Je rok 1938 – druhým rokem pokračuje válka mezi Japonskem a Čínou a Německo právě obsadilo Rakousko a Československo. Uprostřed toho všeho ne zcela funkční alkoholik a pilot letadla Sterling Archer pije, gambluje, obletuje ženy a všeobecně se povaluje po francouzské Polynésii se super chytrým papouškem jménem Crackers. Vítejte na nebezpečném ostrově Danger Island. Lana je stále pohřešovaná a její novou rolí bude princezna. Archerova matka tentokrát bude majitelkou baru. Archer sám bude v nové sérii pilotem a představí se nově s páskou přes oko. Kopilota a nejbližšího parťáky mu bude dělat Pam. Na ostrově se objeví i bohatá dědička Charlotte, která si tam přijela užít líbánky, ale v posteli místo s manželem skončí s Archerem, a její manželství tak rychle vezme za své. A všechno bude komplikovat nacistický agent předstírající, že je exportér chlebovníku. (TV Prima)

Yoshitsune

Po Rozačarování, to chtělo něco na vyčištění hlavy a tohle se jevilo, jako docela dobrá věc, problém je v tom, že než se to rozjede tak to trvá. A rozjede se to až u šestého dílu, ty díly mezi tím sou taková nucená vata. Pak už je to sice zábava a dost to připomíná Poklad Inků, ale přeci jenom původní příběh o Archerovi a jeho bandě je lepší. ()

Colby Sawyer

Po předchozí noirové sérii, která byla krokem vedle, se Archer vrátil ve velmi dobré formě. Neni to TOP jako první série, ale u Danger Island jsem se bavil a to se počítá. Směr, kterým se seriál vydal se mi celkem líbí. Ze špionského prostředí současnosti se vytřískalo maximum a myslím si, že tyto snové série, pokud budou charakteristické jako tato, tak má Archer o budoucnost postaráno. ()

zelvicka.

Pokud osmá série měla potenciál, devátá moc nadějí nedávala. Od prvního dílu bylo vidno, že to bude slabé a v tuhle chvíli bych řekl, že na Archera se má cenu koukat do sedmé série a zbytek ani nezačínat. Všechny vtipy už tu byly, transfer postav do jiných rolí to nezachrání. Zatímco dříve jsem se na Archera každý týden těšil, teď jsem se díval na 3 díly jen proto, abych si to mohl odškrtnout. Nástin toho, že 10. série se bude odehrávat ve vesmíru, bych označil tematickým A New Hope, ale taky může být poslední. ()

ScarPoul

Tentoraz džunglové dobrodružstvo alá Uncharted. A znova zmena prostredia a staré známe postavy v iných úlohách. Čo je pre mňa fascinujúce, že si to udržuje sále zábavnosť a atraktívnosť. Alebo som asi naozaj prostoduchý šovinista. 9. séria - 100% ()

liquido26

Po skvělém noirovém Dreamlandu přichází tato série, která má také atraktivní retro prostředí, ale bohužel už tolik nebaví. Nejzábavnější byl asi Krieger coby mluvící papušek a Cyril coby uber nácek. Celkově se nové pojetí postav povedlo. Ray připomíná četníka ze St. Tropez, Cheryl/Charlotte je opět vyšinutá a nadržená, Rambo-Pam taky dobrý. No ale ty díly jako takové mě bohužel už tolik nebavily. ()