Topco

Los Angeles roku 1947 (kedy noirový cyklus vrcholil). Aj keď má noirová séria svoje chyby (často prihlúple dialógy, dobe nehodiace sa robotické zvieratá zdedené z predošlej série), noiristov musia potešiť odkazy na klasiky: bazénové intro zo Sunset Blvd., detektívna kancelária z Maltézskeho sokola či "dusná" scéna s generálom Sternwoodom z Hlbokého spánku. Animácia pekná, návrat do 40´s príjemný, škoda len tých dialógov, z ktorých asi každý piaty je vtipný. 3,5* ()

ScarPoul

Zmena prostredia je snahou o ozvláštnenie. Nie že by to séria potrebovala. Aspoň v mojich očiach. Ale pozrieť sa na rovnaké postavy v iných úlohách s dôrazom na Noirovú atmosféru. Zožral som to aj s navijákom. 8. séria - 100% ()

liquido26

Archer noir. Pro mě zatím rozhodně nejlepší série. Udělat jakýsi "elseworld" seriálu rozhodně prospělo. Ucelený příběh, nové prostředí, staré známé postavy v nových rolích a navíc ten super noirový feeling, to se prostě povedlo na výbornou. Nevadily mi ani věci, co se tam moc nehodily, jako třeba robopsi. Barry, který byl parodií jak na Terminátora, tak na Marlona Branda byl opět zábavný, Cheryl, nebo jak se tady jmenovala, opět úchylně prdlá, Archer má opět všechno u prdele, no a Lana jakožto T-Man "I'm not a transvestite", jak bysmet. ()

zelvicka.

Osmá série je vcelku zklamání. Návrat do 1947 skýtalo podle mě větší potenciál. Především osvobození od Kriegrových kyborgů a robotických klonů, kterými byla prošpikovaná sedmá série. Jenže to tvůrcům zřejmě přijde jako výborná zábava, takže nás čeká opětně robotický Barry, robotická kočka a robotičtí psi. Věc, která tak měla být poklonou noir žánru je tak opětně jaksi zprzněná, člověk si nemůže být jistý ničím. ()

• Nahý Barry / Dutch (Dave Willis), který je kyborgem, v baru plném motorkářů řekne: „...so I need your clothes, your boots and your motorcycle,“ tedy „Potřebuju tvoje šaty, tvoje boty a tvůj motocykl.“ Ve scéně nechybí country muzika a výsměch motorkářů. Tuto frázi řekl, Arnold Schwarzenegger jako Terminátor ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování (1991). (Rominator)