Obdoba hitparády ESO. Moderátoři nám představí dvacítku hudebních klipů a k tomu pět novinek. Pořadí klipů určují diváci prostřednictvím sms hlasování. T-MUSIC také informuje o koncertech, novinkách na hudebním trhu a hudebních festivalech. Byl vysílán v televizi Prima, později přešel na obrazovky stanice Óčko. (Bila_pani)

triatlet

Kristelová se od začátků svých moderátorských pokusů stylizovala, ale v T-music nebyla ještě tak tragická jako v Souboji hitů. Boučkovy hlášky měly občas hlavu a patu. Ovšem protěžování některých interpretů (kde je konec třeba takových Boyzone), to mi dost vadilo. ()

SOLOM.

Kristelová a Libor Bouček se sice snažili a občas byli i celkem vtipní, ale jinak stál celý tento pořad za prd. Moc se mi nelíbila měnící se pravidla a později ani zvaní hosté. ()

duklak2

Solidní kokotina, kterou mé já nemělo rádo. Prima se pokusila konkurovat Esu, jenomže tvrdě narazila. Nepomohla tomu ani sličná Kristelová. ()

Handle

Dřív se to ještě jakž takž dalo, ale teď, jak je to na Óčku absolutně ne. Nejen že klesla úroveň hitparády, ale ta strašná moderátorka je mi fakt nesympatická.. Více méně jsem neměl rád i Boučka, ale byli časy, kdy jsem se na to stejně díval.. ()

L_O_U_S odpad!

Nesleduješ Týmjúzik? Tak to jsi aut, kámo. Jen s tímhle pořadem můžeš vyhrát véčko od Týmobajlu, spoustu zajímavejch cen a různý další vychytávky, vole. A hlavně cédéčka oblíbenejch kapel jako Kabáti, Verona a Superkrů, negře. Tak přepni na Primu a sleduj Káťu, jak pouští hity, co se tolik líbí, a zve si na svůj růžovej gauč do studia samý zajímavý hosty, třeba teďka nedávno tam byli Eva a Vašek, takže je to vlastně multižánrový, žádnej mejnstrým, abys věděl. (522.) ()

cariada

Hodnocení bylo za Kateřinu a za úvodní měsíce, kdy mohla být písnička v hitparádě tak dlouho dokud se udržela. pak se to měnilo a už to nestálo za nic. ()

tomeek

Kristelová je samice, to jo, ale ani ona nezachránila proklatě "superhype" žebříček, který se marně snažil vyrovnat Esu. ()

swe

V začátcích občas zahráli i nějaký ten poslouchatelný kus (vybavuju si Korn nebo Marylina Mansona) + na Katku Kristelovou se dobře dívalo. ()