Krátký film, který líčí události, které se odehrávají v Dominikánské republice těsně před začátkem filmu "Rychlí a zběsilí". (oficiálny text distribútora)

Nerd4Dreaming

Zbytečnost, o 14 minut delší než předchozí kraťas série, v režii Vina Diesla a v exotických lokacích. Ale tohle všechno nestačí. Bohužel se tam vůbec nic nestane, a bez navazujícího filmu to celé ani nedává smysl. Navíc chybí Brian a jakákoli honička v autech... ()

Allcinna

Mě se tahle tečka líbila. A kdo jsme, abychom dílo mohli odsoudit, jen protože je podle našeho názoru "zbytečné"..? Vin se snažil a ta snaha je vidět. ()

Bollek

Tak toto je naprosto nezvládnuté. Je to na úrovni amatérských filmů a navíc tu postrádám děj. 20 minut čekám, co se stane, a nakonec se nestane prakticky nic. Vin Diesel by se už raději neměl do režírování pouštět. Hvězdu dávám za známé dobré herce série a příjemnou hudbu. ()

cafu94

V podstatě nic se zde neděje, ale soundtrack je příjemný a je to jakým si způsobem ,,předehra" k Rychlí a zběsilý. 2* pro Vina a Michelle. ()

Likan7

Zbytečnost bez příběhu a snad i scénáře. Kdybych tohle viděl před čtvrtým dílem, raději bych si ho snad ani nepouštěl. Nechápu, co tímhle chtěl Diesel říct. Čtyřka je regulérní, začátek je pochopitelný a nepotřebuje 20 minut vaty bez příběhu. ()

mrclTV

Ako naskočili titulky, hneď zo mňa vyletelo: "To je všetko?" Veď tu nič nebolo! Veľmi nudné a nevýrazné. Zatiaľ čo Turborchared prelude bolo také ľahké a rýchle zvezenie sa s atmosférou prvého filmu, tu je to po vete "ideme kradnúť palivo" už len prázdne čakanie na koniec. Tešil som sa, že aspoň únik z väzenia bude zaujímavý, ale nie, Bandoleros získavajú ocenenie za najtrápnejší útek z väzenia. Takto to odfláknuť, nech sa nehanbia, aj na krátky film to bolo "krátke".... ()

x_ander

Mohla to být zajímavá vsuvka ze světa Fast and Furious, ale bohužel je to úplně o ničem a nic se v tom neděje. Stačila by jedna pořádná automobilová honička a byl bych spokojený. Přesto Dieslovi přeju, ať si zrežíruje celovečerák a ukáže, jestli na to má. ()

Anarion

Příjemný snímek pro nabuzení atmosféry zajímavý především z hlediska kombinace kamerových záběrů, kdy se jedná o zvláštní směs dokumentárního pohledu a střihu, rapového videoklipu, videoklipu na latinskoamerickou baladu a dramatického filmu. ()

blondboss

Príjemná jednohubka premosťujúca na štvrté pokračovanie Fast & Furious, ale podľa mňa dosť zbytočná. Mimochodom, Dominikánska republika je nádherná :) Tento prequel má u mňa ale len 40 % ()

DansteR

Vin Diesel se asi nudil, tak udělal 20min film o ničem. Snaží se sice přiblížit a vysvětlit proč čtyřka začala tak jak začala, ale mohlo se k tomu určitě ještě něco přidat. Jediné na co se dalo dívat byla Michelle. ()

fandimir odpad!

Naprosto zbytečný, nudný a zdlouhavý prequel ke čtvrtému pokračování rychle a zběsile, který vůbec nedává smysl, protože nám přibližuje partičku, ve které se objeví i pár nám už známých postav, která se stejně na začátku samotného filmu rozpadne. Minifilm mezi prvním a druhým dílem Turbo-Charged Prelude byl taky nic moc, ale aspoň se tam v celých šesti minutách něco dělo, ale tady, tady se v dlouhých nudných dvaceti minutách nestalo vůbec nic. Nepotřebná blbost. Odpad! ()

james11

No 20 minut naprosto ničeho. Myslel jsem, že to bude Rychle a zběsile, ale spíš jsem se dočkal Pomalu a nudně... Kdo neviděl, o nic nepřišel. ()

mpet odpad!

Absolutně zbytečný. Nic se tam neděje a ani to nic nevysvětluje a ani to nijak neuvádí následující film. Naprosto to postrádá jakýkoli děj. Nechápu proč to vůbec točili. ()