Pomsta chlpáčov

• Slovensko Chlpatá odplata (viac)

Kde bolo, tam bolo, kdesi uprostred oregonskej divočiny – tam, kde si medvedík čistotný a skunk dávajú dobrú noc - žili všetky zvieratká a ľudia v mieri a s veľkým rešpektom pred matkou prírodou... Nanešťastie však len do dňa, keď sa tam v poverení vraj ekologicky zmýšľajúcej stavebnej firmy Lyman Industries na celý jeden rok prisťahoval Dan Sanders (Brendan Fraser), aby dohliadal na stavbu novej obytnej štvrte s obrovským nákupným centrom a golfovým ihriskom. Kým Danov syn Tyler (Matt Prokop) túto samotu pánu bohu za chrbtom považuje za príšernú, jeho krásna manželka Tammy (Brooke Shields) je vidieckou idylkou neskutočne nadšená. Tá však, nanešťastie, nemá mať dlhé trvanie, pretože Danov zákerný šéf Neil Lyman (Ken Jeong) je rozhodnutý celý les zrovnať so zemou – a ako prvá má padnúť za vlasť impozantná bobria priehrada! Ibaže maličký oregonský zapadákov menom Rocky Springs by už dávno nebol takým jedinečným, stále temer nedotknutým regiónom, keby si chlpatí obyvatelia lesa nechali skákať po hlavách. A tak asi neprekvapí, že sa bobry, supy, medveď a všetci ich ostatní chlpatí kamaráti, samozrejme vyzbrojení množstvom prešibaných trikov, pustia do vtipného protiútoku, kvôli ktorému sa Danov „dokonalý“ stavebný plán pozvoľna mení na skutočnú zvieraciu nočnú moru... (TV Markíza)

Oyer

Myslím si že každé rozumné dítě, kterému je tento film především určen ocení tento snímek jako nevkusnou hovadinu s komediálními vložkami na stupidní úrovni... ()

Imrwere

Je sice pravda, že několikrát jsem se pozasmál, ale jinak fakt stupidní trapnost. Brendana Frasera mám rád, ale tady to fakt pohnojil. Dokázal se jen komicky ksichtit, to je vše. ()

Zombi

Čím déle na tuhlu hovadinu koukáte, tím je to horší. Tlustej a blbě se šklebící Fraser je terorizován bandou lesních zvířat v čele s mývalem. Neskutečná kravina, která dokáže otrávit vším, prdícíma skunkama, fekálníma koupelema, stupiditou postav a scénáře i pitomě rodinným závěrem. ()

KOZLIK

Blbost jak má být se vším všudy, zvířátka jsou úžasný. Z tý vrány by mě asi chytnul psotník.:))) Totální oddychovka. ()

ViktorEl

Tak toto sa dvakrát nepodarilo, tento film dopadol katastrofálne to som od Kumbleho nečakal. Brendan Fraser sa snažil ako len mohol, ale tento film sa proste nedal zachrániť. Ale má 46%, tak to je úspech. Pre mňa to bol zbytočne pustený film, ale niekedy spadne do rúk aj takáto hlúposť. 35% ()

Mallyyy

Průměrná zábava spíše podprůměr, ale nějaké scény mě dostali. Běhat na páse a koukat na film s cvičením, jak dobývají vietnamčíky velice pobavilo, a když mu to odpojil ještě víc :D. ()

Bozvav

Vysvětlete mi někdo, jak se může tento film někomu nelíbit. já se málem počůrala smíchy. snad jen ten závěr byl maličko kýčovitý, ale vzhledem k tomu, že se jedná o rodinný film, jinak to dopadnout nemohlo. Smála jsem se od začátku do konce. Fraser odvedl výtečnou práci. Celé dílko je milé, vtipné a zábavné. Nevím, ale čekat od filmu s touto tématikou nějaké hlubokomyslné bláboly, mi přijde velmi zcestné. Triky ujdou, děti se skvěla baví a dospělí s nimi. O tom přece rodinné komedie jsou. Kritizovat to, je stejné, jako si u hororu stěžovat na to, že se při jeho sledování bojíte. Za mě super komedie. ()

J. T. Kirk

Pokud se podíváte na trailer, tak to úplně stačí... Kdyby alespoň neopakovaly ty samé vtipy stále a stále dokola... Brendan Fraser dostává jednu horší roli za druhou. Raději bych se díval 90 minut pořád dokola na trailer, než znovu na celý film.. ()

DHDV

Dokud se na scéně neobjevil ten „šerif/hlavní hlídač/ dalo se to… potom film mířil strmě dolů a nezachránily to ani „roztomilé zvířátka“! Zklamání, velké zklamání jelikož sem od tohoto filmu očekával více….Rozhodně ale nehodnotím grafické zpracování nebo efekty- to v tom žánru moc nehraje roli, vtipné scény se dají udělat i za malý peníz. Co se týče mladšího publika, plně přiznávám, že je to může bavit a určitě by hodnotily plným počtem. Ale oni hodnotí jiné aspekty filmu. ()

Olík

Generál Mýval a jeho armáda lesních zvířátek bránících si svou domovinu před ziskuchtivou organizací zastoupenou nasazeným zaměstnancem Danem (Brendan Fraser). Nenáročná lehce infantilní rodinná eko-komedie hodící se spíš do programu Studia Kamarád než na plátna kin. Jestli si Roger Kumble myslí, že stačí, když značně obtloustlého Frasera (místy jsem si nebyl jistý, zda se nedívám na Kevina Jamese) navlékne do růžové teplákové soupravy jeho ženy a je postaráno, tak by mu měl někdo otevřít oči - tudy cesta nevede ani pro něj ani pro Brendana Frasera!!!!!!!! ()

drankeryth

Mna to celkom pobavilo, aj ked to bolo urcene pre mladsie publikum:) Stale sa nieco dialo vo filme, takze som sa ani moc nenudil. Dobre odvedene sceny zo zvieratami mi robili radost, ako sa pohravali zo zivotom jedneho typka, ktoreho si zahral Brendan Fraser. Takto vam film rychlo ubehol a ani ste sa nenazdali a cochvila vas vitali zaverecne titulky, ktore ukoncili tuto v pohodicke stravenu rodinnu komediu. ()

Wolvie

Těžko říct,jak se z nástupce Indiana Jonese v Mumii stal zoufalec přijímající role v těch nejpříšernějších sračkách,jen aby alespoň v něčem hrál.Fraserova kariéra šla v posledních pěti letech slušně do kytek a mě to mrzí,neb je to sympaťák. ()

Krchy

Celé to bylo tak neskutečně debilní, až mě to i celkem bavilo. Ovšem chce to mozek nejen vypnout, ale i vystrčit ze zásuvky, "příběh" pokud možno nevnímat a jen sledovat panoptikum na obrazovce. ()

Fujara777

ÁNO: Odpad to nie je, pár vtipných vecí sa tu dá nájsť. Medzi ne určite patria myšlienkové bublinky, krátke náhľady do minulosti a chlapák v ženskom športovom úbore s dúhovým dáždnikom. Ak je vám Brendan Fraser sympatický, chcete pri niečom naozaj vypnúť a máte pri sebe aj deti, tak aha, niekto nakrútil Chlpatú odplatu. NIE: Brendana mám rád, ale... Keď sa v svojej role trápi, necháva na seba cikať a prdieť zvieratá a v každom druhom zábere padne na zadok, mám ho rád menej. Ako si ešte dnes môže niekto myslieť, že je to vtipné? Nie som veru jeden z tých, čo sa bavia, keď vidia chlapa s mokrým rozkrokom ani keď pozerajú na chlapa, ktorý si na seba kydá paradajkový pretlak (aj keď, táto scénka mohla vyznieť vtipne, ak by sa v nej pracovalo v náznakoch a Dana by sme uvideli až vtedy, keď ho vidia v okne robotníci). ()

Rathalos

Nechapem trosku hodnotenie tohto filmu,mne sa to lubilo,fajn komedia,zasmial som sa,pobavil a to je zaklad,u mna 4 hviezdicky,Brendan Fraser bol opat smiesny...:-) ()