ddf76

Uz to chce v 11.serii zakoncit. Uz se to neda srovnavat z prvnimi sedmi seriemi. A kor v dnesni hyperkorektni dobe. Scenaristi uz hodne tapou. Tehle serii uz chybi drajv a to sleduju Archera od zacatku. Proste nic netrva vecne. ()

Blazkowicz

No jo, vesmír, ten tu ještě nebyl. Taky ale vůbec nemusel být, protože je to jen jedna velká nuda. Jako v minulých sériích nesmí chybět robot a tady konkrétně zase Barry. Když už to měla být future budoucnost, tak bych byl radši za něco ve stylu FC3 Blood Dragon. 2* ()

Víteček

Vesmírné zasazení mi osobně sedí víc než předchozí řady, ale zároveň je to stále to samé, s opakujícími se vtipy, referencemi na vše možné a hodně na sama sebe a s takovou dávkou otravnosti, že už to prostě leze krkem. ()

ScarPoul

Po rozbiehajúcich sa sériach tu máme trošku krok späť. Hoci je to stále miestami zábavné, je vidno, že sa tu trošku varí z vody. A hlavne sci-fi Archerovi až tak veľmi nesvedčí. Každopádne sa tu vysvetlí to, čo všetci predpokladali a dostávame sa týmto späť do sveta, ktorý sme opustili v siedmej sérií. Dúfam, že táto zmena úroveň znova trošku pozdvihne. 10. séria - 70% ()