Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 19
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

martanol

Jestli má tohle představovat průměrnou americkou rodinu - byť s jistou nadsázkou - tak se nedivím, že to s USA jde čím dál více z kopce. Dávám tomu hvězdičku jen kvůli těm pár chvilkám, kdy jsem se tomu upřímně zasmál. ()

haWranka

Nevím, jak se to stalo, ale tenhle seriál mám prostě ráda. Všichni jsou trhlý svým vlastním způsobem. Není to zázrak, ale mně to jednoduše sedlo. ()

Hashirama

Určitě nejsem první, kdo využije příležitosti a řekne, že název přesně odpovídá kvalitě. Někam se postaví kamera, herci odříkají ten svůj suchý humor, který nikoho neurazí, a to je všechno. Ryze konzumní zabiják času a nic víc, ale ani nic míň. Komu vyhovují seriály plné rodinného humoru (ehmehmdůchodciehm), tomu vřele doporučuji. ()

Sweat55

Je to fajn. Pokud ležíte na gauči a nevíte co na práci, Průměrňákovi vám můžou zkrátit nudu. Ale sledovat to pravidelně? To asi ne. ()

mirra66

Jedná se o absolutně jiný pohled na život obyčejné rodiny za velkou louží, než nám například nabídli tvůrci hovadiny z Beverly Hills. Jde sice o komedii s nadsázkou, ale je to jako karikatura, realita je tu ukazována jinak, ale ne nereálně. Jak by řekl Brick, se vší vážností seriál všem doporučuji, d o p o r u č u j i. 82% ()

samkko

Nejde to nazvat jinak než srdcová záležitost. Průměrnákovi mají skvělý humor, skvělé postavy, charaktery, příběhy a heartbreaking konec, který pokud jste si celý seriál užívají, tak vás rozhodně odmění. Luxusní komediální serial pro celou rodinu. ()

kukkik

Když s touhle rodinkou prožijete 8 let v řadě během několika týdnů binge-watchingu, zanechá to ve vás zvláštní pocity.. Já jsem si Heckovy zamiloval a jen nerad se s nimi loučím. Byl to hezký život, s takovými sousedy. 4/5 ()

Radim1.

NadPrůměrňákovi = 5*. Každý díl se velice dobře bavím. :) Především postava Bricka je velice povedená, z toho kluka fakt nemůžu, co věta, to perla. :D ()

MAAUZ

Před časem jsem tuhle komediální show hodnotil PRŮMĚRNĚ, ale pak si uvědomil, že si to nezaslouží, protože si udržela mou pozornost od prvního dílu. Čili jak udělat z něčeho průměrného nadprůměrné. Seriál, který ukazuje skvělé lidské hodnoty. ()

Scraffy

Veľmi vtipný seriál, ktorý je zo všetkých tých rodinných komediálnych hovadín medzi najlepšími. Rodinka je pekne šialená a herci, ktorý ich hrajú sú tiež skvelý. Je super, ako sa pomaly od série celá rodina vyvíja a rastie. Veľká škoda, že tento seriál ohlásil koniec a už aj odvysielal svoju poslednú sériu. Bude sa mi veľmi cnieť, ale aj tak si ho niekedy pozriem celý od začiatku znova. 5 hviezdičiek je úplne adekvátnych, lebo je naozaj dobrý a ako jeden z mála týchto rodinných komédií ma bavil tak hodne, že som si ho musel pozrieť celý diel po diely, sériu po sérií. Paráda! ()

Fenris 13

Když jsem to kdysi viděl poprvé, tak mi to přišlo skutečně jakési průměrné. Ale teď, se dvěma malými dětmi....místy mrazení a husí kůže, nervózní smích a poznání....sakra, tohle jsem přece já! ()

Syna.1990

Mnoho seriálů a sitcomů mě baví, ale tahle rodinka mě poslední dobou baví skoro ze všech nejvíc a proto si získala místo v mé TOP 10!! Všichni se do svých rolí náramně hodí. Brick je pro mě největší STAR tohoto seriálu. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz