ScarPoul

A sme späť. Archer znova dokazuje v čom je tak skvelý. Funkčné vo všetkých ohľadoch s malými hintami na ďalšiu sériu. Späť v špionážnom háve a s množstvom fantastických vtipov, ktoré majú prudko na saláme celé to PC. Čo je hlavný dôvod prečo ten seriál milujem. Uvedomili ste si dakedy, že ma potrebujete, aby ste mali výhovorku pre to, byť najhoršou verziou samých seba? Geniálne. 11.séria - 90% ()

liquido26

Archer se po třech letech vrací z komatu a ke své hrůze zjišťuje, že Lana se vdala, z Cyrila je nejlepší agent na světě, Cheryl/Carol je normální a všichni se k sobě chovají hezky a fungují jako super sehraný špionážní tým, který plní jednu úspěšnou misi za druhou a nezabíjí. Jeho přítomnost, ale vše zase rychle uvede do pořádku. Archer se vrací ke svému původnímu formátu a znovu je to zábavnější. Nicméně už to není taková nálož jako první série. ()

Víteček

S jedenáctou řadou přichází návrat do starého osvědčeného prostředí, ale dle mého je to stále stejně nevtipné, trapné a opakující se, jako už docela dlouho. Dávám 2*, protože chvílemi to bylo celkem vtipné, ale měl jsem inklinaci jít níž. ()

Blazkowicz

Po předchozích marných pokusech je to zase ten starý dobrý Archer. Poprvé bez českého dabingu. Jestli to tím bylo lepší nebo horší, těžko říct. Nebylo by dobré, kdyby mi předchozí série vyšly hodnocením líp s původním zněním, takže snad to není tento případ. Ale zase abychom si rozuměli, jen první půlka dílů je dobrá, zbytek zase nuda. 3* ()

• Epizoda je věnována milující vzpomínce na Rona Leibmana. V devíti epizodách jeho hlasem promluvil Ron Cadillac. (Rominator)