Archer

USA, (2009–2023), 53 h 53 min (Minutáž: 21–65 min)

Tvorcovia:

Adam Reed

H. Jon Benjamin, Judy Greer, Chris Parnell, Aisha Tyler, Jessica Walter, Jeffrey Tambor, George Coe, Maggie Wheeler, Adam Reed, René Auberjonois, Joan Van Ark (viac)

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby neustále zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS. (oficiálny text distribútora)

Snowball

Môže toto byť? Niečo tak neskutočne vtipné!! Normálne som sa pritom zasmial asi tak veľmi, ako na mojom milovanom South Parku, hoc samozrejme ide o dve úplne neporovnateľné veci, ide však o kategóriu komediálny seriálový animák pre dospelých. Treba však podotknúť, že som nehodnotil piatu sériu s podtitulom Archer VICE....tomu proste nechápem, bol to úlet, ktorý sa nedal pozerať, ostatné série sú však naprosto dokonalé a nezaslúžia si pošpiniť hodnotenie od tohto jednosériového Vice experimentu. Archera si proste zamilujete! ()

jiri.vrba

Animovaný seriál, který v podstatě celý stojí na hlavní postavě Archerovi. Archer je tak skvěle nemyšlený, egocentrický, krutý, vtipný a hlavně "tajný zabiják". Celkově mi připomíná Erica Cartmana s jeho ovlivňováním lidí. Ostatní postavy jsou nezajímavé. Na vysoké úrovni je samotná animace ve stylu, který ještě není okoukaný. 60. roky jsou pro takový seriál nečekané, ale sedí skvěle. Bez Archera 25%, s ním... 73% - první série nemá chybu! ()

MrFarmer

Prostě jo ! Humor Archera není pro každého, ale jeho hlášky stylu "That was totally ninja!" mě vždycky dostanou do kolen :D Netradiční animák, kterej šlape vlastní cestou a rozhodně stojí za to mu dát šanci ! ()

sokor3

Naprosto perfektní seriál, jehož pointu nelze normálními slovy vyjádřit. Tento seriál je ideální na odreagování a pobavení. Je to slušná kravina, ale velice vydařená, která pobaví nejednoho diváka. ()

987Castiel

Animák pre dospelých s veľmi špecifickým humorom na ktorý si treba nejakú dobu zvykať. Nie je to pre každého ale až sa do toho raz dostanete tak uznáte pozitíva. Nič lepšie som nenašiel na zabitie času počas cvičení zo štatistiky. ()

Teron

Zkombinujte ještě trochu víc destilovaný jazyk South Parku, přidejte několik nápadů z Futuramy, nechte si vyjet kreslenou verzi Bonda a tohle všechno smíchejte dohromady. Výsledkem je akční, nápaditý a neuvěřitelně, ale opravdu nehorázně zábavný mix cynických tajných služeb, kde alkohol teče proudem, spodní prádlo je celkem běžně jediným oblečením a hlavní hrdina je schopen počítat vystřelené kulky včetně skupin automatických zbraní. Buď to budete milovat, nebo nenávidět. Pokud to první, garantuju lásku na celý život. http://umenivyberu.cz/serialy/archer-aneb-bond-dohnany-do-extremu/ ()

serpencia

Tak polovinu první série mi trvalo než jsem Archerovi přišel na chuť, ale teď hltám jeden díl za druhým. Proto dejte seriálu šanci i kdyby vás prvních pár dílů extra neoslovilo, neprohloupíte. Zatím 75% ()

Finitto

Se seriálem jsem dlouho otálel, ačkoliv mi ho kamarád doporučoval a jediný důvod, proč jsem rád, že jsem čekal, je, že teď si můžu vychutnat tuhle bombu pěkně najednou až do páté série, parádní zábavné dialogy, Lana, humor postavený na všem úchylném, kompletně bez zábran, to se mi líbí! Pět hvězd za parádní hlášky od počátku do konce, protože zohlednit fakt, že Evropani používají metrický systém do výpočtu věku mě fakt zničil ()

Da_reba

Archer, code name "Dutchess" je najlepší tajný agent na svete, až nato že na počkanie každej C+ blondínke vykecá čím v skutočnosti je. Nadupaný animák pre dospelých plný odkazov na filmy, ľúdí a realné situácie. V mojom hodnotení 100%. DANGER ZONE!!!! 8-) ()

Dandirion

Nejsem zrovna fanoušek Jamese Bonda, ale jsem fanoušek Archera... Celý téma super agentů, podle mě funguje jenom když se nebere vážně, a tady to prostě zapadlo do sebe. Každá jednotlivá postava má dotaženej charakter, krásná animace a nekorektní humor. Je to príííma. ()

kriplozoik

Nahláškované to opravdu je až do takové míry, že jsem si to musel tu a tam zastavovat a vracet, ale nakonec a s větším odstupem se mi to zas až tak moc nelíbí. Postavy jsou krajně nesympatické a takové... nelidské, studené jak psí čumák – každá je amalgámem všech možných neřestí, úchylek, na nebo za hranicí psychopatie, sobectví, narcisismu, masochismu a kdovíčeho ještě. Taktéž mi přijde přehnané, jak se tam konstantně překřikují jeden přes druhého, aniž by se navzájem poslouchali. Navíc, je to z doby a zeitgeistu, který už neexistuje a nikdy se nebude opakovat. Kladné body získává vyhotovení, které je bezchybné. ()

Mykie

Nejlepší kreslený seriál pro dospělé posledních let. Pokud jste viděli aspoň jednu Bondovku, zaručeně se vám bude líbit. Ten seriál se nebere ani trochu vážně, tvůrci mají nadhledu na rozdávání a s přibývajícími sériemi navíc stoupá i zábava. Archer Vice momentálně trhá bránice :-) ()

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (viac)