

Ejmr

Nevím proč je tento film řadí do žánru horor, když zde nenajdete žádné scény, které by Vás vystrašily k smrti, ba ani žádné náznaky. Navíc k tomu obsahuje spoustu nelogických věcí, které než bych stihl vyjmenovat, nastal by konec světa. Co se týče hereckých výkonů, nebyly nejhorší, ale zrovna špičkové také ne, kromě Bautisty, který na mě udělal dojem. Kamera byla v pohodě a stejně tak visuální efekty. Bohužel jediné pozitivní věci je již zmíněný Baustista, zombie tygr a také dobrý nápad Zecka Snydera dát hlavnímu záporákovi ochranou masku, aby ho nebylo snadné střelit do hlavy, což by jediný způsob jak zombie zabít. Za mě 30%. Pozor spoiler!!! Téměř všichni ke konci filmu umřou. Konec Spoileru!!!. ()

LEFTFLANK

Hrozné. Šialená dĺžka, nelogický príbehový reťazec, kde je každé koliesko iného tvaru, nesympatické postavy, hlavne Bautista(nech radšej zostane zamejkapovaný Drax), okukané klišé s divnou snahou oživiť nedobrými nápadmi alebo zle nasadené časovo... Radšej si dám znovu Ja, legenda, dokonca aj WWZ napriek známym problémom ma otravila menej. Netflix by mal dať od filmového spracovania ruky preč. Ešte som vlastne nevidel od nich akýkoľvek film, ktorý by bol pre mňa ľahko nad priemerom ()

pendrek200

Opravdu mě zaráží komentáře, které pojednávají o nesympatických hercích. Ti herci, kteři měli vypadat nesympaticky nebo nepříjemně, tak opravdu tak vypadali i působili. Herci, kteří měli působit sympaticky, tak také tak působili. Opravdu nevím, co máte za problém. Účelem filmu je, aby se podobal co nejvíce realitě, tak že si myslím, že účel to splnilo, i co se herců a jejich výkonů týče. Velmi dobrý film, který překvapil inteligentními "zombíky", kteří vytvářeli společnou komunitu. Zombie zvířátka byla příjemným zpestřením, což platí i pro klasické zombie. A dlouhá stopáž mi vůbec nevadila, ba naopak! ()

Antimat

Plus - Masky,efekty Mínus - dementná dejová línia,ešte dementnejší dej  a "zombie pravidlo",zombiek čo sa uhne guľkám (????)   Lúpež v zombie horore .... no čo dodať,proste demencia... Postavy - neveril som im,ich správania boli neskutočne gýčové ,samozrejme ľudia sa aj tu zradili ako je pravidlom v zombie hororoch a zlí zomreli Zombieci sa správali ako vo filme Zem mrtvých Neviem čo na toto povedať ale je to také klasické netflixácke - pod/priemerné ()

Dalajlada

Těch pár vtipů a dobrých nápadů bylo vše, co se ve filmu událo. Bohužel už nezbylo místo na další vychytávky a tak jsme dostali předvídatelný a klišaty nacpaný film. Stejná rodinná anamnéza, stejně tupé chování, stejně hrdinské smrti, stejný zvrat a smrt postav na přesně identifikovatelných místech. Nic co bysme již mockrát neviděli. A tímhle se probíráme 2,5 hodiny. Slovy: "dvěapůl hodiny".  Pro mě byla asi nejvtipnější postava německého otevírače trezorů, Matthiase Schweighöfera. Ta mě opravdu bavila. ()

jetyl

Hledím a nevím, co bych k tomu napsal.. pro mně jako milovníka zombiovek zklamání.. celkem originální zápletka, zbytečně upozaděná tím vším okolo, co se nepovedlo. Úsvit mrtvých jsem viděl asi 3x, tohle už bych podruhé nedal. ()

Figuto

Ha, vy neznalci! Nejste schopni docenit. Romerovka jak vyšitá. Poklona klasikovi žánru. Od začátku je jasné, v jakém pojetí to bude, dokonce si myslím, že záměrně je potitulkový úvod celkově lacinější, než to pak je. Klasické hororové blbé béčko. Není to ten áčkový typ s Pittem, to je potřeba pochopit a rozmyslet si, jestli tohle beru, nebo ne. Už jsem toho nasledoval dost, tak jsem pochopil. A docela dlouho se mi to nepozdávalo, co to ten Snyder provedl?! Ale časem jsem tomu přicházel víc na chuť. Ano, dlouhé zbytečné scény. Ano, vysloveně tupá rozhodnutí. Ano, přepálená délka. Ano, ne nejlepší a nejhezčí herci světa. A co? Oddělení Avatarů, Avangerů, Transformerů, StarWarsů apod. (rozuměj konzumní škvára) je vedle. I něco z toho mám rád. I tohle si svoje diváky najde. Hodnocení jak má být. ()

Elanornegra

Fakt skvelý vizuál a prostredie postapokalyptickeho LAS Vegas. Opísanie pozitíviv netrvalo dlho. Casting priemerný. Logika postáv otrasná. Scenár fakt beckovy. Enemy, veľmi slabý. Pár efektných momentov. Ale za tie peniaze značne sklamanie. Pozrel som to na 3x…..55 ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)