Nicholas Von Orton (Michael Douglas) má na konte 600 miliónov dolárov, patrí mu administratívna budova v centre San Francisca a prekrásny zámok za mestom. Má peniaze, kam sa pozrie, a kam sa pozrie, tam vidí peniaze. Aj tak však pri sledovaní ekonomického spravodajstva večeria sám. Manželka s dieťaťom ho opustila už pred rokmi, nemá ani dobrých priateľov. Osobná kríza sa prehĺbi v deň jeho 48. narodenín – v rovnakom veku totiž jeho otec spáchal samovraždu. Ako jediné východisko zo slepej uličky sa javí prekvapenie od brata. Conrad (Sean Penn) daruje Nicholasovi k narodeninám výnimočný darček, ktorým je vstupný kupón do tajuplnej Hry. Tá nemá žiadne pravidlá, prihláška však sľubuje zážitok, ktorý mu zmení život. Nicholas napokon prihlášku vyplní, ale o hre sa aj tak nič nedozvie. Po podpise zmluvy sa však začne krútiť spočiatku nenápadný kolotoč, ktorý však hrozí zničením jeho kariéry, bohatstva, postavenia, slobody a nakoniec i života... (TV JOJ)

KOOHA

Pecka nářez, který si vždy rád pustím znova. Vysoce hodnotím příběh, který jede jak šílený vlak a končí nečekaným závěrem. Michael Douglas byl vynikající, jako vždy. ()

Biopler

David Fincher tvorí neuveriteľne depresívne filmy. Opäť dostal do rúk výborný scenár. Film mal spád, dobrodružstvo, nezvyčajný a zaujímavý príbeh, skvelého Michaela Douglasa v hlavnej role, prekvapivý záver. Výnimočný thriller, ktorý stojí za to vidieť. ()

Shona

Filmů, které jsem od Dejva Finchera neviděl, není mnoho. Bohužel to stačilo k tomu, aby mi dlouho tahle lahůdka unikala. Herectví Douglase a Penna jde trochu bokem, protože alfou a omegou je zde především závěr. Tím jak je perfektní, paradoxně sráží Hru na kolena. Druhá projekce se znalostí konce? To již zkrátka nebude vončo. ()

E.Pilgrim

Zajímavý film, něco mi tam chybělo, na druhou stranu něco bylo vysvětlováno až příliš zevrubně. Kamera by možná chtěla trochu oddálit, pořád jsem měl pocit, že by si měl Douglas trochu odstoupit :) Btw zajímalo by mě jak by to vypadalo, pokud by Nicholas Conrada nezastřelil. ()

charmin

No zaujimava to rozhodne tematika, byt milionarom a netuzit po nicom inom ako po nejakej blaznivej hre, z kt sa vykluje boj o zivot a nakoniec predsa len vydareny narodeninovy darcek. ()

Mr.FreeZer

Thriller hodný samotnému žánru. Drama a hlavně perfektní zvraty v ději tu opravdu nechybí. Michael Douglas rozehrává hru na život a na smrt. 90% ()

don_mingo

Posledních 10 minut udělalo z docela slušného thrilleru idiotsky kokotskou přeslazenou hypersračku. Davide, fuj, zaprodal ses. (Douglas výborný.) ()

truby

Film, který si zaslouží 85% a všechny veskrze pozitivní komentáře zde. Příběh a akce zde mocně převládaly nad ideou snímku, což mi ani nevadilo, protože zpracováno a natočeno to bylo prvotřídně. Trochu mi vadila ta nereálnost celé té Hry, ač s tímto nemívám jindy problém, tady mi to přišlo už moc. Je skvělé, že režisér vás dokáže dostat do situace kdy ani netušíte, co je skutečnost a co je sen nebo Hra, ale v tomto případě za cenu toho, že hlavní hrdina skočí z mrakodrapu, propadne dvě skleněné vitráže a spadne do připravené duchny s terčem uprostřed. ()

Fat'Fatal

Kulervoucí záležitost! Michael Douglas rozjíždí tu nejnebezpečnější hru spolu se svým bratrem Seanem Pennem. Právě pro tyhle okamžiky miluju podobné filmy, kdy si říkám, co to sakra bude teď a jsem natěšený jako ratlík. Už od začátku perfektně budovaná atmosféra a příběh, který vrcholí fakticky nečekaně. Po celou dobu filmu jsem byl na trní. Opravdu skvělý zážitek, podmanivá hudba podkresluje psychedelickou a bezvýchodnou situaci... // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Torgal

Pre mňa osobne najlepší Fincher (áno, tento film radím vyššie ako všeobecne glorifikovaný Se7en). Brilantná réžia je samozrejmosťou, parádna atmosféra a neustály pocit paranoie skvele zahraný Michaelom Douglesom sú len bonbóniky navyše. Film v celej svojej dĺžke nádherne graduje a hluché miesta neexistujú. Finále je po tom všetkom ale aj tak strhujúce a dokonale uzatvára toto majstrovské dielo medzi thrillermi. 9/10 ()

Mukunda

Skvělý film, člověk doopravdy až do konce nevěděl, na čem je. Herecké výkony, nápad i zpracování, bez jediné chyby. Až na ten konec. Kdyby byl film ukončen skokem a smrtí, byl bych spokojen a dal bych za pět. To, co následovalo potom, byla jen nastavovaná kaše a až patetické ukončení. Škoda, zbytek snímku jsem si doopravdy užil. ()

Eki

Oficiální text distributora je krásně sepsaný. Ale to už bych se na to skoro ani nemusel dívat. Aspoň že neprozradili výborný konec. ()

AxelWers

Skvelý psychologický thriller, chvíľami som mal pocit, že Michael Douglas to more neistoty a obáv nehrá, ale prežíva naozaj. U mňa je to najlepší film Michaela Douglasa. ()

emdvojka

Snímok výnimočný svojim obsahom, uveriteľný v rámci hereckých výkonov a strhujúci vďaka zvratom, zo zrozumiteľným aj keď trošku prehnaným koncom. ()

VerenaLord

Naprosto geniální námět, donutí diváka přemýšlet a ne jen tupě zírat na děj. Chvílemi se film ubírá až k psychopatickému chování Van Ortona v důsledku šílené situace, ve které se kvůli svému bratrovi ocitnul. Chvílemi jsou scény dost nerealistické až kontroverzní, ale to vše dává dohromady spolu se skvělými hereckými výkony hodně nadprůměrný film. ()

zekkx

Hra se rozjíždí pomalu, ale graduje, graduje a když Fincher nabere ono tempo, až do konce vás nenechá vydechnout. Konec bych přirovnal ke konci nepřekonatelného Sedm, přesto Hru řadím mezi filmy, které vyplňují kinematografickou elitu. ()